Hoşgeldiniz!

türk komandosu

Vatan Şiirleri 1 03:32
Vatan Şiirleri 1 4.926 izlenme - 9 yıl önce tanri türk’ü korusun
Türk,komandosu,aslanlar 03:08
Türk,komandosu,aslanlar 3.379 izlenme - 9 yıl önce vatan
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 02:37
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 515 izlenme - 12 ay önce Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) Korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere baş döndüren yerlere engel tanımaz, aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor, siyah bulutlara ben Türk komandosuyum ben Türk jandarmasıyım düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada, karada, denizde Siirt'te, Şırnak'ta, Gabar'da, Besna'da, Hakkari'de, Kuzey Irak'ta çatakta ve batakta her zaman ve her yerde -hazır -daima hazır -kim ? -komando -kim ? -komando -kim ? -komando -olamazsın -yahh! -olamazsın -yahh! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -Allah Türk komandosunu korusun! -sağol.
İşte Mükemmel Türk Ordusu 01:44
İşte Mükemmel Türk Ordusu 31 izlenme - 1 ay önce Foça ilçesindeki, 7. Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı'nda 4 ay süresince gerçekleştirilen, operasyon eğitimi, pusu, baskın, hukuk, insan hakları, arama kurtarama, ilk yardım ve KBRN kurslarını başarıyla tamamlayan 2 bin 759 uzman erbaş için, alayda tören düzenlendi.
İşte TÜRK Komandosu.. SURİYE 01:21
İşte TÜRK Komandosu.. SURİYE 234 izlenme - 3 yıl önce İşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYEİşte TÜRK Komandosu.. SURİYE
Türk Komandosu 02:46
Türk Komandosu 810 izlenme - 5 yıl önce Türk Komandosu
Türk Komandosu Motivasyon 01:17
Türk Komandosu Motivasyon 160 izlenme - 2 yıl önce Türk Komandosu Motivasyon
1986/2 Tertiplerin Veda Gecesii.. Harika Bir Video... 05:38
1986/2 Tertiplerin Veda Gecesii.. Harika Bir Video... 255 izlenme - 7 yıl önce harika ötesi bir çalışma oldu mutlaka izleyin.. insanı coşturuyor..
Türk Komandosu Hollanda Askeriyle Bilek Güreşi Yaparsa 02:30
Türk Komandosu Hollanda Askeriyle Bilek Güreşi Yaparsa 31 izlenme - 11 ay önce Feridun Türkmen isimli askerimiz ile Hollanda askeri Zico bilek güreşi masasında karşı karşıya gelmiş, Türkmen, Hollandalı askerin bileğini kısa sürede yatırmıştı
Türk Komandosu Doğuştan Belli Olur 00:11
Türk Komandosu Doğuştan Belli Olur 128 izlenme - 5 yıl önce Türk Komandosu Doğuştan Belli Olur