Hoşgeldiniz!

türk versiyon

GTA IV'te Ezan Sesleri 06:26
GTA IV'te Ezan Sesleri 149.433 izlenme - 4 yıl önce Gta'nın türk modunda ezan sesleri.
Bruce Lee'nin Türk Versiyonu 00:30
Bruce Lee'nin Türk Versiyonu 41.160 izlenme - 9 yıl önce acayip komik
Bear Grylls Ultimate Survival (Türk Versiyon) 01:25
Bear Grylls Ultimate Survival (Türk Versiyon) 2.137 izlenme - 2 yıl önce Çekimleri İstanbul Tuzla'da gerçekleştirilen yerli ultimate survival karşınızda.
Game Of Thrones Müziği - Türk Versiyon 01:39
Game Of Thrones Müziği - Türk Versiyon 3.253 izlenme - 4 yıl önce Game Of Thrones Müziği - Türk Versiyon
Gangnam Style Türk Versiyonu - Berat Ünverdi 01:34
Gangnam Style Türk Versiyonu - Berat Ünverdi 3.558 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/Unverdiberat https://twitter.com/Beratunverdi http://ask.fm/Anonmbtanedr
mama luba türk versiyon 04:37
mama luba türk versiyon 1.521 izlenme - 6 yıl önce
Prison Break Türk Versiyon Uluborlu 00:35
Prison Break Türk Versiyon Uluborlu 2.097 izlenme - 9 yıl önce prison break türk versiyon uluborlu
Mayli Sayrus - Wrecked Final Students (Türk Versiyon) 02:37
Mayli Sayrus - Wrecked Final Students (Türk Versiyon) 1.301 izlenme - 4 yıl önce Yaklaşan finalleri bize Wrecking Ball ile özetleyen Veysel Zaloğlu izliyoruz efendim... Yönetmen; Veysel Zaloğlu Görüntü Yönetmeni; Atilla Öztürk Oyuncular; Veysel Zaloglu, Ertunga Arkan, Ertugrul Kalkan, Oguz Kaan Kaya, Burak Zengin Burak Altuncu, Lumbala Kabengele Christian , Alican Sahin, Metin Gündüz, Cüneyt Özboyacı Proje; Veysel Zaloglu, Metin Gündüz, Öznur Zorlular Backstage Yönetmeni; Öznur Zorlular Set amiri; Cüneyt Özboyacı Studio kayıt; Red Room Records , Erdem Tuncer, Mecit Aksahin Söz; Veysel Zaloglu, Mehmet Can Aslan Isık; Berkan Donduran Set Foto; Maleyka Jafarli Tesekkürler; Can Sarcan, Murad Zaloglu, Olcay Ucak, Radife Ongar, Baburhan Cörüt,Berkay Temel Cüneyt Keles, OFK, Yusuf Islam Kose, Mustafa Ak,Alican Çekiç, Aykut Öztürk, Merve Aytar Makyaj; Demet Gedik, Derman Altunbas Kurgu-Montaj; Veysel Zaloglu Yürütücü yapımcı; Metin Gündüz Flycam Yönetmeni/ Ekibi; Tugce Akın / Ali Mert Yazıcı, Ömer Duran
Mortal Kombat - Türk Versiyonu 00:51
Mortal Kombat - Türk Versiyonu 849 izlenme - 3 yıl önce Bu içerikten sonra Mortal Kombat ile ilgili eklediğim 3. içerik olacak. Belki bu adam takmış diyeceksiniz ama bu MK çok farklı bişey. Bunu izlediğimde ekrana bayağı bir baktım sonra masaya baktım sonra gittim sakalımı kestim ve videoyu buraya ekledim.Bende ilginç bir reaksiyon yarattı, birde siz izleyin istedim.Fena mı ettim?
I Will Always Love You - Türk Vrsyn [ölümsüz Aşk] 04:32
I Will Always Love You - Türk Vrsyn [ölümsüz Aşk] 661 izlenme - 7 yıl önce
Emre - Feryadım Göklere Türk Versiyon (1995) 04:38
Emre - Feryadım Göklere Türk Versiyon (1995) 138 izlenme - 2 yıl önce 90'larda Haydi Çal Çal , Yaz Aşkları ve Feryadım Göklere şarkısıyla iz bırakmış Emre Matraş'ın , bir sitede gezinirken rastladığım Feryadım Göklere şarksının Türk Versiyonu'dur. Nostaljik bir değeri olur diye paylaşmak istedim. İyi dinlemeler .