Hoşgeldiniz!

turki

Ayshe, Arap Kanalında Röportaj Verdi 05:40
Ayshe, Arap Kanalında Röportaj Verdi 2.089 izlenme - 3 yıl önce Belçika doğumlu oyuncu/şarkıcı Ayshe MBC4 kanalında Turki Ekstra programında soruları yanıtladı. Zeynep Özek'in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalı için hazırladığı 'Turki Ekstra' programında Ayshe ile yapılan röportaj yayınlandı.
Arap Kanalında Türk dizileri İçin Program (Turki Extra) 07:38
Arap Kanalında Türk dizileri İçin Program (Turki Extra) 1.631 izlenme - 5 yıl önce ÜRK televizyon dizilerinin peş peşe yayınlandığı, MBC televizyonlarında Türk sanatçılar ve dizilerle ilgili gelişme ve röportajların merakla izlenmesi üzerine bunların yer aldığı magazin programı yayına girdi. 'Turki Extra' isimli program büyük ilgi gördü.
Endonezya Sokak Lezzetleri - Çılgın Türk Kebabı (Döner) 12:57
Endonezya Sokak Lezzetleri - Çılgın Türk Kebabı (Döner) 1.389 izlenme - 3 yıl önce Endonezya'da sadece 1 Dolar'a yiyebileceğiniz çılgın Türk kebabını yani dönerin yapılışını izliyoruz. Hepinize afiyet olsun.
Erdal Bayrakoğlu - Turki Deyurum Sağa 02:38
Erdal Bayrakoğlu - Turki Deyurum Sağa 843 izlenme - 6 yıl önce
Hadise Arap Kanalında Röportaj Verdi 09:32
Hadise Arap Kanalında Röportaj Verdi 430 izlenme - 3 yıl önce Hadise; BAE'den yayın yapan MBC4 kanalında yayınlanan Turki Ekstra programında kendisi ile ilgili tüm soruları yanıtladı. Zeynep Özek'in MBC4 kanalın için hazırladığı programın bu haftaki konuğu türk popstar Hadise oldu. Henüz daha 15 yaşında iken Belçika'da katıldığı popstar programında finali geçemeden elenen Hadise en büyük hayal kırıklıklarından biri olarak bunu görüyor. Hadise ayrıca kilo alıp vermesi hususunda şimdi biraz kilo aldım ve kendime öz güvenim geldi artık daha kadınsıyım, hatlarım ortaya çıktı dedi.
Ali Aksöz'den Ceyda Ateş hakkında övgü dolu sözler 01:19
Ali Aksöz'den Ceyda Ateş hakkında övgü dolu sözler 116 izlenme - 3 yıl önce EXTRA Turki Magazin'e röportaj versen Ali Aksöz'den rol arkadaşı Ceyda Ateş hakkında övgü dolu sözler
Turki Demir Elaharmuşi 02:29
Turki Demir Elaharmuşi 153 izlenme - 7 yıl önce ribaba çok güzel çalıyor işte dilopa şenligi
dj kantik turki mp3 08:12
dj kantik turki mp3 154 izlenme - 7 yıl önce dj kantik turki
Adem Karaca Ölüm Gelsin 06:22
Adem Karaca Ölüm Gelsin 68 izlenme - 2 yıl önce Bir şarkı ararken rast geldiğim bu eşsiz kurgu ve montaj şaheseri Hollywood yapımı klibi sizlerle paylaşmanın verdiği mutluluğu anlatamam
Sagooo 04:44
Sagooo 98 izlenme - 9 yıl önce anlamsız
Remzy Feat Murat 04:08
Remzy Feat Murat 92 izlenme - 10 yıl önce ahhh oyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyy