Hoşgeldiniz!

Türkiye Spor Yazarları Derneği

Hagi'nin Fenerbahçe'ye attığı harika frikik! 01:31
Hagi'nin Fenerbahçe'ye attığı harika frikik! 518 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Spor Yazarları Derneği Kupası maçında Fenerbahçe ile karşılaşan Galatasaray'da Gheorghe Hagi harika bir frikik golü atıyor...
Yılmaz Vural: Arkamdan Hançerlediler 06:28
Yılmaz Vural: Arkamdan Hançerlediler 536 izlenme - 4 yıl önce Mersin İdmanyurdu'ndan ayrılan teknik direktör Vural: "Takımdan alacaklarım yüzünden ayrıldığım doğru değil" "Emek vererek finale kadar getirdiğimiz takımımız maalesef beni arkamdan hançerlemiştir" "Herkesin başarılı diye nitelediği hoca, takımı ligden düşüren isimdir" "Bir önceki gün antrenmana çıkmayacağını.
Yılmaz Vural: 61 Yaşında Şu Düştüğüm Tezgaha Bakın 09:10
Yılmaz Vural: 61 Yaşında Şu Düştüğüm Tezgaha Bakın 78 izlenme - 4 yıl önce Mersin İdmanyurdu Kulübü'nden olaylı bir şekilde ayrılan Yılmaz Vural, "Böyle hainlik olmaz, 61 yaşında şu düştüğüm tezgaha bakın" dedi.
Mersin İdman Yurdu'ndan Ayrılan Yılmaz Vural Açıklamalarda Bulundu 09:10
Mersin İdman Yurdu'ndan Ayrılan Yılmaz Vural Açıklamalarda Bulundu 52 izlenme - 4 yıl önce Mersin İdmanyurdu Kulübü'nden olaylı bir şekilde ayrılmak zorunda kalan teknik direktör Yılmaz Vural, olay açıklamalarda bulundu.
Mersin İdman Yurdu'ndan Ayrılan Yılmaz Vural Açıklamalarda Bulundu 09:10
Mersin İdman Yurdu'ndan Ayrılan Yılmaz Vural Açıklamalarda Bulundu 44 izlenme - 4 yıl önce Mersin İdmanyurdu Kulübü'nden olaylı bir şekilde ayrılmak zorunda kalan teknik direktör Yılmaz Vural, olay açıklamalarda bulundu.
U12 İzmir Cup 02:38
U12 İzmir Cup"In Tanıtım Toplantısı 38 izlenme - 3 yıl önce "İzmir Cup"a doğru- Altınordu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 3-5 Nisan'da 12 Yaş Altı futbol takımlarının katılımıyla düzenlenecek "U12 İzmir Cup"ın tanıtım toplantısı yapıldı Altınordu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 3-5 Nisan'da 12 Yaş Altı futbol takımlarının katılımıyla Altınordu Selçuk-Efes Tesisleri'nde düzenlenecek "U12 İzmir Cup"ın tanıtım toplantısı yapıldı.
Trabzonspor'da ikinci Vahid Halilhodzic dönemi (1) 03:37
Trabzonspor'da ikinci Vahid Halilhodzic dönemi (1) 22 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor, futbol takımının başına ikinci kez getirdiği teknik direktör Vahid Halilhodzic ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Yılmaz Vural: Arkamdan Hançerlediler 06:28
Yılmaz Vural: Arkamdan Hançerlediler 16 izlenme - 4 yıl önce Mersin İdmanyurdu'ndan ayrılan teknik direktör Vural: "Takımdan alacaklarım yüzünden ayrıldığım doğru değil" "Emek vererek finale kadar getirdiğimiz takımımız maalesef beni arkamdan hançerlemiştir" "Herkesin başarılı diye nitelediği hoca, takımı ligden düşüren isimdir" "Bir önceki gün antrenmana çıkmayacağını.
Önümüzdeki Sene Fırtına Gibi Bir Trabzonspor Başlayacak 03:21
Önümüzdeki Sene Fırtına Gibi Bir Trabzonspor Başlayacak" 8 izlenme - 3 yıl önce "Önümüzdeki sene fırtına gibi bir Trabzonspor başlayacak"- Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu: -"Önümüzdeki sene fırtına gibi bir Trabzonspor başlayacak.
Balıkesirspor'da Yeni Sezon Hazırlıkları 01:16
Balıkesirspor'da Yeni Sezon Hazırlıkları 5 izlenme - 4 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Balıkesirspor'da futbolcular, tesislerdeki son antrenmanını yaptıktan sonra Bolu kampı öncesinde izine ayrıldı.
Parayı Değil Verdiğim Sözü Tercih Ettim 01:19
Parayı Değil Verdiğim Sözü Tercih Ettim 3 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor, Cezayir Milli Takımı ile Brezilya’da düzenlenen Dünya Kupası’nda gruptan çıkma başarısı gösteren Boşnak teknik direktör Vahid Halilhodzic ile bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde 2 yıllık sözleşme imzaladı.