Hoşgeldiniz!

türkçe fragman

John Wick (2014) - Türkçe Fragman 02:43
John Wick (2014) - Türkçe Fragman 110.023 izlenme - 3 yıl önce Keanu Reeves'in başrolunde yer aldığı John Wick Son Zamanların En İyi Aksiyon Filmi... 28 Kasım'da Sinemalarda!
Ninja Kaplumbağalar (Türkçe Fragman) 01:20
Ninja Kaplumbağalar (Türkçe Fragman) 169.390 izlenme - 4 yıl önce Ninja Kaplumbağalar (Türkçe Fragman) (Dub) Michael Bay'in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Megan Fox and Will Arnett'in oynadığı Ninja Kaplumbağalar filmi resmi fragmanı. #NinjaKaplumbaglar
Buz Devri 3 - Türkçe Resmi Fragmanı 02:32
Buz Devri 3 - Türkçe Resmi Fragmanı 377.736 izlenme - 9 yıl önce Buz Devri serisinin üçüncü filmi olan Buz Devri 3'ün resmi olarak yayınlanan Türkçe fragmanı.
şrek 3 türkçe fragman 02:12
şrek 3 türkçe fragman 148.626 izlenme - 9 yıl önce
Galaksinin Koruyucuları - Türkçe Dublajlı Fragman 02:25
Galaksinin Koruyucuları - Türkçe Dublajlı Fragman 54.950 izlenme - 4 yıl önce Galaksinin Koruyucuları - Türkçe Dublajlı Fragman
My Little Pony Equestria Girls Turkish Trailer Türkçe Fragman 00:30
My Little Pony Equestria Girls Turkish Trailer Türkçe Fragman 74.470 izlenme - 3 yıl önce Kendim disney channel'dan kaydettim. Ses ve görüntü en iyi olabilecek şekilde ayarladım :) İşte twilight sparkle'nin sesini türkçe olarak duyabilirsiniz ^^ K...
300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:21
300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı Fragman 2 59.709 izlenme - 4 yıl önce 300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Altyazılı Fragman
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Türkçe Altyazılı Fragman 01:18
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Türkçe Altyazılı Fragman 51.808 izlenme - 4 yıl önce Serinin ilk filmi Rise of the Planet of the Apes / Maymunlar Cehennemi: Başlangıç'ın 10 sene sonrasına gidiyoruz. Karşımızda genetik olarak evrim geçirmiş, d...
Süngerbob Kare Pantolon 3d - Türkçe Dublajlı İlk Fragman 02:25
Süngerbob Kare Pantolon 3d - Türkçe Dublajlı İlk Fragman 53.888 izlenme - 3 yıl önce SÜNGERBOB KAREPANTALON filminin resmi fragmanını izle Dünyanın en ünlü süngeri Süngerbob Karepantalon, en heyecanlı macerası için dünyamıza geliyor. SÜNGERBOB KAREPANTALON filmini takip et: WEB SİTESİ: sungerbobkarepantolonfilmi.com.tr FACEBOOK: http://on.fb.me/UnRagw TWITTER: http://bit.ly/WtkILl 100 yıldan uzun bir süredir izleyicilerine eğlenceli deneyimler sunan Paramount Pictures, Paramount Pictures International (PPI) aracılığıyla ağını genişletiyor. Baba, Uzay Yolu, Görevimiz Tehlike, Paranormal Aktivite, Transformers ve diğer bir çok filmi küresel dağıtım ağıyla tüm dünyadaki izleyicilerine sunar. Film sever misin? Paramount'u takip et: WEB SİTESİ: http://uip.com.tr/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/UIPTurkiye TWITTER: https://twitter.com/UIPTurkiye SÜNGERBOB KAREPANTALON | Resmi Fragman
Herkül: Özgürlük Savaşçısı Türkçe Fragman 2 02:15
Herkül: Özgürlük Savaşçısı Türkçe Fragman 2 52.303 izlenme - 4 yıl önce Herkül: Özgürlük Savaşçısı Türkçe Altyazılı Fragman 2
Sensiz Olmaz Türkçe Altyazılı Fragman 01:18
Sensiz Olmaz Türkçe Altyazılı Fragman 57.566 izlenme - 4 yıl önce Yaşamak Sevgisiz, Sevgi Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz 15 Kasım'da Sinemalarda..
Barfi Türkçe Fragman 02:58
Barfi Türkçe Fragman 55.138 izlenme - 5 yıl önce Barfi hem işitme hemde konuşma özürlü bir gençtir. Shuriti Adında genç Bir kıza aşıktır Fakat Shuritinin ailesi onun normal Bir erkekle evlenip iyi bir mutlu hayat kurmasından yanadır. Barfi bu umutsuz aşkdan yorulmuş yepyeni bir hayata başlamıştır. Bu arada Jhilmil adında yeni bir sevgilisi de olmuştur. Fakat polis tarafından da aranmaktadır tam bu dönemde tekrar karşısına çıkan Shuriti bütün dengelerini alt üst etmiştir. Artık Barfi bir seçim yapmak zorundadır.
Zor Kazanç Türkçe Altyazılı Fragman 02:29
Zor Kazanç Türkçe Altyazılı Fragman 83.161 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris, Anthony Mackie ve Tony Shalhoub gibi isimlerin yer aldığı Zor Kazanç (Pain and Gain) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Aşk Şimdi - Türkçe Altyazılı Fragman 01:55
Aşk Şimdi - Türkçe Altyazılı Fragman 74.532 izlenme - 5 yıl önce Tessa Scott (Dakota Fannig), lösemi hastalığına yakalanmış, gördüğü dört yıllık kemoterapi tedavisinin ardından doktorlar tarafından iyileşemeyeceği yönünde teşhis konulmuş gencecik bir kadındır. Ölümü kabullenen çaresiz Tessa son günlerini hastanede tedavi olarak ya da acı çekerek geçirmeyi istemez. Bu süreci sevdikleriyle birlikte olabileceği hayat dolu anlarla değerlendirmeye karar veren genç kadın ölmeden önce yapmak istediklerini sıraladığı bir liste hazırlamaya koyulur, Adam (Jeremy Irvine) adlı genç bir çocuk Tessa'ya bu zor günlerinde destek olurken listeyi tamamlamasına da yardım eder.
