Hoşgeldiniz!

türk marşı

Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 02:02
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 60.772 izlenme - 4 yıl önce http://www.ceza.com.tr http://www.twitter.com/ceza_ed http://www.facebook.com/cezaofficial http://www.instagram.com/cezagram http://www.medceza.com Şarkıyı bilgisayarınıza indirmek için: http://bit.ly/tmceza Türk Marşı (Ceza) Ya bir öne gel ya bir geri git ya da bana bırak hadi bu nasıl bir beat, Bir gün kralsın, bir gün varsın, bir gün yoksun, bazen tok, Bu nasıl bir gün, bu yeni bir gün ve de bana neşe verebilecek bir gün, Her gün tekrar doğdum, bazen soğudum, kaçtım kendimden, Birden fazla yorucu olur, dertler artar sorunu bulun, Kimler çözmüş ki bu sorunu, bizler bulsak da bu soruyu, Göremiyoruz, çözemiyoruz, bir ileri iki geri yürüyoruz hep, Kimler gelmiş geçmiş sırlar var hep hiç çözülemeyen, Dünden kalmış ne var acaba, çok tebrikler bulup alana, Tam bir yap boz hayat acımaz, yoktur diyen bunu nasıl göremez, Tabi göremez, bakamadı hiç, kafasını çevirip o yere gömer hep, Birden fazla bundan varsa artık yandık hep, İnsanlar insanlıktan çıkmış bazen gördüm gerçekten, Sen yok zannetsen de gerçek böyle her yerde, Haykırsan, inletsen de asla duymaz hiç kimse, Hep anlatsan, zannetmem ben duysun kimse bir yerde, Peri beni nerelere götürüyor, veremedim ara bile, Bana bunu getiriyor, geri geri gidiyorum arada bir sıkılınca, Adım atamadım, ara tara hadi beni gelip al, Dere tepe koşuyorum ara sıra sıkılıp, elime de bir kalem alıp aşıyorum tepe dere, Deli gibi yürüyorum gece gece, kapa çene hadi bunu hece hece edip gelip al, Neyi bilemedik acaba ve neyi göremedik, adım atamadık, elimize de ne geçmiş, Nerelere gelemedik acaba ve nereleri göremedik ve yanına varamadık hiç, Biri bana desin hadi bunun sonu nerelere varır, Neyin sonu bunu bana soruyosun, ama derin düşünenin külü kalır geri meri, geri kalan erir, Değirmeni çevirmeli mi, hadi bunu bir de başa alıp okuyalım ya da bunu başa koyup okutalım bu ne fayda, Hele bir de yolu kesenlere bir yol açın, atı bile yarım adım ileride yürüyor, Kutu gibi dolu kafa beni deli ediyor ve sonu bile bile geri adım atamadığımız uçuruma gidiyorsak, Aman uzak olun geri durun yasak olan şeyler çok olur.
Mozart - Türk  Marşı (Rondo Alla Turca) 03:33
Mozart - Türk Marşı (Rondo Alla Turca) 66.085 izlenme - 7 yıl önce Bunu anımsatacak bir video ve bir sese rastladığımda şaşırdığımı söylemeliyim. Osmanlı'nın dünyada şaha kalktığı dönemde Mozart'ın dikkatini çekmiştir ve Mozart da mehter marşından etkilenerek bu besteyi yapmıştı.Tamamı klasik müzikten hoşlanan site alkışlarla yaşıyorum.
Hesap Makineleriyle Mozart'ın Türk Marşını Çalmak 00:44
Hesap Makineleriyle Mozart'ın Türk Marşını Çalmak 4.820 izlenme - 3 yıl önce Hesap makineleriyle Mozart'ın Türk marşını çok sesli olarak çalan, zamanı bol arkadaşımızı dinliyoruz.
Beethoven - Türk Marşı (Turkish March) 03:05
Beethoven - Türk Marşı (Turkish March) 11.645 izlenme - 7 yıl önce Ludwig Van Beethoven'ın Türk Marşı adlı eserini dinliyoruz Turkish March Beethoven (part of Op. 113 No. 4): Die Ruinen von Athen (The Ruins of Athens)
Mozart - Türk Marşı (Alaturka Versiyon) 05:13
Mozart - Türk Marşı (Alaturka Versiyon) 2.475 izlenme - 7 yıl önce Hepimizin bir şekilde bildiği ya da duyduğu Türk marşını bu sefer klasik müziği eğlenceli hale sokan Aleksey Igudesman ve Hyung-ki Joo ikilisinden alaturka olarak dinliyoruz.
