Hoşgeldiniz!

türk yıldızları

Biraz Adrenaline Ne Dersiniz? - Türk Yıldızları 01:23
Biraz Adrenaline Ne Dersiniz? - Türk Yıldızları 2.721 izlenme - 8 ay önce Türk Yıldızları, Türk Hava Kuvvetleri bünyesindeki yedinci ve son Türk akrotimlerine verilen addır. Dünya'nın sayılı süpersonik akrotimlerinden biri olan Türk Yıldızları, tüm akrotimler arasında bir defada 1.000.000 kişi üzerindeki bir topluluğa gösteri yapmış tek akrotimdir. 2004 sezonunun ilk gösterisi, 30 Mart’ta Birleşik Arap Emirlikleri eğitim pilotlarının F-5 Harbe Hazırlığa Geçiş Eğitimi Mezuniyet Töreni'nde gerçekleştirildi. Gösteri Türk Yıldızları tarihinde ilk defa 8'li paket olarak uçuldu. Türk Yıldızları 200. gösterilerini 3 Temmuz 2004 tarihinde Rize halkına sergilemişlerdir. 134. Akrotim Filo Komutanlığı şu anda bünyesindeki 12 pilot ile gösterilerine devam etmektedirler.
Negatif g Kuvveti ile Dalga Geçen Solo Türk Pilotu 00:48
Negatif g Kuvveti ile Dalga Geçen Solo Türk Pilotu 1.955 izlenme - 9 ay önce Negatif g Kuvveti ile Dalga Geçen Solo Türk Pilotu Solo Türk'ün KKTC gösterileri sırasında pilotun maruz kaldığı kuvvetler...
Türk Yıldızları'nın Anıtkabir Üzerinde Kalp Çizmesi 01:34
Türk Yıldızları'nın Anıtkabir Üzerinde Kalp Çizmesi 2.942 izlenme - 1 yıl önce Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde kalp çizdi. Solotürk ise bir F-16'nın uçabileceği en düşük hızda Anıtkabir üzerinden "yavaş geçiş" gerçekleştirdi.
Türk Yıldızları - Barış Akarsu - Islak Islak 05:06
Türk Yıldızları - Barış Akarsu - Islak Islak 1.352 izlenme - 6 ay önce Rahmetli Barış Akarsu'nun sesiyle Islak Islak şarkısı ile havadaki gururumuz Türk Yıldızları tarafından yapılan klip...
türk yıldızları muhteşem gösterisi 04:06
türk yıldızları muhteşem gösterisi 6.283 izlenme - 5 yıl önce türk yıldızları muhteşem gösterisi
Türk Yıldızları Tanıtım Filmi 04:47
Türk Yıldızları Tanıtım Filmi 2.752 izlenme - 2 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Türk Yıldızları'ndan Muhteşem Gösteri (Beyaz Show) 02:35
Türk Yıldızları'ndan Muhteşem Gösteri (Beyaz Show) 3.211 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show 02.05.2014
Turkish Stars 1000 FPS Crossover Türk Yıldızları Crossover Brake 00:16
Turkish Stars 1000 FPS Crossover Türk Yıldızları Crossover Brake 2.305 izlenme - 2 yıl önce Turkish Stars Slow Motion Flight Crossover Plane
Türk Yıldızları - Çek Cumhuriyeti Gösterisi (NATO Gösterileri) 02:55
Türk Yıldızları - Çek Cumhuriyeti Gösterisi (NATO Gösterileri) 926 izlenme - 9 ay önce Türk Yıldızları Çek Cumhuriyetinde Yapılan NATO Gösterilerinde Marifetlerini Sergiliyor Kokpite Takılan Kamera Sayesinde Uçakların İçindende Görüntüler Var Muhteşem Bir Zevk İyi Seyirler.
