Hoşgeldiniz!

Türkiye İstatistik Kurumu Videoları İzle

Boşanma Oranları Arttı 00:41
Boşanma Oranları Arttı 32 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de boşanma oranları bir önceki yıla göre yüzde 1.6 arttı.
Enflasyon Rakamları Açıklandı 00:35
Enflasyon Rakamları Açıklandı 8 izlenme - 12 ay önce Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, şubat ayında enflasyon yüzde 0,02 düştü. Yıllık enflasyon da yüzde 8,78’e geriledi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2016 yılı Şubat ayı ’Tüketici Fiyat Endeksi’ni ve ’Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi’ni açıkladı.
Yapılan Son Köşk Anketi 00:46
Yapılan Son Köşk Anketi 20 izlenme - 3 yıl önce Gezici Araştırma Şirketi'nin yaptığı ankete göre, Cumhurbaşkanlığı sonuçlarını, seçime katılım oranı belirleyecek.
Kılıçdaroğlu Genç İşsizlerle Buluştu, En Büyük Şikayet Kamudaki 'Torpil' 08:00
Kılıçdaroğlu Genç İşsizlerle Buluştu, En Büyük Şikayet Kamudaki 'Torpil' 13 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kamuya personel alımlarında torpil yapıldığını ve bunun gençlerin en büyük şikâyeti olduğunu söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 01:22
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 8 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: - "Tüketiciler haklarını, insan onuruna yakışır bir şekilde, bir sosyal devlet anlayışı içinde her alanda aramalı ve sonucunu almalıdır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Tüketiciler haklarını, insan onuruna yakışır bir şekilde, bir sosyal devlet anlayışı içinde her alanda aramalı ve sonucunu almalıdır" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu 00:48
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan görüntü- CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu'nun konuşması CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu: - "CHP 'asgari ücret bin 500 lira olacak' dedi, birileri 'asgari ücret açık artırmaya çıkarıldı' dedi.