Taşfırın Haluk'un Türk Marşı Performansı 00:26
Taşfırın Haluk'un Türk Marşı Performansı 877 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar Duymasın dizisinin ünlü karakteri Taşfırın Haluk'tan müzik ziyafeti dinleyelim.
Ülkücüler Otağı Mhp  50.000  Üye  Teşekkürler Mozart Türk Marşı 02:49
Ülkücüler Otağı Mhp 50.000 Üye Teşekkürler Mozart Türk Marşı 3.203 izlenme - 8 yıl önce Mozart Türk Marşı , Modern orkestra eşliğinde
Fazil Say - Türk Marşı (Turkish March) 01:42
Fazil Say - Türk Marşı (Turkish March) 1.359 izlenme - 7 yıl önce Sitede gördüğüm Türk Marşı yorumu üzerine aklıma geldi, Fazıl Say'dan dinleyeyim dedim, aradım, yokmuş sitede. Nasıl olmaz dedim, gönderdim. Görüldüğü üzere video da dünyanın öbür ucunda çekilmiş. Bütün dünyanın değer verdiği sanatçımıza biz de gereken değeri vermeliyiz. Üniversitede, Yrd. Doç. olan koyu ülkücü bir müzik hocamın yorumunu iletmek istiyorum: "Siyaseti, polemikleri karıştırmayın, sanatına bakın. Ben bu adamın bir yorumunu dinlediğimde o mükemmel uyumun tadı başka oluyor. Bir sürü çok ünlü yerli yabancı piyanist var, -şu var bu var diye saydıktan sonra- hepsi de mükemmeller. Aynı şarkıyı yorumluyorlar, onlar da çok güzel ama hiçbirinde Fazıl Say'ın verdiği farklı his olmuyor" demiştir.
Fazil Say-Türk Marşı (Turkish March) 01:42
Fazil Say-Türk Marşı (Turkish March) 1.529 izlenme - 8 yıl önce Fazıl Say'dan Türk Marşı'na farklı bir yorum..
Bardaklarla Türk marşı çalmak 03:17
Bardaklarla Türk marşı çalmak 1.246 izlenme - 4 yıl önce Rober Tiso adlı bu müzisyen şampanya bardakları piyano gibi kullanabiliyor. Youtube kanalından Mozart'ın Türk marşını seçtim.
Türk Marsı... Mozart (Yeni Versiyon ) 02:02
Türk Marsı... Mozart (Yeni Versiyon ) 703 izlenme - 3 yıl önce Mozart Bestesi Olan Türk Marşının Yeni Versiyonlarından Bir Çalışma ... Grup Çakaraki
Islık ile Mozart'dan Türk Marşını Çalan Koreli 03:06
Islık ile Mozart'dan Türk Marşını Çalan Koreli 688 izlenme - 7 yıl önce Evet arkadaşlar BJK Liverpool maçının gollerini ararken denk geldiğim bu videoyu sizle paylaşmak istedim. Ben gayet beğendim. Islık performansı 1:10 da başlıyor ve evet illa biri farkedecektir yazayım 1:50 de "şu g.te bağ" diyor biri. Gece 4'de bu kadar yazabiliyorum iyi geceler.
Dilara Mısır - Mozart Türk Marşı 01:33
Dilara Mısır - Mozart Türk Marşı 1.375 izlenme - 8 yıl önce Dilara Mısır - Mozart Türk Marşı - Rondo Alla Turca Hız Denemesi (Doğa Kayıt)
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 02:37
Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) 862 izlenme - 5 yıl önce Komanda Andı - Ben Türk Komandosuyum (Trap) Korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere baş döndüren yerlere engel tanımaz, aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor, siyah bulutlara ben Türk komandosuyum ben Türk jandarmasıyım düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada, karada, denizde Siirt'te, Şırnak'ta, Gabar'da, Besna'da, Hakkari'de, Kuzey Irak'ta çatakta ve batakta her zaman ve her yerde -hazır -daima hazır -kim ? -komando -kim ? -komando -kim ? -komando -olamazsın -yahh! -olamazsın -yahh! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -komandolar -Allah! -Allah Türk komandosunu korusun! -sağol.
