Hoşgeldiniz!

Türk Polisi Videoları İzle

Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - PÖH/JÖH  Anonsları (Küfür İçerir) 02:16
Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - PÖH/JÖH Anonsları (Küfür İçerir) 68.658 izlenme - 8 ay önce Terör örgütü pkk'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda teröristlerin teslim olması veya ortaya çıkması kolluk güçlerimiz ilginç anonslar yapıyor dinliyoruz... :):)
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 00:42
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 7.465 izlenme - 2 ay önce Nusret'in sunum tarzını artık bilmeyen kalmadı. Bir Türk Polisi de bu sunumu kendince yorumlayıp, eğlenceli bir video hazırladılar.
Vatandaşı yere fırlatan kahraman türk polisi - Kadıköy 02:04
Vatandaşı yere fırlatan kahraman türk polisi - Kadıköy 8.643 izlenme - 1 yıl önce
Türk Polisi Böyle Yakalar 00:46
Türk Polisi Böyle Yakalar 10.489 izlenme - 6 yıl önce
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 01:59
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 14.662 izlenme - 7 yıl önce bu vatan bütündür tek dil tek bayrak ya sev ya terket
Yeni POLİS MARŞI Türk Polisleri Şarkı ve Marşları Piyano Esenler'li Genç Piyanist 02:46
Yeni POLİS MARŞI Türk Polisleri Şarkı ve Marşları Piyano Esenler'li Genç Piyanist 217 izlenme - 1 ay önce Polis Marşı'nı Cesur, Fedakar ve Polislerimiz için için Solo Piyano ile çalarak söyledim. Tüm polis ve Güvenlik teşkilatımıza armağan olsun. Gözüpek, Yiğit Polislerimizi Çok seviyoruz. En güzel Polis Marşı'nı Korkusuz,Yürekli, Yılmaz Polislerimiz için için Solo Piyano ile İcra Ettim Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Polis Marşı " Eserini Kuyruklu Piyano ile çaldı ve Söyledi. Çok sevdiğim Polis ve Güvenliğmize sağlayan abilerime armağan ettim. Onları çok seviyoruz. Polisler bizim canlarımız. Polis Marşı Eseri Hakkında Bilgi POLİS MARŞI Sözleri Yurtta sulh cihanda sulh amacımız her işte, Türk, öğün, çalış, güven, bekleyenin var işte, Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz, Biz kanunun rejimin timsali polisleriz. Halkın hizmetindedir bizim bütün varlığımız, Doğrulukla incelik ayrılmaz şiarımız, Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz, Biz kanunun rejimin timsali polisleriz. Baş başa yaşar bizde, mesuliyet ve şeref, Emri yapmak, vatana hizmet etmek tek hedef, Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz, Biz kanunun rejimin timsali polisleriz. Polisin adli görevleri nedir.Polisin adli görevi suçun işlenmesiyle başlar. Polisin trafik görevleri,;Trafik düzen ve güvenliğinin istenen seviyede kurularak, toplumdaki trafik kazalarının ve bu kazalardaki maddi ve manevi kayıpların azaltılmasıdır. Polisin en büyük görevi; suçlunun karlı çıkamayacağı bir nizamı sağlamaktır. Sözlükte "polis" ne demek?. Kentte kamu düzenini huzur ve güvenliği sağlayan örgüt, kolluk, zabıta. Bu örgütte yer alan Esenler'li Genç Piyanist görevli, kollukçu. POLİS MARŞI, Marşlar , Türk Polisi, Piyano ,marş, Şarkı Görevi Suçlu Nizamı Solo Sözlük Ne Demek Kamu Düzeni Huzur Örgüt Kolluk Zabıta Görevli Kollukçu Türk Polis Teşkilatı Emniyet Kanunu Polisler Vazife Yasa Merkez Daire Emniyet Sahil Güvenlik Jandarma Asayiş Ceza Polisler En Güzel Marşlar Güçleri Akademisi Çevik Kuvvet Özel Harekat Yunus Şahin Türkü Müzik Şarkı Esenler'li Genç Piyanist Esenler Belediyesi Esenler'li ,Genç Piyanist, Esenler, Belediyesi,
türk polisi affetmez 00:04
türk polisi affetmez 3.983 izlenme - 6 yıl önce Daha fazlası için : www.facebook.com/kopuquz.biz
Kilink ve Türk Polisi 00:52
Kilink ve Türk Polisi 1.134 izlenme - 2 yıl önce İtalyan fotoroman'dan uyarlandığı söylenen 1967 yılı yapımı Kilink İstanbul'da filminden ufak bir alıntı. Bütün Dünya'yı birbirine katıp yakalanmadan İstanbul'a gelen ve ortalığı kısa sürede karıştıran kötü kahraman Kilink'in Türk Polisi karşısında çaresizliği ve yakalanması.
