Hoşgeldiniz!

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği

Başbakan Erdoğan'dan Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 03:15
Başbakan Erdoğan'dan Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 172 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda Türk bayrağının indirilmesi olayı ile ilgili olarak, 'Bunun çocuk olması bizi ilgilendirmez' dedi.
Kılıçdaroğlu: 03:29
Kılıçdaroğlu: "Chp Bile Olsa İktidarın Değil Halkın Polisi Olun" 77 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Burhaniye mitinginden detaylar- Kılıçdaroğlu'nun konuşması- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ayvalık mitinginden detaylar- Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Balıkesir'de: - "Asgari ücret 949 lira. Beş kişilik bir aile, günde sadece bir çay bir simit yesin.
Erdoğan: İsrail Bunun Bedelini Ödeyecektir 05:58
Erdoğan: İsrail Bunun Bedelini Ödeyecektir 56 izlenme - 4 yıl önce Parti grubunda İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına değinen Başbakan Erdoğan "Çocuk katilleri de sessiz duranlar da bunun bedelini öderler ve ödeyeceklerdir" dedi.
Erdoğan, Köşk Adaylığı İçin Sinyali Verdi 04:06
Erdoğan, Köşk Adaylığı İçin Sinyali Verdi 22 izlenme - 4 yıl önce Köşk seçimleriyle ilgili "sivil aday" önerisini eleştiren Başbakan Erdoğan "Sen nesin sivil değil misin? Hadi aday ol. Ben de sivilim" dedi.
Abdulkadir Selvi: Erdoğan'ın Birinci Önceliği Gül Değil 01:10
Abdulkadir Selvi: Erdoğan'ın Birinci Önceliği Gül Değil 28 izlenme - 4 yıl önce AK Parti kulislerindeki detayları köşesine taşıyan Abdulkadir Selvi, başbakanlık için Erdoğan'ın birinci önceliğinin Gül olmadığı detayına yer verdi.
Kılıçdaroğlu: Başbakan Neden Beni Dinlemiyor 02:51
Kılıçdaroğlu: Başbakan Neden Beni Dinlemiyor 29 izlenme - 4 yıl önce Türkiyeler Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70.Genel Kurulu’nda bir konuşma yapmak üzere kürsüye çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB’a tepki gösterdi.
Hayati Yazıcı'nın Van Ziyareti 03:47
Hayati Yazıcı'nın Van Ziyareti 18 izlenme - 4 yıl önce Bakan Yazıcı: ‘Eğitimin önündeki fiziki engelleri hep birlikte imkanlarımız ölçüsünde kaldırmaya çalışıyoruz’ dedi.
Erdoğan'ın Köşk Zirvesine Davet Etmediği Kurum 00:34
Erdoğan'ın Köşk Zirvesine Davet Etmediği Kurum 20 izlenme - 4 yıl önce Başbakan bugün Köşk seçimi için iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya gelecek. Erdoğan'ın bir tek TUSKON'u liste dışı bıraktığı öğrenildi.
Erdoğan, Köşk Adaylığı İçin Sinyali Verdi 04:06
Erdoğan, Köşk Adaylığı İçin Sinyali Verdi 14 izlenme - 4 yıl önce Köşk seçimleriyle ilgili "sivil aday" önerisini eleştiren Başbakan Erdoğan "Sen nesin sivil değil misin? Hadi aday ol. Ben de sivilim" dedi.
Bahçeli: 'Ülkemizde Huzurun Sağlanmasını İstiyoruz' 01:10
Bahçeli: 'Ülkemizde Huzurun Sağlanmasını İstiyoruz' 16 izlenme - 4 yıl önce Bahçeli, “Cumhurbaşkanlığı seçimi inşallah günü geldiğinde sağlık, huzur içerisinde ve Türkiye’de barışı ve istikrarı kollayacak bir anlayışla gerçekleşeceğine inanıyorum” dedi.
Kılıçdaroğlu: Başbakan Neden Beni Dinlemiyor 02:51
Kılıçdaroğlu: Başbakan Neden Beni Dinlemiyor 18 izlenme - 4 yıl önce Türkiyeler Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70.Genel Kurulu’nda bir konuşma yapmak üzere kürsüye çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB’a tepki gösterdi.
Başbakan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Irkçılık' Suçlaması 03:27
Başbakan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Irkçılık' Suçlaması 16 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP liderinin Ortadoğu için 'bataklık' nitelemesi yapmasını 'ırkçılık' olarak değerlendirdi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması 02:54
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması 10 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bin 500 liradan neden gocunuyorlar.
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 01:13
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 11 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Soma’da yaşanan ve 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasıyla ilgili AFAD koordinesinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 01:13
Bakan İslam: Soma'da 432 Çocuk Babasız Kaldı 10 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Soma’da yaşanan ve 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasıyla ilgili AFAD koordinesinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Kılıçdaroğlu: Hiç Kimse Trafik Lambalarında Dilencilik Yapmayacak 01:20
Kılıçdaroğlu: Hiç Kimse Trafik Lambalarında Dilencilik Yapmayacak 6 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ardahan’da düzenlenen seçim mitinginde partililere seslendi.
Başbakan Erdoğan İş Dünyası ile Bir Araya Geldi 01:24
Başbakan Erdoğan İş Dünyası ile Bir Araya Geldi 8 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “İlkeler üzerinde hareket edilmesinin uygun olacağını düşünüyoruz.
Başbakan Erdoğan'dan 'Çatı' Yorumu 03:55
Başbakan Erdoğan'dan 'Çatı' Yorumu 7 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP ve MHP’nin çatı adayına ilişkin, “Onlar kendilerine göre temeli olmayan bir çatı kurmuşlar.
Cemil Çiçek'in Böyle Bir Yetkisi Yok' 00:38
Cemil Çiçek'in Böyle Bir Yetkisi Yok' 3 izlenme - 4 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu, verdikleri soruşturma önergesinin TBMM Başkanı Cemil Çiçek tarafından iade edilmesine tepki göstererek böyle bir yetkisi olduğuna inanmadığını söyledi.
Özdağ: İşçilerin Maaşlarını CHP, MHP ve HDP Ödesin 00:35
Özdağ: İşçilerin Maaşlarını CHP, MHP ve HDP Ödesin 1 izlenme - 4 yıl önce AK Parti'li Selçuk Özdağ, maden ocaklarının kapatılmasını isteyen vekiller için, "Kapalı olan madenlerdeki işçilerin maaşlarını da CHP, MHP ve HDP birlikte ödesin." dedi.