Sovyet Tarzı Türk Marşı 01:32
Sovyet Tarzı Türk Marşı 644 izlenme - 7 yıl önce Ekteki videomuz te 1985 senesine ait. Yani SSCB'de bir takım acayipliklerin vuku bulmaya başladığı, ama neler olduğunu tam da idrak edemediğimiz vakitler. Glasnost ve Perestroyka zuhur etti edecek; hafızalarımızda kafasındaki na kolum kadar doğum lekesiyle yer eden, adını hatırlayamadığımız sohbetlerde halen "kafasında şey vardı hani" diye andığımız Gorbaçov'un SBKP Genel Sekreteri olduğu sene... Sovyetler'in o eski Sovyetler olmaması, bazı iç gelişmelerle de Türk basınında yankı buluyor. Amerikan şirketlerinin Rus pazarına girdiğini okur oluyoruz. Oralarda da gençler Michael Jackson ve Madonna dinliyormuş artık, Batılı müziğe pek bir rağbet varmış, şaşırarak öğreniyoruz. İşte böyle zamanlar... Na işte elektronik müzik, Batılı kliplerde gördüğümüz kasıtlı absürdlükler falan da, herhalde tam da o vakit giriyor SSCB'ye... İzleyeceğiniz klip de böylesi bir klip. Mozart'ın meşhur "Rondo Alla Turca"sı, namı diğer "Türk Marşı", bir Sovyet elektronik müzik topluluğu tarafından icra olunuyor. Grup üyeleriyse klip boyu kah fes takıp kah smokin ve hatta pembe ceket giyerek, Sovyetlerin üsturuplu-soğuk memleket olduğu yönündeki fikri sabiti yerle yeksan eyliyor. Yüzlerinden düşen niye bin parça onu tam ben de bilmiyorum; memur maaşlarının zamanında yatmamış olması bir ihtimal. Evet, durum bu; iyi seyirler efendim.
Mozart'ın En İyileri (47 Dk) 46:58
Mozart'ın En İyileri (47 Dk) 1.077 izlenme - 7 yıl önce Klasik müziğin en iyi bestekarlarından ve dehalarından biri olarak kabul edilen Wolfgang Amadeus Mozart'ın en iyi ve popüler eserlerinden kendi hazırladığım listedir.Keyifli dinlemeler. Şarkı Listesi ; 1-Symphony No. 40 in G Minor, K. 550_ I. Allegro molto (00:00 - 07:47) 2-Rondo Alla Turca (Allegretto) (07:48 - 11:41) 3-Eine Kleine Nachtmusik (12:01 - 18:00) 4-Fantastic Fragment in d-moll, K.397 (18:05 - 24:31) 5-Andante (Piano Concerto No. 21 'Elvira Madigan') (25:04 - 31:01) 6-Non Piu Andrai (31:07 - 35:18) 7-The Marriage of Figaro (Duettino - Sull 'Aria') (35:21 - 38:52) 8-Piano Sonata No.8 in a-moll, K.310 - I. Allegro Maestoso (38:56 - 46:58)
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 02:02
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 484 izlenme - 4 yıl önce Türk Marşı © 2012 ESEN MÜZİK iTunes'dan albüm satın al: http://apple.co/2ks9qnk Apple Music'de dinle: http://apple.co/2ks9qnk Spotify'da dinle: http://spoti.fi/2jEgyfy -- http://www.ceza.com.tr http://www.twitter.com/ceza_ed http://www.facebook.com/cezaofficial http://www.instagram.com/cezagram http://www.medceza.com Şarkıyı bilgisayarınıza indirmek için: http://bit.ly/tmceza Türk Marşı (Ceza) Ya bir öne gel ya bir geri git ya da bana bırak hadi bu nasıl bir beat, Bir gün kralsın, bir gün varsın, bir gün yoksun, bazen tok, Bu nasıl bir gün, bu yeni bir gün ve de bana neşe verebilecek bir gün, Her gün tekrar doğdum, bazen soğudum, kaçtım kendimden, Birden fazla yorucu olur, dertler artar sorunu bulun, Kimler çözmüş ki bu sorunu, bizler bulsak da bu soruyu, Göremiyoruz, çözemiyoruz, bir ileri iki geri yürüyoruz hep, Kimler gelmiş geçmiş sırlar var hep hiç çözülemeyen, Dünden kalmış ne var acaba, çok tebrikler bulup alana, Tam bir yap boz hayat acımaz, yoktur diyen bunu nasıl göremez, Tabi