Hoşgeldiniz!

turkey country

Turkish Twerk School Dance 2 02:34
Turkish Twerk School Dance 2 95.052 izlenme - 3 yıl önce video
Türkiye'den Trafik Kazaları 5 - Araç İçi Kamera 09:33
Türkiye'den Trafik Kazaları 5 - Araç İçi Kamera 12.583 izlenme - 2 yıl önce Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz.
Uluslararası Miss Trans 2015 Türkiye Adayı Tanıtım Videosu 01:53
Uluslararası Miss Trans 2015 Türkiye Adayı Tanıtım Videosu 4.040 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl Taylant'ta yapılacak olan uluslar arası trans güzellik yarışması Türkiye Adayı Trans Melekler adına Zuzi Narin olacaktır. Zuzi'yi desteklemek adına 15 kişilik ekip Taylant'ta olacak. Haberleri almak için kanala abone olabilirsiniz.
HDP'li Kürkçü: Yunanistan'ın Borcunu Türkiye Üstlensin 01:52
HDP'li Kürkçü: Yunanistan'ın Borcunu Türkiye Üstlensin 4.900 izlenme - 3 yıl önce HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, "Yunanistan'ın ödemesi gereken 1,6 milyar avroluk borcu Türkiye üstlenebilir ya da sıfır faizli borç verebilir." dedi. HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü Yunanistan'ın 1,6 milyar Avroluk borcunu Türkiye'nin üstlenmesini ya da sıfır faizli borç vermesini istedi. Kürkçü, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Almanya, AB merkez bankası ve IMF'nin Yunanistan'ın değil, paranın çıkarını korumak için Syriza hükümetini baskı altına aldığını söyledi. Bu yaklaşımın AB'nin ilkelerine ters olduğunu ifade eden Kürkçü, "Avrupa'nın Yunanistan'ın yardımına koşması ve Avrupa'yı kurtarması gerekir. Yunanistan'ın batmasıyla Avro ve Avrupa Birliği büyük çatlakla karşı karşıya kalacaktır." diye konuştu. "TÜRKİYE, YUNANİSTAN'IN IMF'YE OLAN 1.6 MİLYAR AVRO BORCUNU ÜSTLENMELİ" Yunanistan'ın yanında HDP olarak yer aldıklarını belirten Kürkçü, Türkiye'nin de yer alması gerektiğini ifade etti. Türkiye'nin Yunanistan'ın IMF'ye olan 1.6 milyar avro borcunu üstlenmesini isteyen Kürkçü, zor zamanda komşuya yapılacak en büyük yardımın bu olacağını vurguladı. "BÖYLECE SAHİCİ BİR KOMŞU OLDUĞUNU İSPATLAYACAK" Bunun karşılığında Yunanistan halkının dostluğunu, Ege denizinin bir barış denizine dönüşme imkanının elde edileceğini belirten Kürkçü, böylece sahici bir komşu olma yeteneğinin ispatlanacağını ifade etti. "YA ÜSTLENSİN YA DA SIFIR FAİZLİ BORÇ VERSİN" Türkiye'nin 2013 yılında uluslararası kurumlara yaptığı insani yardım tutarının 1,9 milyar dolar civarında olduğunu hatırlatan Kürkçü, Türkiye'nin bu desteğini karşılıksız yapmaya kaynaklarının kafi olduğunu söyledi. Bu desteğin faizli borç olarak da sunulabileceğine dikkat çekti. "BİZDEN BİR ŞEY İSTEDİĞİ YOK" Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Kürkçü, geçtiğimiz günlerde gittiği Atina'da kendisine Syriza hükümetinden böyle bir talep iletilip iletilmediğinin sorulması üzerine, "Syriza'nın bizden istediği bir şey yok. Aynı amaçları güden iki partiyiz. Onların bir şey istemesine gerek kalmadan bunu yapmak bizim görevimiz." dedi.
Hristiyanların Ramazan ve Oruç Hakkında Bilgisi 02:45
Hristiyanların Ramazan ve Oruç Hakkında Bilgisi 3.999 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu videoda muhafazakar hristiyanlara, onbir ayın sultanı Ramazan ve 1 gün için oruç tutmayı hayal edebilirlermi diye sordum. Niyetim mizahı bir röportaj yapmakdi, ama ilginç ve duygusal bir video çıktı ortaya. hosgörü ve Ramazan hakkinda bilgilerine hayran kaldim.