türk polisi asla affetmez :) mesele f1 bile olsa 00:04
türk polisi asla affetmez :) mesele f1 bile olsa 2.528 izlenme - 7 yıl önce
güzel fikir ama türk polisi yutarmı bilmem 00:21
güzel fikir ama türk polisi yutarmı bilmem 3.180 izlenme - 8 yıl önce türk polisi asla yutmaz bence kanımca
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 00:36
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 899 izlenme - 2 yıl önce Polisten kaçıp camiiye saklanan YSK protestocuları gözaltına alınmamak için camiide namaz kıldıklarını iddia etsede muhteşem Türk polisi zekasıyla olayı "şıppadanak" çözer.
fedakar türk polisi çıplak ayakla görevde 00:51
fedakar türk polisi çıplak ayakla görevde 1.733 izlenme - 5 yıl önce fedakar türk polisi çıplak ayakla bile görevini yerine getirdi...
Asi StyLa TÜRK Polisi 2016 kopmalık süper parça 02:23
Asi StyLa TÜRK Polisi 2016 kopmalık süper parça 662 izlenme - 11 ay önce asi styla türk polisi 2016 kopmalık parça yeni bu parça rekor kırar asi styla türk polisine yazmış olduğu yep yeni parça asi styla şarkı sözleri asi styla 2015 asi styla 2016 yeni kopmalık parçalar izle
Türk Polisine Dünya Rekortmeni İHA! 06:59
Türk Polisine Dünya Rekortmeni İHA! 517 izlenme - 1 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı İnsansız Hava Aracı, zırhlı araç ve bomba imha robotu tedariki için harekete geçti. Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM), İnsansız Hava Aracı, zırhlı araç ve bomba imha robotu tedariki için sözleşme imzaladı. SSM'nin Emniyet Genel Müdürlüğü'nün ihtiyacı nedeniyle sözleşme imzaladığı Taktik İnsansız Hava Araçları, 2014 Haziran ve Ağustos aylarında yaptığı deneme uçuşlarında 27 bin feet irtifa ve 24 saat 34 dakika havada kalma süresiyle kendi sınıfında dünya rekorunun sahibi. Yüzde 93'ü yerli üretim olan, yüzde 100'ü ise milli ve Türk mühendisliği ürünü olan taktik İHA'lardan 2 adet sipariş verildi. Ayrıca SSM, Baykar Makina üretimi olan İHA'ların yanında, Aselsan tarafından geliştirilen 16 adet hafif zırhlı araç ve 100 adet de Bomba İmha Robotu için sözleşme imzaladı.
Videosunun Çekilmesinden Rahatsız Olan Sivil Polis 01:16
Videosunun Çekilmesinden Rahatsız Olan Sivil Polis 896 izlenme - 2 yıl önce Silahsız, sivil gençlerin birini 5 - 10 meslekdaşıyla sıkıştırıp hınçla döven, video kaydının yapıldığını fark edince tırsan ve kaydı almaya calışan, silahli örgüt üyesidir. Türkiye'de yaşıyordur. Akıllara Emniyet Müdürlüğü'nün ironik sloganını getirmiştir; Herkesin polisi kendi vicdanıdır fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır.
türk polisi affetmez 00:04
türk polisi affetmez 1.997 izlenme - 7 yıl önce türk polisi affetmez
Türk Polisinden Tabanca Sunumu 00:42
Türk Polisinden Tabanca Sunumu 81 izlenme - 2 ay önce Nusret'in sunum tarzını artık bilmeyen kalmadı. Bir Türk Polisi de bu sunumu kendince yorumlayıp, eğlenceli bir video hazırladılar.
alooo polis olum polis 00:25
alooo polis olum polis 2.824 izlenme - 6 yıl önce
Türk Polisi Affetmez 00:04
Türk Polisi Affetmez 913 izlenme - 2 yıl önce Ortaköy'de hava atmak isteyen Şumi gözü pek Türk polisi tarafından yakalandı. Hız limitini 180 km/h aşan pilot yaptığı açıklamada, ' Herkese sıralı gaz sistemi tavsiye ederim' dedi.
