Hoşgeldiniz!

Türkçe Açıklama Videoları İzle

Kabe İmamı :yasin Suresi Türkçe Açıklama Kur'an-ı Kerim 13:15
Kabe İmamı :yasin Suresi Türkçe Açıklama Kur'an-ı Kerim 5.192 izlenme - 4 yıl önce "kur'ân-ı Kerîmin Kalbi Yasîn'dir ...-hz. Ali (ra)' Den Rivayet Edildigine Göre Rasulullah (sav) Kendilerine Şöyle Demiştir: "ya Ali! Yasin Suresini Oku, Zir...
Erdoğan 2 Yıl Önce Türkçe Felsefe Yapılmaz Demek Irkçılıktır Demiş 00:40
Erdoğan 2 Yıl Önce Türkçe Felsefe Yapılmaz Demek Irkçılıktır Demiş 12 izlenme - 2 yıl önce türkçe ile felsefe yapılmıyor 2012 vs ... Erdoğan 2 yıl önce 'Türkçe felsefe yapılmaz demek ırkçılıktır' demiş İki yıl önce Erdoğan: Türkçe ile felsefe yapılmaz diyen ırkçıdır
Nasser Al Qatami - 29 - Ankebut Sûresi ve Meali  720p 20:34
Nasser Al Qatami - 29 - Ankebut Sûresi ve Meali 720p 8 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır meali. Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.
Nasser Al Qatami - 26 - Şuara Sûresi ve Meali  720p 29:30
Nasser Al Qatami - 26 - Şuara Sûresi ve Meali 720p 8 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır meali. Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.
Nasser Al Qatami - 28 - Kasas Sûresi ve Meali  720p 31:29
Nasser Al Qatami - 28 - Kasas Sûresi ve Meali 720p 7 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır meali. Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.