Uşak - Ulubey Kanyonu (Dünyanın En Büyük Cam Terası) 01:37
Uşak - Ulubey Kanyonu (Dünyanın En Büyük Cam Terası) 1.726 izlenme - 2 yıl önce İlkler şehri olarak tanınan Uşak ilimizde bulunan Kanyon, ABD den sonra dünyanın en büyük 2. kanyonuna sahip, Ayrıca üzerine yapılan cam teras dadünyanın En Büyük Cam Terası.
Hipnoz Etkili Berber Tıraşı (Kurultay Remzi İçerir) 05:50
Hipnoz Etkili Berber Tıraşı (Kurultay Remzi İçerir) 1.791 izlenme - 2 yıl önce Selamlar dostlar. Kurultay Remzi'yi bileniniz var elbet bu sitede kendisi hemşerim olur ve o video attıkça ben utanırım nedense ve kendisinide hiç tanımam ama çok iyi bi insan olduğu besbelli. Müzik: Erkin Koray - Karlı Dağlar
Almanlar'dan Türkiye Genel Seçim Sonuçları Yorumu 04:26
Almanlar'dan Türkiye Genel Seçim Sonuçları Yorumu 3.148 izlenme - 3 yıl önce Almanların 7 Haziran 2015 de yapılan genel seçim hakkında yorumları..
Yabancılar Atatürk'ü Kime Benzetti (Resim-Tahmin Oyunu) 03:55
Yabancılar Atatürk'ü Kime Benzetti (Resim-Tahmin Oyunu) 1.405 izlenme - 3 yıl önce Yabancılara Atatürk'ün fotoğrafını göstererek kim olduğunu soruluyor. çoğu yabancı bilmiyor. A.q biz kendi halkımıza cahil derken, elin avrupalı sı zil zurna cahil cühela çıktı a.q
Fear Rap - ] İnsanoqLu [ PatLayıcı Rap UyarLama Video KLip ] T-Rap 2015 03:39
Fear Rap - ] İnsanoqLu [ PatLayıcı Rap UyarLama Video KLip ] T-Rap 2015 1.001 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin Rap Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ.. South Bboy Front Ruffneck Attack Big Toe Crew Lionz Of Zion Not only can illusionist Darcy make doves appear out of nowhere, he also has an even bigger trick up his sleeve. Simon thinks the Judges have uncovered a star -- see if you agree. Flow Job Jinjo Crew Check out the sharp moves and a spiky illusion from our latest magic maker. Watch the Judges reaction and plenty more BGT treats here: Sonic RoxriteSuor Cristina Scuccia ha 25 anni, è siciliana ma vive a Milano ed è una suora Orsolina della Sacra Famiglia. Sin da piccola sogna di essere una cantante, nel 2008 le suore Orsoline organizzano un music-hall in cui si ritrova per caso. Non credente, ma in ribellione con la Chiesa... trova poi l'Amore per eccellenza. Xisco Melting Force WE JOIN TOGETHER HERE TODAY, TO HELP TWO PEOPLE ON THEIR WAY, AS LEAH AND CHRIS START THEIR LIFE TOGETHER, AND NOW WE'VE REACHED THEIR SPECIAL DATE, WE'VE COME TO HELP THEM CELEBRATE, AND SHOW THEM HOW MUCH WE LOVE THEM TOO, HALLELUJAH, HALLELUJAH, HALLELUJAH HALLELUJAH, AS LEAH IS WALKING UP THE AISLE, AND CHRIS LOOKS UP AND GIVES A SMILE, THE LOVE THAT FLOWS BETWEEN THEM FILLS THE CHURCH, WITH LEAH'S FRIENDS AND FAMILY ON HER SIDE, SHE REALLY IS THE BLUSHING BRIDE, WITH LOVE AND PRIDE THEY LEAD HER HALLELUJAH, HALLELUJAH, HALLELUJAH, HALLELUJAH HALLELUJAH, WITH THE PRIEST AND THE FAMILY WHO LEAD THE PRAYERS, WE SAY OUR LINES AND THEY SAY THEIRS, I GUIDE THEM THROUGH THE CEREMONY, AND IN THIS HOUSE OF GOD ABOVE, THEY JOIN THEIR HANDS TO SHOW THEIR LOVE, AND SAY THOSE MOST IMPORTANT WORDS THAT YOU HEARD, HALLELUJAH, HALLELUJAH, HALLELUJAH HALLELUJAH, HALLELUJAH, HALLELUJAH, HALLELUJAH HALLELUJAH, HALLELUJAH, HALLELUJAH.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 5 09:33
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 5 651 izlenme - 2 yıl önce Araç kamerasının ülkemizde yayınlaşması ile birlikte ülkemizde ki şoförleri tanıyoruz.
Meclis Taksi - Binali Yıldırım 39:59
Meclis Taksi - Binali Yıldırım 450 izlenme - 3 yıl önce "Meclis Taksi" programı için direksiyon başına geçen Binali Yıldırım mesleğini bulmuş. Memlekette güzel şeyler de oluyor.
Türkiye Nerede? - Saraybosna 04:12
Türkiye Nerede? - Saraybosna 366 izlenme - 3 yıl önce Saraybosna'da Boşnak halkına Türkiye nerede diye sorduk, bakalım ne cevapler vermişler.
Artvin'deki Sel Felaketinin Havadan Görüntüleri 01:15
Artvin'deki Sel Felaketinin Havadan Görüntüleri 222 izlenme - 3 yıl önce Artvin'deki sel felaketinin havadan görüntüleri Artvin’in Hopa ilçesinde meydana gelen sel felaketinin ardından acı bilanço ortaya çıkmaya başladı.
Selçuk İnan 'ın Golü (Karakalem Animasyon) 00:31
Selçuk İnan 'ın Golü (Karakalem Animasyon) 149 izlenme - 2 yıl önce Selçuk İnan'ın İzlanda'ya attığı ve bize EURO 2016'nın kapılarını açan o efsane golü defalarca izlemişsinizdir. Peki o muhteşem golü hiç böyle izlediniz mi?
İNTİHAR  ETMEK! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #88) 13:40
İNTİHAR ETMEK! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #88) 221 izlenme - 2 yıl önce KANALIMA ABONE OL! : https://goo.gl/4P7OyM Eğer bu videomu izleyip beğendiyseniz lütfen 2 saniyenizi ayırıp BEĞEN tuşuna basmayı unutmayın.... * Her 1800 Beğenide yeni bir video yüklüyorum.. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bana Ulaşmanız için : Facebook Sayfam : https://goo.gl/Ge6AdM Facebook Profilim : https://goo.gl/iPVxyt ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Canlı Yayınları takip edin : http://goo.gl/KDwBK8
ZEUSUN GÜCÜ! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #89) 10:20
ZEUSUN GÜCÜ! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #89) 173 izlenme - 2 yıl önce KANALIMA ABONE OL! : https://goo.gl/4P7OyM Eğer bu videomu izleyip beğendiyseniz lütfen 2 saniyenizi ayırıp BEĞEN tuşuna basmayı unutmayın.... * Her 1800 Beğenide yeni bir video yüklüyorum.. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bana Ulaşmanız için : Facebook Sayfam : https://goo.gl/Ge6AdM Facebook Profilim : https://goo.gl/iPVxyt ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Canlı Yayınları takip edin : http://goo.gl/KDwBK8
Minecraft - Survival Games - Bölüm 57 : Sessiz! 03:42
Minecraft - Survival Games - Bölüm 57 : Sessiz! 118 izlenme - 2 yıl önce Eger Videoyu Begendiyseniz Like Atip Abone Olmayi Unutmayin Yorumlarda Görüslerinizi Belirtirseniz Mutlu Oluruz -------------------------------------------------------------------------------------- Facebook Sayfasi : https://www.facebook.com/TTOyuncular Skype : endertas2 Canli Yayin Adresimiz : http://www.twitch.tv/turkcetakintililar Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/435885819894727/?fref=ts Texture Pack : https://www.youtube.com/watch?v=iSLynUiRr78 Server ip : eu.badlion.net
DÜNYANIN SONUNA KAÇAN ADAM !! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #90) 11:51
DÜNYANIN SONUNA KAÇAN ADAM !! (Türkçe Minecraft Hunger Games - #90) 160 izlenme - 2 yıl önce KANALIMA ABONE OL! : https://goo.gl/4P7OyM Eğer bu videomu izleyip beğendiyseniz lütfen 2 saniyenizi ayırıp BEĞEN tuşuna basmayı unutmayın..... * Her 2500 Beğenide yeni bir video yüklüyorum.. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bana Ulaşmanız için : Facebook Sayfam : https://goo.gl/Ge6AdM Facebook Profilim : https://goo.gl/iPVxyt ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Canlı Yayınları takip edin : http://goo.gl/KDwBK8
H1Z1 YAYINI BİRAZDAN! BSC'DE 21:00 00:30
H1Z1 YAYINI BİRAZDAN! BSC'DE 21:00 131 izlenme - 2 yıl önce Yayın http://www.twitch.tv/bolumsonucanavari Yayın http://www.twitch.tv/bolumsonucanavari Yayın http://www.twitch.tv/bolumsonucanavari --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags:
Polisin Direnişçilerin Gaz Maskelerini Toplaması 01:15
Polisin Direnişçilerin Gaz Maskelerini Toplaması 113 izlenme - 3 yıl önce polis Hilton oteline sığınan direnişçilerin yüzünden gaz maskelerini çıkarıp solüsyonları topluyor. bunun mantıklı bir sebebi var mı?
Nefer Flex - Welcome to Ankara Feat. Gökçe (Inna - Inndia Remake) 02:38
Nefer Flex - Welcome to Ankara Feat. Gökçe (Inna - Inndia Remake) 118 izlenme - 3 yıl önce Nefer Flex'in Inna'nın Inndia şarkısına Gökçe ile birlikte yaptıkları remake. -Küfürlü yorumlar onaylanmayacaktır. Onun dışında yaptığınız tüm eleştiriler(olumlu, olumsuz) onaylanacaktır. Produced by Nefer Flex https://instagram.com/neferflex https://facebook.com/neferflexofficial https://twitter.com/neferflex http://goo.gl/PDMS4l Produced by Nefer Flex N.F.R Team 2015
Ülkemizden Neden Apple veya Google Gibi Bir Şirket Çıkmıyor? - Açık Mikrofon 03:17
Ülkemizden Neden Apple veya Google Gibi Bir Şirket Çıkmıyor? - Açık Mikrofon 72 izlenme - 3 yıl önce EkşiSözlük'ün kurucusu SSG'nin ABD'ye kaçması ve geçtiğimiz hafta açıklanan parti vaadleri üzerine neden büyük bir teknoloji şirketimiz olmadığı tekrar tartışılmaya başlandı. Biz de mikrofonumuzu hakla uzattık... Sondaki tonton amcaları kaçırmayın (: İlk videolarımız olması nedeniyle yaptığımız hatalar ve sorunlar nedeniyle özür dileriz. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz ile daha iyi olacağız. Yakında canlı performanslar ve özel programlarda görüşmek üzere! İnternet Sitemiz: http://www.kafeinsiz.com Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/kafeinsizcom Twitter Sayfamız: https://twitter.com/kafeinsizcom Kamera: Tugay Yılmaz Muhabir:
Türkiye_turkey (The Awesome Country) 03:28
Türkiye_turkey (The Awesome Country) 104 izlenme - 8 yıl önce hicran arkadaşıma özel isteği üzerine :d
Türkiye'den Guatemala'daki Ailelere Yardım 10:22
Türkiye'den Guatemala'daki Ailelere Yardım 52 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar, Türkiye'nin en değerli gezginlerinden Mehmet Genç birkaç haftadır Guetamalalı bir ailenin evinde kalıyor. Ramazan ayında olmamız nedeniylede bir takipçisi 1100 lira bağışlamış. 400 ' ü Mehmet beye, geri kalanı ise ihtiyaç sahiplerine. Mehmet beyde bunu videoya kaydetmiş. İzliyoruz...
Fenerbahçe taraftarından olay klip! 02:59
Fenerbahçe taraftarından olay klip! 73 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçe taraftarından olay klip!
In Regard To Media Censorship And Police Terror İn Turkey 03:26
In Regard To Media Censorship And Police Terror İn Turkey 38 izlenme - 5 yıl önce Calling For Media Censorship Awareness İn Turkey Featuring Police Terror
Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 20 - TROLL OLMAYAN TROLL #3 35:37
Minecraft: Hayran Haritaları - Bölüm 20 - TROLL OLMAYAN TROLL #3 9 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı, like ve yorum atmayı unutmayın. İyi seyirler! :D --------------------------------------- Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! https://www.facebook.com/oyunbaztivi --------------------------------------- Sponsor TRWEBPLAZA www.trwebplaza.com İletişim : destek@trwebplaza.com
Apple Watch, Türkiye topraklarında! 09:54
Apple Watch, Türkiye topraklarında! 13 izlenme - 3 yıl önce Apple Watch ile ilk buluşmamızı bu videoda paylaştık. Detaylı bilgiler için http://shiftdelete.net/apple-watch-turkiyede-video-60201 http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
Erhan Arslan - ASUS Türkiye SI Kanal Müdürü 06:42
Erhan Arslan - ASUS Türkiye SI Kanal Müdürü 8 izlenme - 3 yıl önce ASUS Türkiye SI Kanal Müdürü Erhan Arslan ile ASUS Ekran Kartları Hakkında Röportaj Yaptık. http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ 17.08.2015 günü ShiftDelete.Net kanalına yüklediğim 'Erhan Arslan - ASUS Türkiye SI Kanal Müdürü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/shiftdeletenet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...