İşte gerçek türk polisi 01:50
İşte gerçek türk polisi 2.112 izlenme - 7 yıl önce İşte gerçek polisimiz böyledir www.manyaklar.org
Türk Polisi 05:38
Türk Polisi 1.868 izlenme - 8 yıl önce iste bizler
yürekli türk polisi 00:42
yürekli türk polisi 1.658 izlenme - 7 yıl önce helal olsun be
Hedef - Türk Polisi ve Dayak 02:17
Hedef - Türk Polisi ve Dayak 703 izlenme - 2 yıl önce Polis şiddetinin arttığı bugünlerde Polis tarafından uygulanan şiddetin destanlaştırılmasıyla polislerin daha da kendilerine güven duymalarından kaynaklanan rahatsızlığımızı dile getirdiğim bu counter-video polisin karakol içinde gerçekteştirdiği şiddeti göstermektedir.
Eskişehir Polis 03:00
Eskişehir Polis 1.807 izlenme - 8 yıl önce polis,eskişehir,eskişehir polis
Turk Polisi 00:42
Turk Polisi 1.150 izlenme - 7 yıl önce br atlı ogün dev gibi taraftarı yendik :)
Gerilim Feat Dota--Kan Uykusu 03:40
Gerilim Feat Dota--Kan Uykusu 1.339 izlenme - 7 yıl önce pkkya kapak bana p*c gösterme lider göster bana bez gösterme bayrak göster
türk polisi farkı & motor savar & ısparta 00:46
türk polisi farkı & motor savar & ısparta 1.051 izlenme - 6 yıl önce
1 türk polisi 1000 kıroya nasıl dayak atıyor işte yüregin vdeosu 00:30
1 türk polisi 1000 kıroya nasıl dayak atıyor işte yüregin vdeosu 643 izlenme - 5 yıl önce yumaklı cerit
Nerede O Direnmek İsteyenler? - Türk Polisi 02:08
Nerede O Direnmek İsteyenler? - Türk Polisi 510 izlenme - 2 yıl önce "evet yine 3 ağustos 2013 cumartesi... istiklal caddesine bir çete edası ile giren polisler ellerinde cop ve silahları ile gerçekten bir tehdit unsuru oluyorlar... polislerden birisi yapmaması gereken bir hareket yaparak caddenin ortasında meydan okuyor... artık ne tür bir hap aldıysa bilinmez.... sonra geriye dönüp polisler birden koşmaya başlıyor... hedef arkalarında olan halk.... gözleri adeta dönmüş... içlerinden birisi yere kapaklanıyor... oh seslerini duyuyorsunuz.... ve ardından galatasaray lisesi tarafından gelen düzinelerce polis.... gövde gösterisi yaparlar gibi.... POLİS İÇİN DESTAN YAZDILAR DİYENİ HAKLI ÇIKARMAK İSTERCESİNE !!!" (Alıntı)
Sence Polis Nedir? - Komiser Cemil 01:22
Sence Polis Nedir? - Komiser Cemil 371 izlenme - 2 yıl önce Dönemin sansür kurulunca bazı düzenleme ve değişiklikler sonrası gösterimine izin verdiği Komiser Cemil (1975), polisin ne oluğunu sorguluyor. Filmin ruhunu anlatabilmek ve Cemil karakterini tanıtabilmek adına şöyle bir benzetme yapacağım: Cemil, zamanının Behzat Ç.'sidir. Yönetmen: Melih Gülgen Senaryo: Bülent Oran Yapımcı: Melih Gülgen Müzik: Cahit Berkay Görüntü Yönetmeni: Muzaffer Turan