göremez, bakamadı hiç, kafasını çevirip o yere gömer hep, Birden fazla bundan varsa artık yandık hep, İnsanlar insanlıktan çıkmış bazen gördüm gerçekten, Sen yok zannetsen de gerçek böyle her yerde, Haykırsan, inletsen de asla duymaz hiç kimse, Hep anlatsan, zannetmem ben duysun kimse bir yerde, Peri beni nerelere götürüyor, veremedim ara bile, Bana bunu getiriyor, geri geri gidiyorum arada bir sıkılınca, Adım atamadım, ara tara hadi beni gelip al, Dere tepe koşuyorum ara sıra sıkılıp, elime de bir kalem alıp aşıyorum tepe dere, Deli gibi yürüyorum gece gece, kapa çene hadi bunu hece hece edip gelip al, Neyi bilemedik acaba ve neyi göremedik, adım atamadık, elimize de ne geçmiş, Nerelere gelemedik acaba ve nereleri göremedik ve yanına varamadık hiç, Biri bana desin hadi bunun sonu nerelere varır, Neyin sonu bunu bana soruyosun, ama derin düşünenin külü kalır geri meri, geri kalan erir, Değirmeni çevirmeli mi, hadi bunu bir de başa alıp okuyalım ya da bunu başa koyup okutalım bu ne fayda, Hele bir de yolu kesenlere bir yol açın, atı bile yarım adım ileride yürüyor, Kutu gibi dolu kafa beni deli ediyor ve sonu bile bile geri adım atamadığımız uçuruma gidiyorsak, Aman uzak olun geri durun yasak olan şeyler çok olur. http://www.esenshop.com --- --- --- Bizi takip edin: Facebook: http://facebook.com/esenmuzik Twitter: http://twitter.com/esenmuzik Instagram: http://instagram.com/esenmusic Online Satış: http://www.esenshop.com/ Şarkı Sözleri (lyrics): Ya bir öne gel ya bir geri git ya da bana bırak hadi bu nasıl bir beat, Bir gün kralsın, bir gün varsın, bir gün yoksun, bazen tok, Bu nasıl bir gün, bu yeni bir gün ve de bana neşe verebilecek bir gün, Her gün tekrar doğdum, bazen soğudum, kaçtım kendimden, Birden fazla yorucu olur, dertler artar sorunu bulun, Kimler çözmüş ki bu sorunu, bizler bulsak da bu soruyu, Göremiyoruz, çözemiyoruz, bir ileri iki geri yürüyoruz hep, Kimler gelmiş geçmiş sırlar var hep hiç çözülemeyen, Dünden kalmış ne var acaba, çok tebrikler bulup alana, Tam bir yapboz hayat acımaz, yoktur diyen bunu nasıl göremez, Tabi göremez, bakamadı hiç, kafasını çevirip o yere gömer hep, Birden fazla bundan varsa artık yandı hep, İnsanlar insanlıktan çıkmış bazen gördüm gerçekten, Sen yok zannetsen de gerçek böyle her yerde, Haykırsan, inletsen de asla duymaz hiç kimse, Hep anlatsan, zannetmem ben duysun kimse bir yerde, Peri beni nerelere götürüyor, veremedim ara bile, Bana bunu getiriyor, geri geri gidiyorum arada bir sıkılınca, Adım atamadım, ara tara hadi beni gelip al. Dere tepe koşuyorum ara sıra sıkılıp, elime de bir kalem alıp aşıyorum tepe dere, Deli gibi yürüyorum gece gece, kapa çene hadi bunu hece hece edip gelip al, Neyi bilemedik acaba ve neyi göremedik, adım atamadık, elimize de ne geçmiş Nerelere gelemedik acaba ve nereleri göremedik ve yanına varamadık hiç, Biri bana desin hadi bunun sonu nerelere varır , Neyin sonu bunu bana soruyorsun, ama derin düşünenin külü kalır geri meri geri kalan iyi Değirmeni çevirmeli mi hadi bir de bunu başa alıp okuyalım ya da bunu boşa koyup okutalım bu ne fayda Hele bir de yolu kesenlere bir yol açın atı bile yarım adım ileride yürüyor, Kutu gibi dolu kafa beni deli ediyor ve sonu bile bile, geri adım atamadığımız uçuruma gidiyorsak, Aman uzak olun geri durun yasak olan şeyler çok olur.