KKTC 30. Yıl Solotürk Gösterisi 23:02
KKTC 30. Yıl Solotürk Gösterisi 1.981 izlenme - 2 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum - Gururumuzsunuz !
türk yıldızlar'ı hollanda'yı fethetti 01:36
türk yıldızlar'ı hollanda'yı fethetti 4.605 izlenme - 6 yıl önce türk hava kuvvetleri'ne bağlı akrobasi timi "türk yıldızları" hollanda?da muhteşem bir gösteri sundu. pilot kurmay binbaşı yılmaz gül komutasındaki hakan ayar murat ardıç evren ayna fatih kızıl murat doğan kemal koyunluoğlu osman yığcı onur adalı ve kemal hıdıroğlu'ndan oluşan "türk yıldızları" pilot ekibi yaklaşık yarım saat süren gösteri boyunca hünerlerini sergilediler. hollanda kraliyet hava kuvvetleri günü nedeniyle gilze rijn hava üssü'nde düzenlenen uluslararası etkinliğe katılan "türk yıldızlarının" sundukları gösteri seyirciler tarafından hayranlıkla izlendi
Türk Yıldızları Ve Dombıra Şarkısı 03:29
Türk Yıldızları Ve Dombıra Şarkısı 531 izlenme - 7 ay önce http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE ---------------------------------- ilginç ilginç hediyeler ilginç gerçekler ilginç olaylar video ilginç reklamlar ilginç resimller ilginç ürünler ilginç testler ilginç hediye ilginç web siteleri en ilginç ürünler ilginc sorular en ilginç hediyeler ilginc fotolar ilginc olaylar ilginc haberler ilginç kalemler ilginç hediyelik ilginc bilgiler ilginç tasarım hediyeler ilginç bahçe tasarımları ilginç ev aksesuarları ilginç internet siteleri ilginc fotograflar erkeklere ilginç hediyeler ilginc seyler enteresan hediyeler ilginç saat tasarımları ilginç oyunlar oyna ilginc hikaye
Türk Yıldızları Atatürk İçin Kalp Çizdi 02:18
Türk Yıldızları Atatürk İçin Kalp Çizdi 1.090 izlenme - 1 yıl önce Türk Yıldızları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 76. yılında Anıtkabir üzerinde çizdikleri kalple andı Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76. yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreniyle anıldı. 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası kapsamında Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde kalp çizdi.
türk yıldızları-turkish allstars 04:17
türk yıldızları-turkish allstars 5.624 izlenme - 7 yıl önce dünyanın hiçbir yerinde böyle güçlü bir kuvvet bu denli istikrarlı ve yetenekli bir silahlı kuvvet yok.
Türk Yıldızları - Hava Kuvvetlerinden Efsane Tanıtım Filmi 04:47
Türk Yıldızları - Hava Kuvvetlerinden Efsane Tanıtım Filmi 1.777 izlenme - 2 yıl önce "Taş kırılır, tunç erir; ama Türklük ebedidir" Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı - Türk Yıldızları ekibinden özel bir video... Göğsünüz kabaracak!
Solotürk Gören Masum İngilizler 00:36
Solotürk Gören Masum İngilizler 983 izlenme - 1 yıl önce Türk Akrobasi Uçaklarından Solotürk Kıbrısta Bir Gösteriye Gider Kıbrısa Tatile Gelen Bir İngiliz İse Solotürk'ün Hızı Karşısında Şaşkınlığına Engel Olamaz
Türk Yıldızlarından Muhteşem Görüntüler: Hiç Bu Gözle Baktınız Mı? 02:39
Türk Yıldızlarından Muhteşem Görüntüler: Hiç Bu Gözle Baktınız Mı? 190 izlenme - 3 ay önce Türk Yıldızları, Youtube sayfasından yayınladıkları bu video ile gökyüzünün o muhteşem güzelliğini gözler önüne serdiler. "Uçmak bir rüya gibidir. Asla uyanmak istemezsiniz..."
F-16'ya Harmandalı Oynattı 05:36
F-16'ya Harmandalı Oynattı 340 izlenme - 7 ay önce
türk yıldızları 12:57
türk yıldızları 4.618 izlenme - 7 yıl önce türk yıldızlarının gösterileri
Türk Yıldızları'nın gösterisi nefes kesti 04:42
Türk Yıldızları'nın gösterisi nefes kesti 764 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Antalya'da gösteri düzenleyen Türk Yıldızları nefesleri kesti.
Türk Yıldızları Büyük Tehlike Atlattı 00:14
Türk Yıldızları Büyük Tehlike Atlattı 480 izlenme - 1 yıl önce Konya'da Türk Yıldızları'nın Antrenmanında Çekilen Görüntüler Ekibin Nasıl Büyük Bir Tehlike Atlattığı Görülüyor
Türk Yıldızları Anıtkabir üzerinde kalp çizdi 00:43
Türk Yıldızları Anıtkabir üzerinde kalp çizdi 396 izlenme - 1 yıl önce Türk Yıldızları, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 76. yılında Anıtkabir üzerinde çizdikleri kalple andı. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla Anıtkabir'de tören düzenlendi. Solotürk ise bir F-16'nın uçabileceği en düşük hızda Anıtkabir üzerinden "yavaş geçiş" gerçekleştirdi. Uçuş kapsamında ayrıca Türk Yıldızları'nca Anıtkabir üzerinde kalp çizildi
Türk Yıldızları 00:34
Türk Yıldızları 352 izlenme - 1 yıl önce Türk Yıldızları
Türk Yıldızları - Çek Cumhuriyeti Gösterisi (NATO Gösterileri) 02:55
Türk Yıldızları - Çek Cumhuriyeti Gösterisi (NATO Gösterileri) 499 izlenme - 2 yıl önce Türk Yıldızları Çek Cumhuriyetinde Yapılan NATO Gösterilerinde Marifetlerini Sergiliyor Kokpite Takılan Kamera Sayesinde Uçakların İçindende Görüntüler Var Muhteşem Bir Zevk İyi Seyirler.
türk yildizlari ve model uçak standimiz 02:14
türk yildizlari ve model uçak standimiz 2.681 izlenme - 8 yıl önce dİyarbakirda çok güzel bİr gün, dünyaca ünlü akrobasİ ekİbİ olan türk yildizlari bİzlere çok güzel anlar yaŞattilar allah onlara kaza bela vermesİn, baŞarilarinin devamini dİlerİm çok muhteŞem bİr gösterİ sundular, taniŞma firsatimda oldu onlarla gurur duyuyorum, sİzlerle de o anlarin fotolarini paylaŞmak İstedİm (wİngdragon 4-turuncu bana aİt)
Turkish Stars/TÜRK YILDIZLARI 01:13
Turkish Stars/TÜRK YILDIZLARI 843 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/SizinicinVariz
Türk Yıldızları Bakü'ye Neden Gitti?  (İran'ı Ürküten Olay) 08:02
Türk Yıldızları Bakü'ye Neden Gitti? (İran'ı Ürküten Olay) 568 izlenme - 2 yıl önce Türk Kamuoyunun Pek Bilmediği Büyük Hadise videodaki Hack Grubu İsmi İle Alakamız Yoktur.
Türk Yıldızları Gökyüzünde Şov Yaptı 03:25
Türk Yıldızları Gökyüzünde Şov Yaptı 12 izlenme - 2 hafta önce Türk Yıldızları gökyüzünde şov yaptı!
Türk Yıldızları 2014 Tanıtımı 03:57
Türk Yıldızları 2014 Tanıtımı 248 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın supersonic uçakla gösteri yapan en kalabalık ekibi olan Türk Yıldızları gösterilerini F-5A 2000 uçaklarıyla yapıyor.1 Numara Yzb.Osman Yığcı liderliğindeki ekibi diğer ekiplerden ayıran en önemli özelliği ise iniş takımları açık,terste tırmanma hareketidir.Dünyada bu hareketi yapablen ekip yoktur.
Türk Yıldızları- Müthiş Gösteri 04:47
Türk Yıldızları- Müthiş Gösteri 378 izlenme - 2 yıl önce Türk Hava Kuvvetleri'nin akrobasi timi Türk Yıldızları, muhteşem bir gösteri uçuşu gerçekleştirildi.