Hoşgeldiniz!

Türkiye Kayak Federasyonu

Türkiye Kayak Federasyonu Başkan Adayı Sayın Erol Yarar Ve Delegeleri. 03:49
Türkiye Kayak Federasyonu Başkan Adayı Sayın Erol Yarar Ve Delegeleri. 228 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Kayak Federasyonu Başkan Adayı Sayın Erol Yarar Ve Delegeleri.
Türkiye Kayak Federasyonu'ndan üniversite öğrencileri için seminer 04:41
Türkiye Kayak Federasyonu'ndan üniversite öğrencileri için seminer 200 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Kayak Federasyonu'nun, Kayak sporunun geliştirilmesinde üniversite öğrencileri ve kulüplerinin önemi konulu semineri yapıldı.
Kayak Federasyonu Genel Kurulu'nda Kavga 02:30
Kayak Federasyonu Genel Kurulu'nda Kavga 99 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Kayak Federasyonu'nun "Seçimsiz Olağanüstü Genel Kurulu"nda kavga çıktı. Delegelerle divan kurulu üyeleri arasında yaşanan gerginliğin ardından güvenlik görevlileri araya girdi.
Kış Turizmi Türk Ekonomisine Müthiş Katkı Sağlayacak 04:31
Kış Turizmi Türk Ekonomisine Müthiş Katkı Sağlayacak" 3 izlenme - 4 hafta önce Türkiye Kayak Federasyonu (TKF) Başkanı Erol Mehmet Yarar, kış turizminin ekonomiye katkısının yaz turizminden daha fazla olduğunu belirterek, "Kış turizminin geliştirilmesi Türk ekonomisine müthiş katkı sağlayacak.
Dünyanın En Hızlı Kayakçıları, Erzurum'da Yarıştı 04:37
Dünyanın En Hızlı Kayakçıları, Erzurum'da Yarıştı 23 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en hızlı kayakçıları Erzurum'da yarıştı- Palandöken Kayak Merkezi'nde düzenlenen hız kayağı yarışlarında, sporcular saatte 131 kilometre hıza ulaştı- Organizasyon sorumlusu Dikmen: "Bu sporun Türkiye'de gelişmesini sağlamak amacıyla böyle bir organizasyon düzenledik.
Erzurum'da Ölümden Dönen Milli Kayakçı, ABD'de Altın Madalya Kazandı 06:35
Erzurum'da Ölümden Dönen Milli Kayakçı, ABD'de Altın Madalya Kazandı 23 izlenme - 3 yıl önce 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları öncesi prova atlayışında 95 metreden zemine çakılan ve ölümden dönen Samet Karta, ABD'de yapılan yarışlarda altın madalya kazandı.
Eyof, Olimpiyatların Kapısını Aralayacak 03:56
Eyof, Olimpiyatların Kapısını Aralayacak 12 izlenme - 3 yıl önce EYOF, olimpiyatların kapısını aralayacak- Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Yarar: "Türkiye'nin olimpiyatlara gitmede, EYOF başarısı çok önemli. EYOF'ta birinci, ikinci, üçüncü olamıyorsanız muhtemelen olimpiyatlara yetiştireceğiniz çocuklarınızı yetiştiremediniz demektir"- "Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşüp, kayak liselerimizin, kayak akademilerimizin üniversitelerle beraber sayısını artırabilirsek biz de dünya şampiyonları çıkarmaya başlayacağız" AYŞE YILDIZ - Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Mehmet Erol Yarar, Türkiye'nin olimpiyatların kapısını aralayabilmesi için Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali'nden (EYOF) elde edeceği başarının önemli olduğunu, bunun için de iyi bir milli takım oluşturacaklarını bildirdi.
02:56
"Türklerden Kayakçı Olmaz, Diye Bizi Kandırdılar" - 6 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin biatlonda dünya markası olması için başlatılan ve yeni yetenekleri keşfederek, başarılı sporcu sayısını artırmak amacıyla hayata geçirilen 35 il projesi sayesinde Biatlon Milli Takımı'ndaki sporcu sayısı iki katına çıkartılacak.