Hoşgeldiniz!

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu

TRT Arşiv Lansmanı 58:57
TRT Arşiv Lansmanı 176 izlenme - 10 ay önce 31 Mart'ta açılan ve kısa sürede Alkışlarla Yaşıyorum üyelerinin de en büyük içerik kaynaklarından biri haline gelen TRT Arşiv sitesi için Harbiye İstanbul radyosunda görkemli bir lansman yapılmış.
Oyuncu Erkan Köse Kalp Krizi Geçirdi 05:06
Oyuncu Erkan Köse Kalp Krizi Geçirdi 243 izlenme - 4 yıl önce Dalaman'da kaldığı Termesos sitesinde kalp krizi geçiren Özkan'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
TRT'ye İsyan, Ömer Üründül Neden Dünya Kupasında Yok? 01:03
TRT'ye İsyan, Ömer Üründül Neden Dünya Kupasında Yok? 41 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da yapılan dünya kupasında, TRT'de yorumcu olarak Ömer Üründül'ün yer almaması sosyal medyayı salladı.
Mustafa Ceceli İftar Ezanını Okudu 02:09
Mustafa Ceceli İftar Ezanını Okudu 20 izlenme - 4 yıl önce TRT ekranlarında yayınlanan Ramazan Sevinci programının konuğu olan Mustafa Ceceli ezan okudu
Nihat Hatipoğlu, Reytinglerde Rakiplerine Fark Attı 00:43
Nihat Hatipoğlu, Reytinglerde Rakiplerine Fark Attı 30 izlenme - 4 yıl önce ATV'de iftar ve sahur programlarında izleyici ile buluşan Nihat Hatipoğlu, reytinglerde rakiplerine açık ara fark attı.
Tekin: Bir Ülkenin Başbakanı Vatandaşı Dövüyorsa, Danışmanın Öldürmesi Lazım 00:54
Tekin: Bir Ülkenin Başbakanı Vatandaşı Dövüyorsa, Danışmanın Öldürmesi Lazım 29 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, yumruk iddialarıyla ilgili sert konuştu.
Futbolun En Büyük Şovu Başlıyor 01:41
Futbolun En Büyük Şovu Başlıyor 19 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da düzenlenecek 2014 FIFA Dünya Kupası, Perşembe günü oynanacak Brezilya-Hırvatistan karşılaşmasıyla başlıyor.
Ersin Düzen: Dünya Kupasını Biz Düzenlesek Alasını Yaparız 02:04
Ersin Düzen: Dünya Kupasını Biz Düzenlesek Alasını Yaparız 16 izlenme - 4 yıl önce TRT sunucusu Ersin Düzen, organizasyonunun oldukça problemli olduğunu belirtti, "Biz yapsak alasını yaparız." dedi.
Tekin: Bir Ülkenin Başbakanı Vatandaşı Dövüyorsa, Danışmanın Öldürmesi Lazım 00:54
Tekin: Bir Ülkenin Başbakanı Vatandaşı Dövüyorsa, Danışmanın Öldürmesi Lazım 19 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, yumruk iddialarıyla ilgili sert konuştu.
Semih Şentürk: 'Serbest Kalır' Maddesini Ben Koymadım 00:31
Semih Şentürk: 'Serbest Kalır' Maddesini Ben Koymadım 10 izlenme - 4 yıl önce Antalyaspor'dan bir alt lige düşen Semih Şentürk, sözleşmesinde 'küme düştüğünde serbest kalır' maddesini kendisinin koymadığını söyledi.
Semih Şentürk: 'Serbest Kalır' Maddesini Ben Koymadım 00:31
Semih Şentürk: 'Serbest Kalır' Maddesini Ben Koymadım 7 izlenme - 4 yıl önce Antalyaspor'dan bir alt lige düşen Semih Şentürk, sözleşmesinde 'küme düştüğünde serbest kalır' maddesini kendisinin koymadığını söyledi.
Şenol Güneş, Hedefim Şampiyonluk, Olmazsa İkincilik 02:12
Şenol Güneş, Hedefim Şampiyonluk, Olmazsa İkincilik 11 izlenme - 4 yıl önce Bursaspor'un yeni sezon için anlaştığı teknik direktör Şenol Güneş, geldiği Bursa'da basın ve taraftarın önüne çıktı.