Hoşgeldiniz!

Türkçe Masallar

Küçük Deniz Kızı ile Rapunzel - Çizgi Film Türkçe Masallar 25:49
Küçük Deniz Kızı ile Rapunzel - Çizgi Film Türkçe Masallar 9.863 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rapunzel & Uyuyan Güzel - Çizgi Film Türkçe Masallar 22:01
Rapunzel & Uyuyan Güzel - Çizgi Film Türkçe Masallar 7.245 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ormanin Kitabı ve Alice Harikalar Diyarında - Çizgi Film Türkçe Masallar 24:59
Ormanin Kitabı ve Alice Harikalar Diyarında - Çizgi Film Türkçe Masallar 6.132 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Külkedisi Sindirella Pamuk Prenses - Çizgi Film Türkçe Masallar  20:42
Külkedisi Sindirella Pamuk Prenses - Çizgi Film Türkçe Masallar 4.907 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Güzel ve Çirkin ile Karlar Kraliçesi - Çizgi Film Türkçe Masallar 28:40
Güzel ve Çirkin ile Karlar Kraliçesi - Çizgi Film Türkçe Masallar 3.396 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İyi Bir Dinazor 06:20
İyi Bir Dinazor 4.626 izlenme - 6 yıl önce İyi Bir Dinazor masalımız sizlerle çocuklar! Bu eğitici ve öğretici masalda işbirliği yapmanın hayatımızda taşıdığı önemi öğreniyoruz.Bakalım dinazor Arlo ve arkadaşı pot'u nasıl maceralar bekliyor. Uykudan önce kuşağımız yepyeni sürpriz videolarla devam edecek. Her hafta yeni videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Daha fazla video için:www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Google Play Store dan indirebilirsiniz ve gittiğiniz her yerde android telefonunuzdan Ceren'le Çocuk Oyunları nın yepyeni videolarını izleyebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia Bebeği: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-bebegi/8244368
Alice Harikalar Diyarında Külkedisi Sindirella - Çizgi Film Türkçe Masallar 22:15
Alice Harikalar Diyarında Külkedisi Sindirella - Çizgi Film Türkçe Masallar 2.771 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...