Hoşgeldiniz!

Türk Pilot

Türk Pilot 11 Saniyede 15 Bin Fite Çıktı 01:00
Türk Pilot 11 Saniyede 15 Bin Fite Çıktı 6.079 izlenme - 2 yıl önce Pakistan’da görev yapan Türk pilot, Pakistan Hava Kuvvetlerine ait bir F-16 savaş uçağıyla muhteşem bir şov gerçekleştirdi. Pilot kalkıştan hemen sonra uçağını dik konuma getirerek sadece 11 saniyede 15 bin fite ulaştı.
Solo Turk İn France 07:50
Solo Turk İn France 3.897 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Çılgın Türk Pilot Dünya Pilotlarının İnmeye Cesaret Edemediği Piste İnmeyi Başardı 01:37
Çılgın Türk Pilot Dünya Pilotlarının İnmeye Cesaret Edemediği Piste İnmeyi Başardı 1.052 izlenme - 1 yıl önce Havalimanları, uçakların devasa ebatları ve daha sıkı güvenlik önlemlerinin alınması sebebiyle geniş düzlükler üzerinde konumlandırılırlar. Tabii bu geniş düzlükler, havalimanının bulunduğu iklim koşullarıyla da doğru orantılı olarak şiddetli fırtınaların oluşmasına sebep olabiliyor. Almanya’daki Düsseldorf Uluslararası Havalimanı da bunlardan bir tanesi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Solo Türk Pilotunun Neşeli Anları 02:17
Solo Türk Pilotunun Neşeli Anları 3.268 izlenme - 3 yıl önce Solo Türk pilotu Yüzbaşı Yalın Ahbab'ın kalkış sırasında ve gösteri sırasında yaşadığı neşeli anların videosu yapılmış. Ayrıca 9gag postu: ''The best selfie ever!'' http://9gag.com/gag/aZPDRYW?ref=android
Solo Türk Pilotunun Neşeli Anları 02:17
Solo Türk Pilotunun Neşeli Anları 1.832 izlenme - 4 yıl önce Solo Türk Pilotu Yüzbaşı Yalın Ahbab'ın Kalkış Sırasında Ve Gösteri Sırasında Yaşadığı Neşeli Anların Videosu Yapılmış.
Kktc 30. Yıl Solotürk Gösterisi 23:02
Kktc 30. Yıl Solotürk Gösterisi 2.033 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum - Gururumuzsunuz !
DEAŞ'a Nusret Usulü Bomba Yağdıran Çılgın Türk Pilotu 00:28
DEAŞ'a Nusret Usulü Bomba Yağdıran Çılgın Türk Pilotu 216 izlenme - 1 yıl önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. El-Bab'ta DEAŞ'a Nusret usulü bomba yağdıran Çılgın Türk Pilotu şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettirecek.
Turk Pilotun Cilgin Manevrasi İnternette Fenomen Oldu 01:51
Turk Pilotun Cilgin Manevrasi İnternette Fenomen Oldu 413 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Kuvvetleri'nden Yüzbaşı Yusuf Kurt'un İngiltere'de geçen yaz yaptığı alçak iniş internette fenomen oldu.
Türk Pilottan efsane şaka 00:15
Türk Pilottan efsane şaka 461 izlenme - 3 yıl önce Türk Pilottan efsane şaka - yeni vine
Kokpitten Solo Türk Gösterisi - Çanakkale 01:17
Kokpitten Solo Türk Gösterisi - Çanakkale 347 izlenme - 3 yıl önce 17 Mart'ta Çanakkale'de düzenlenen 'Solo Türk Şovu'nu, bu kez kokpitten izliyoruz. Baş döndürücü görüntülerin klasik müzik ile harmanlandığı bu video, belki de çoğumuzun çocuk hayalini yeniden anımsatacak. İyi seyirler!
İşte Türk Pilotu Farki 00:44
İşte Türk Pilotu Farki 507 izlenme - 9 yıl önce son anda alinan karar !! tüylerİnİz ürperecek
Türk Pilot İzlenme Rekoru Kırdı 00:44
Türk Pilot İzlenme Rekoru Kırdı 281 izlenme - 3 yıl önce Türk pilotun çılgın manevrası internette fenomen oldu. Videoyu tam 1 milyon 700 bin kişi izleyince İngiliz basını tekrar haber yaptı. Türk hava Kuvvetleri gösteri takımının Yüzbaşı Pilotu Yusuf K f-16 jet savaş uçağı ile yaptığı tek kişilik hava akrobasisi izlenme rekoru kırdı.
Waddington Air Show 2014 Gösterisine Damgasını Vuran Türk Pilot 01:31
Waddington Air Show 2014 Gösterisine Damgasını Vuran Türk Pilot 158 izlenme - 3 yıl önce Türk Pilot, Waddington Air Show 2014 gösterisine damgasını vurdu. Gösteri uçakları sırayla inişe geçti. En son inen pilotumuz, İngilizler'i biraz heyecanlandırdı. Pilot Yzb.Yusuf KURT gösteriye imzasını attı.
Türk F-16 Pilotundan İngilizlere Küçük Bir Ders 00:39
Türk F-16 Pilotundan İngilizlere Küçük Bir Ders 144 izlenme - 4 yıl önce Türk pilot F-16 ile onu çeken İngilizlerin tam üstünden geçti!
DEAŞ'a Bomba Yağdıran Türk Pilotun Nusret Taklidi 00:28
DEAŞ'a Bomba Yağdıran Türk Pilotun Nusret Taklidi 26 izlenme - 1 yıl önce El Bab'ta DEAŞ'lı teröristlere bomba yağdıran Türk pilot Nusret taklidi yaptı. Türk pilotun tuz dökme hareketini yaptığı video sosyal medyada kısa sürede yayılarak en çok izlenenler arasına girdi.
Lübnan'da Kaçırılan Türk Pilotlarla İlgili Yapılan Animasyon 04:11
Lübnan'da Kaçırılan Türk Pilotlarla İlgili Yapılan Animasyon 45 izlenme - 3 yıl önce söylenilenler göre şu sıralar serbest bırakılan (9 lüblanlı tutsak karşılığında) ve uçak ile dönüş yolunda olan pilotlarımız için yapılan daha doğrusu olayı özetleyen videoyu izliyoruz..