Yuja Wang - Türk Marşı - Bambaşka Bir Yorum 02:40
Yuja Wang - Türk Marşı - Bambaşka Bir Yorum 486 izlenme - 7 yıl önce Sizden ricam, baştan sonra dinlemeniz. Biliyorum bu sitede Mozart'ın Türk marşının yorumu çok ama bu yorum bambaşka. Bu kız daha 20 yaşında ve Çinli.
Küçük Azerinin Türk Marşi 02:02
Küçük Azerinin Türk Marşi 882 izlenme - 13 yıl önce azerbaycanli çocuĞun okuduĞu İstİklal marŞi...huzurlarinzda İsmaİl guluyev...
Fazıl Say - Türk Marşı 02:54
Fazıl Say - Türk Marşı 219 izlenme - 4 yıl önce Fazıl Say Türk Marşı
Mozart'ın Türk Marşı'yla Harika Rap Yapan Adam 01:50
Mozart'ın Türk Marşı'yla Harika Rap Yapan Adam 359 izlenme - 7 yıl önce Efendim internet üzerinden müziklerini paylaşan rap sanatçısı Mozart'ın bestelediği Türk Marşı'nın melodisi ile rap şarkısı yaptı. Kısa sürede binlerce tık alan adam, sosyal medyanın en çok izlenenleri arasına girdi. Mükemmel bir çalışma olduğu aşikar.
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) (Sahne Arkası Görüntüleri | Backstage Scenes) 02:52
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) (Sahne Arkası Görüntüleri | Backstage Scenes) 197 izlenme - 4 yıl önce Ceza'nın 2012 yılının son çeyreğinde dijital olarak müzik severlere sunduğu "Türk Marşı (Turkish March)" adlı müzik videosunun çekiminden görüntüler. | The backstage scenes of Ceza's brand-new music video "Türk Marşı (Turkish March)" which was released in the last quarter of 2012. Türk Marşı'nı izlemek için tıklayın. | Click to watch Turkish March. http://youtu.be/YXV_OU2loWs
Mozart'ın Gerçek Türk Marşı 07:12
Mozart'ın Gerçek Türk Marşı 324 izlenme - 8 yıl önce Efendim bilenler bilir.Mozart'ın bir bestesi Türk Marşı(Rondo alla Turca)dir.Çok kereler bilerek yada bilmeyerek dinlemişsinizdir.Ama aslında bu beste bir gizem barındırmaktadır.Avusturyalı bir bestekar neden Türk Marşı yazsın? En sonun da tarih aydınlanıyor...Bir vatandaşımız üşenmemiş araştırmış ve gerçeği ortaya çıkarmış.İşte Türk Marşı üzerinde oynanan oyunlar.
