Hoşgeldiniz!

türk zekası

Malezyalıların Hayatını Değiştiren Türk Zekası 00:47
Malezyalıların Hayatını Değiştiren Türk Zekası 15.018 izlenme - 2 yıl önce Bekir Develi'nin müthiş Türk zekası ile yaptığı bu öneriden sonra Malezya halkının hayatı değişti.
işte türk zekası! 01:52
işte türk zekası! 5.596 izlenme - 7 yıl önce böylesi ancak türkiye de olur...:D
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 00:36
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 953 izlenme - 3 yıl önce Polisten kaçıp camiiye saklanan YSK protestocuları gözaltına alınmamak için camiide namaz kıldıklarını iddia etsede muhteşem Türk polisi zekasıyla olayı "şıppadanak" çözer.
Türk Yapımı Oyun Konsolu (Türk Zekası İçerir) 01:00
Türk Yapımı Oyun Konsolu (Türk Zekası İçerir) 1.614 izlenme - 3 yıl önce Kardeşlerimiz büyük ihtimal tüm paralarını son çıkan yarış oyununa verdiler ve tabi dolayısıyla konsol alıcak para kalmadı ama bu onları duramaz,izliyoruz.
33 Liraya Alınan Domainleri 50 Bin Dolardan Satmaya Çalışmak 04:26
33 Liraya Alınan Domainleri 50 Bin Dolardan Satmaya Çalışmak 1.353 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim yine "Yurdum İnsanı" tabirinin böylesine güzel anlatıldığı bir video ile karşı karşıyasınız. Kentte yerel gazetecilik yapan Fatih Nalbantbaşı, tanınmış kişilerin domain adlarını 33'er liraya tescil ettirip satışa çıkarıyor. Aralarında Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Emine Erdoğan, Nazan Öncel, Müjdat Gezen gibi tanınmış kişilerin yanı sıra; birçok bakan, milletvekili, siyasi, belediye, şirket, kurum ve kuruluşun yer aldığı 5 bine yakın alan adını tescillettiren Nalbantbaşı, son olarak yapımı süren 3'üncü havalimanın adının Recep Tayyip Erdoğan'ın baş harflerinden oluşan 'RTE' olacağı yönündeki haberler üzerine harekete geçti. Nalbantbaşı, 'rtehavalimani.com' ve 'rtehavalimanı.com' isimli Türkçe ve İngilizce domainlerin tanesini 33 liradan satın alıp tescilleştirdi. Bunun yanında yaklaşık 3000 tane domain adresinin olduğunu belirtiyor şahıs. Evet efendim, bizden çıkarsa bu çıkıyor zaten. Fazlasını beklememek gerek.
türk usulü eşya taşıma 00:43
türk usulü eşya taşıma 1.827 izlenme - 7 yıl önce işte türk zekası
Türk İşi Fare Yakalama 02:54
Türk İşi Fare Yakalama 691 izlenme - 3 yıl önce Türk işi Fare Yakalama Tekniklerinden biriyle karşı karşıyayız. Malzemeler 1 Adet Bim poşeti, 3cm para bandı, ve bir sıçan
İşte pratik türk zekası :)) 02:23
İşte pratik türk zekası :)) 1.205 izlenme - 8 yıl önce türk İşi komik fotoğrafların toparlanıp slayta çevrildiği bir video izlemenizi tavsiye ederim...
Bahçe Duvarına Akvaryum Yapmak 00:57
Bahçe Duvarına Akvaryum Yapmak 347 izlenme - 3 yıl önce Abimiz sanırım denize uzak kaldığı için kendine dahiyane bir çözüm bulmuş. Artık taze balık yemek çok daha kolay.
Yangın Tüpüyle Uçan Türk 00:22
Yangın Tüpüyle Uçan Türk 308 izlenme - 2 yıl önce Efendim pratik Türk zekasının alkolle karıştığında yapamayacağı şey yoktur. Bu vidyoda izleyeceğiniz arkadaş her ne kadar sarı saçlarıyla Ruslara benzese de Kore'de öğretimine devam eden bir Türk kardeşimizdir. Bu hareketiyle Rus kanallarında haberlere konu olmuştur. İyi seyirler.
fikra- hesap 00:47
fikra- hesap 669 izlenme - 8 yıl önce her türk zekİdİr ama bazilari bİraz daha fazla
Türk Zekası,Elma soyma makinesi 00:48
Türk Zekası,Elma soyma makinesi 213 izlenme - 2 yıl önce Abi fena..Çarşıda ELMA soyma makinesini fena kullanıyor. Türk zekası böyle bişey .. :)
Bahçe Duvarına Akvaryum Yapmak 00:57
Bahçe Duvarına Akvaryum Yapmak 130 izlenme - 4 yıl önce Abimiz sanırım denize uzak kaldığı için kendine dahiyane bir çözüm bulmuş. Artık taze balık yemek çok daha kolay.