Karlar Kraliçesi - Türkçe Fragman 02:25
Karlar Kraliçesi - Türkçe Fragman 58.051 izlenme - 5 yıl önce Yeni bir dünya yaratmaya niyetlenen Karlar Kraliçesi, yarattığı dünyada duyguların yerini tekdüzeliğin almasını; insanların ruhlarının kutuptan esen dondurucu rüzgarlarla donmasını sağlayacaktır. Bu niyetle tüm yeryüzünü buzlarla kaplar ve sanat adına var olan herşeyi yok etmeye girişir. Fakat sihirli aynadan isteğine ulaşması için tek engelin cam ustası Vegard olduğunu öğrenir. Birgün Vegard Usta’yı ve karısı Una’yı kutup rüzgarları buza çevirir. Geride oğulları bebek Kai ile kızları Gerda kalmıştır. Zaman geçer ve Karlar Kraliçesi, Kai'nin Vegard'ın selefi olduğunu farkeder. Kai saraya götürülür. BUnun üzerine Gerda onu kurtarmak için yola çıkar. Bu yolculukta yeni dostluklar edinecek ve insanların yüreklerini yeniden ısıtmayı başaracaktır.
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 02:26
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 89.400 izlenme - 5 yıl önce Marvel Studios’un ‘Iron Man 3’ü küstah ama zeki sanayici Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
Dev Avcısı Jack Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
Dev Avcısı Jack Türkçe Altyazılı Fragman 53.555 izlenme - 5 yıl önce Genç bir çiftçinin bizim dünyamızla korkutucu dev ırkının dünyası arasında geçit açmasıyla çok eski bir savaş yeniden alevlenir.
İce age 3 türkçe fragman 02:25
İce age 3 türkçe fragman 75.561 izlenme - 9 yıl önce İce age 3 türkçe fragman
Şirinler 2 Türkçe Fragman 01:32
Şirinler 2 Türkçe Fragman 39.532 izlenme - 5 yıl önce Şirinler 2 filminin Türkçe fragmanı.
Elysium: Yeni Cennet Türkçe Fragman 02:01
Elysium: Yeni Cennet Türkçe Fragman 58.604 izlenme - 5 yıl önce Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşıyorlar, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış dünyada yaşam savaşı veriyorlar. Dünyada yaşayan insanlar umutsuzca gezegenin suç ve yoksulluk ortamından kaçmaya çalışıyorlar ve birçoklarının Elysium’daki medikal imkanlara ihtiyaçları var. Ancak, Elysium’dakiler dünyadan göçü yasaklayan yasalar doğrultusunda yurttaşlarının “lüks” yaşantısını koruyabilmek için herşeyi yapmaya hazırlar. Bu iki dünya arasında eşitiği sağlayabilecek tek kişi ise Elysium’a gitmekten başka çaresi olmayan sıradan bir adam olan Max (Matt Damon). İstemeyerek de olsa Max çok tehlikeli bir görev üstlenerek Elysium’un Sekreteri Delacourt’un (Jodie Foster) güçlerine karşı gelmek zorunda. Ancak, başarılı olduğu takdirde sadece kendi hayatını değil, Dünya’da yaşayan milyonların hayatını da kurtarabilir...
Alvin Ve Sincaplar 2 Türkçe Fragman 02:06
Alvin Ve Sincaplar 2 Türkçe Fragman 23.715 izlenme - 4 yıl önce
Öldüren Tutku Türkçe Altyazılı Fragman 01:02
Öldüren Tutku Türkçe Altyazılı Fragman 47.499 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Rachel McAdams'ın yer aldığı Öldüren Tutku filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
Kış Masalı Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Kış Masalı Türkçe Altyazılı Fragman 23.928 izlenme - 4 yıl önce Kış Masalı Türkçe Altyazılı Fragman
Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 43.247 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Neil Patrick Harris, Katy Perry, Christina Ricci, Jayma Mays, Brendan Gleeson gibi isimlerin yer aldığı Şirinler 2 filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 36.892 izlenme - 5 yıl önce Her yıl bir gece, sonuçlarına katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşadıklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde dört kişi, tehlikelerle dolu dış dünyan evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır. Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika'da hükümet, her yıl cinayet de dahil her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir. Polis aranamaz. Hastaneler yardıma ara verir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir.
harry potter ve melez prens türkçe altyazılı fragm 01:40
harry potter ve melez prens türkçe altyazılı fragm 47.085 izlenme - 9 yıl önce harry potter ve melez prensin türkçe alt yazılı fragmanı
Kayıp Balık Nemo 3D Türkçe Fragman 01:07
Kayıp Balık Nemo 3D Türkçe Fragman 24.612 izlenme - 5 yıl önce Kayıp Balık Nemo 3D filminin Türkçe dublajlı resmi fragmanı.
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 16.245 izlenme - 4 yıl önce 19 Mart 2014'te Ön Gösterim Gecesi'nde, 18 Nisan 2014'te vizyonda.
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 31.923 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem gibi isimlerin yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
demir adam 2 - ıron man 2 - türkçe fragman 02:25
demir adam 2 - ıron man 2 - türkçe fragman 24.882 izlenme - 8 yıl önce demir adam 2 ıron man 2 türkçe fragman