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 02:02
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 279 izlenme - 8 yıl önce Ya Bir Öne Gel Ya Bir Geri Git Ya Da Bana Bırak Hadi Bu Nasıl Bir Beat, bir Gün Kralsın, Bir Gün Varsın, Bir Gün Yoksun, Bazen Tok, bu Nasıl Bir Gün, Bu Yeni Bir Gün Ve De Bana Neşe Verebilecek Bir Gün, her Gün Tekrar Doğdum, Bazen Soğudum, Kaçtım Kendimden, birden Fazla Yorucu Olur, Dertler Artar Sorunu Bulun, kimler Çözmüş Ki Bu Sorunu, Bizler Bulsak Da Bu Soruyu, göremiyoruz, Çözemiyoruz, Bir İleri İki Geri Yürüyoruz Hep, kimler Gelmiş Geçmiş Sırlar Var Hep Hiç Çözülemeyen, dünden Kalmış Ne Var Acaba, Çok Tebrikler Bulup Alana, tam Bir Yapboz Hayat Acımaz, Yoktur Diyen Bunu Nasıl Göremez, tabi Göremez, Bakamadı Hiç, Kafasını Çevirip O Yere Gömer Hep, birden Fazla Bundan Varsa Artık Yandı Hep, insanlar İnsanlıktan Çıkmış Bazen Gördüm Gerçekten, sen Yok Zannetsen De Gerçek Böyle Her Yerde, haykırsan, İnletsen De Asla Duymaz Hiç Kimse, hep Anlatsan, Zannetmem Ben Duysun Kimse Bir Yerde, peri Beni Nerelere Götürüyor, Veremedim Ara Bile, bana Bunu Getiriyor, Geri Geri Gidiyorum Arada Bir Sıkılınca, adım Atamadım, Ara Tara Hadi Beni Gelip Al. dere Tepe Koşuyorum Ara Sıra Sıkılıp, Elime De Bir Kalem Alıp Aşıyorum Tepe Dere, deli Gibi Yürüyorum Gece Gece, Kapa Çene Hadi Bunu Hece Hece Edip Gelip Al, neyi Bilemedik Acaba Ve Neyi Göremedik, Adım Atamadık, Elimize De Ne Geçmiş nerelere Gelemedik Acaba Ve Nereleri Göremedik Ve Yanına Varamadık Hiç, biri Bana Desin Hadi Bunun Sonu Nerelere Varır , neyin Sonu Bunu Bana Soruyorsun, Ama Derin Düşünenin Külü Kalır Geri Meri Geri Kalan İyi değirmeni Çevirmeli Mi Hadi Bir De Bunu Başa Alıp Okuyalım Ya Da Bunu Boşa Koyup Okutalım Bu Ne Fayda hele Bir De Yolu Kesenlere Bir Yol Açın Atı Bile Yarım Adım İleride Yürüyor, kutu Gibi Dolu Kafa Beni Deli Ediyor Ve Sonu Bile Bile, Geri Adım Atamadığımız Uçuruma Gidiyorsak, aman Uzak Olun Geri Durun Yasak Olan Şeyler Çok Olur.
Alla Turca - Erol Parlak Bağlama Beşlisi 03:35
Alla Turca - Erol Parlak Bağlama Beşlisi 239 izlenme - 7 yıl önce Mozart'ın Türk Marşı olarak da bilinen kulaklara aşina müziğin 5 ayrı bağlama ile icrası enteresan ve hoş.
Alexei Igudesman & Joo - Türk Marşı 05:13
Alexei Igudesman & Joo - Türk Marşı 156 izlenme - 7 yıl önce Türk müziğindeki komanın batı müziğindeki kalıp seslere uymamasından kaynaklı yaşadıkları sorunu eğlenceli bir biçimde sahneye koymuşlar. Sanılanın aksine bu adamlar bizim müziğimizle değil kendi müziklerinin yetersizliğiyle dalga geçiyorlar.
Mızıkayı Ağlatmak - Türk Marşı 03:25
Mızıkayı Ağlatmak - Türk Marşı 270 izlenme - 7 yıl önce Aslında söylenecek pek fazla bir şey yok Singapurlu Mızıkist söyleyecek çok şey bırakmamış bize. İyi seyirler.
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 02:02
Ceza - Türk Marşı (Turkish March) 178 izlenme - 8 yıl önce Ceza - Türk Marşı (Turkish March)
Kase ve Kaşıklarla Türk Marşı 01:42
Kase ve Kaşıklarla Türk Marşı 127 izlenme - 7 yıl önce Bünyesinde kaolen, kuvars ve bilimum güzel güzel hammaddeler içeren seramik bardak, tas ve benzeri sır kaplı seramik malzemeler ile yapılan Türk Marşı yorumudur. İyi dinlemeler.
İstanbul Tarihi Türk Müziği - Türk Marşı 02:59
İstanbul Tarihi Türk Müziği - Türk Marşı 129 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Mehteran Çıkış Tarihi: 05.04.2002 Etnik Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik