Hoşgeldiniz!

Türkiye Jokey Kulübü

Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 08:26
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 189 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından organize edilen dünyanın önemli ekürilerinin ve başarılı safkanların start aldığı Uluslararası Yarış Festivali, bu yıl 5-6 Eylül tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
İstanbul'da Flo-Rida Rüzgarı 02:53
İstanbul'da Flo-Rida Rüzgarı 152 izlenme - 4 yıl önce Son dönemin en dikkat çeken rapçisi Flo Rida; önceki akşam Türk hayranlarıyla buluştu. Madonna ve Jennifer Lopez gibi ünlülerle yaptığı düetlerle tanınan son dönemin en dikkat çeken rapçisi Flo Rida; önceki akşam Türk hayranlarıyla buluştu. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen Uluslararası Yarış Festivali kapsamında Veliefendi Hipodrumu’nda sahneye çıkan rapçiyi yaklaşık 30 bin kişi izledi.Hayranlarının alkışları ve çığlıkları eşliğinde sahneye çıkan şarkıcının konserinde ilginç anlar yaşandı. Sevgi tezahüratlarını gören rapçi, bir ara kendini sahneden seyircilerin omuzlarına bıraktı. İki şarkısını hayranlarının arasında söyleyen şarkıcının arkadaki hayranlarına ulaşmak için Türkçe olarak “Açılın hemşehrim” demesi, kahkahalara ve büyük alkışa neden oldu. MİKROFONU ALTINDAN İki saat sahnede kalan ve bir ara sevenlerinden bir grubu da yanına çağırıp dans ettiren Flo Rida, yoğun istek üzerine bis yaptı. Sanatçı sahneye de altın mikrofonla çıktı. ALTIN AT KOLYESİ HEDİYE EDİLDİ Altın takı ve aksesuvar merakı olan ve aldığı Bugatti marka otomobilini altın kaplatarak günlerce tüm dünyada haber olan şarkıcıya Türkiye Jokey Kulübü de bir jest yaptı. TJK Başkanı Serdal Adalı, konser sonrası Flo Rida’ya üzerinde TJK’nın simgesi olan özel yapım, altından at figürlü bir kolye hediye etti. Ünlü rapçi bu hediyeyi çok beğenip Başkan Adalı’ya defalarca teşekkür ederek, en özel konserlerimde takacağım dedi. TOPLAM İKRAMİYE 1.678.750 EURO Türkiye Jokey Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzelenen Uluslar arası Yarış Festivali bu yıl Veliefendi Hipodromu’nda farklı bir coşkuya sahne oldu. Festival kapsamında dünyanın en ünlü atlarının Türk rakipleriyle mücadele edeceği yarışlar sonrası Flo Rida ve Murat Boz konserleriyle de yarış severlere dolu dolu bir festival yaşatıyor. İki gün boyunca toplam 100 bin kişinin ağırlanacağı festivalde yarışlar için dağıtılacak ikramiye miktarı ise 1.678,750 Euro. Festival kapsamında öne çıkan en popüler yarış ise; 459.000 Euro ikramiyesiyle ‘Uluslararası Topkapı Koşusu’ olacak. Koşunun birincilik ikramiyesi; 270.000 Euro. ‘Uluslararası Yarış Festivali’nin bu yıl dikkat çeken safkanları ise; Dubai Emiri Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un sahibi oldu Godolphine ekürisine ait ‘Quick Wit ve ‘Lost in The Moment’, Ebru Gündeş’e ait ‘Duty Free’, Azerbaycan Devleti Atçılık Federasyonu’na ait ‘Xanim Giz’ ve ‘Red Fighter’ İş adamı Talip Öztürk’e ait ‘Talip Han’ ve Tapit Girl’, Reza Zarrab’a ait ‘El Ganador’ ve Faruk Tınaz’ın ‘Sars’ ve World Stage isimli safkanları.
TJK, Atını Döverek Bayıltan Jokeyi Kınadı 01:03
TJK, Atını Döverek Bayıltan Jokeyi Kınadı 84 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Jokey Kulübü, Şanlıurfa'da yapılan koşularda atını yarışın başından sonuna kadar döverek bayıltan jokeyi kınadı, "İnsanlığa sığmıyor. Cezalar ağırlaşacak." dedi.
Atlar, 01:40
Atlar, "Özgecan Aslan" İçin Koştu 49 izlenme - 2 yıl önce - Türkiye Jokey Kulübü tarafından "kadına şiddet" konusuna dikkati çekmek için Özgecan Aslan anısına İzmir'de düzenlenen koşuyu "Sonkalelim" isimli at kazandı Türkiye Jokey Kulübü tarafından "kadına şiddet" konusuna dikkati çekmek için Özgecan Aslan anısına İzmir'de düzenlenen koşuyu "Sonkalelim" isimli at kazandı.
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 00:38
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 51 izlenme - 2 yıl önce Kariyerinde Başbakanlık, TJK, Büyük Taarruz gibi yarışlarda birincilikleri bulunan 5 yaşındaki İngiliz atı Village Wind, pistte kalp krizi geçirerek öldü.
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 08:26
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 23 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından organize edilen dünyanın önemli ekürilerinin ve başarılı safkanların start aldığı Uluslararası Yarış Festivali, bu yıl 5-6 Eylül tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
Tjk, Her Şehrin Hipodroma Kavuşmasını Hedefliyor 04:23
Tjk, Her Şehrin Hipodroma Kavuşmasını Hedefliyor 19 izlenme - 2 yıl önce TJK, her şehrin hipodroma kavuşmasını hedefliyor- TJK Başkanı Ekinci: "Hipodrom olmayan tüm şehirler bunun için alan temin etsin.
Geleceğin Şampiyon Tayları, Padoğa Çıktı 04:04
Geleceğin Şampiyon Tayları, Padoğa Çıktı 21 izlenme - 2 yıl önce Geleceğin şampiyon tayları, padoğa çıktı- Geleceğin şampiyon atlarının yetişmesi için bilimsel ve teknolojik çalışmalar yapılan TJK İzmit Merkez Aşım İstasyonu'nda 188 şampiyon adayı, ilk dönem gelişimini tamamlayarak padoğa çıktı- TJK İzmit Merkez Aşım İstasyonu Müdür Vekili Vidinli: - "Haramızda ağırladığımız kısrak sayısında da artış var, bu durum doğumlara da yansıdı.