Hoşgeldiniz!

türkler

Normalde YardIm Türklerde Yardim 00:06
Normalde YardIm Türklerde Yardim 67.692 izlenme - 3 yıl önce normalde yardIm Türklerde yardim
Türklerde ve Yabancılarda yağmur yağdığında 00:06
Türklerde ve Yabancılarda yağmur yağdığında 48.133 izlenme - 3 yıl önce Türklerde ve Yabancılarda yağmur yağdığında
Yunanlar Türkler Hakkında Ne Düşünüyor? 04:45
Yunanlar Türkler Hakkında Ne Düşünüyor? 6.138 izlenme - 6 ay önce Bu sefer ben değil Yunanlar konuştu. Atina sokaklarına çıktım ve Yunanlara sordum: Türkler hakkında ne düşünüyorsunuz? Keyifli seyirler :) Yeni videolar için kanalıma abone olun
Korku Filmlerinde Amerikalılar vs. Turkler 00:06
Korku Filmlerinde Amerikalılar vs. Turkler 35.064 izlenme - 3 yıl önce Korku Filmlerinde Amerikalılar vs. Turkler
bordo bereliler !!! 03:22
bordo bereliler !!! 89.407 izlenme - 7 yıl önce bordo bereliler...
Spiderman'le Batman Nasıl Barışır 06:58
Spiderman'le Batman Nasıl Barışır 5.013 izlenme - 4 ay önce Gülmekten yazamıyorum lan yorumları coşturun siz. Hlakımız Spiderman ve Batman'i barıştırıyor.
Demirtaş: Kürtler Olmasaydı Türkler Anadolu'ya Giremezdi 02:32
Demirtaş: Kürtler Olmasaydı Türkler Anadolu'ya Giremezdi 4.970 izlenme - 7 ay önce Demirtaş: Kürtler olmasaydı Türkler Anadolu'ya giremezdi Selahattin Demirtaş Batman'da yaptığı mitingde, Türkler'in Kürt desteği ile Anadolu'ya girdiğini, tarih kitaplarının yalan olduğunu anlattı.
Türkler Asla Yenilmezler - The Avengers 00:55
Türkler Asla Yenilmezler - The Avengers 8.701 izlenme - 6 ay önce Kadro çok sağlam hem de çok. Filmin başrol oyuncuları 'Iron Man' Ahmet Kural...'Captain America' Kerem Bursin...'Black Widow' Elçin Sangu...'Hulk' Çaycı Hüseyin...'Thor' Kıvanç Tatlıtuğ...'Loki' Ozan Güven...'Hawkeye' Rıza Kocaoğlu...ve 'Nick Fury' Pascal Nouma.
Moğolistanda 2. Göktürk Döneminden Kalma Yeni Bulgular 04:06
Moğolistanda 2. Göktürk Döneminden Kalma Yeni Bulgular 1.558 izlenme - 1 ay önce Moğolistan'da süren Arkeolojik kazılarda 2. Göktürk devletinin kurucusu İlteriş Kutluk Kağan döneminde yapılmış bir Türk tapınağı bulundu. Bunun yanında üzerinde 63 Türk boyunun tamgaları olan yeni bir bengü taş bulundu. Bu bu yeni bulguların ve süren kazıların bilinmeyen Türk tarihine ışık tutması, Türk yeniden şekillendirmesi bekleniyor...
Sayonara Fatsa Ordu - Fatsalı Japonlar 39:42
Sayonara Fatsa Ordu - Fatsalı Japonlar 1.032 izlenme - 1 ay önce Fazla açıklamaya gerek yok. Enteresan bir yapım olduğu gibi öte yandan bazı kısımları oldukça komik. Başlarda çıkan "kahve Makinesi Profesörü" abimiz taktire şayan :) Belgeselci Cengiz Özkarabekir 2005 yılında yaptığı belgeselde,Ordu ilinden Japonya'ya göç etmiş ve orada yaşayan yaklaşık 4.000 Fatsalı Türk vatandaşımızın yaşamını anlatmaktadır. Günümüzde resmi rakamlara göre yaklaşık 15.000 Türk vatandaşımız Japonya'da yaşamaktadır.
İrlandalıların Türkler hakkında Bildiği 3 Şey  02:58
İrlandalıların Türkler hakkında Bildiği 3 Şey 6.021 izlenme - 9 ay önce İrlandada bir sokak röportajı Türkler hakkında bildiğiniz 3 şey varmı diye soruldu,İrlandalılardan güzel cevapla geldi hadi izleyip görelim neler demişler.
Avukat Rasim Öz'ün Canlı Yayında Küfretmesi - Öpeceğim Dedim? 01:45
Avukat Rasim Öz'ün Canlı Yayında Küfretmesi - Öpeceğim Dedim? 8.768 izlenme - 8 ay önce DİSK Kurucu Genel Başkanı Kemal Türkler’in öldürülmesiyle ilgili davada verilen kararı değerlendirmek üzere CNN Türk haber bültenine telefonla bağlanan Türkler ailesinin avukatı Rasim Öz, diline hakim olamadı. Öz, Mahkeme Heyeti Başkanı Ali Asker Kazak’a küfür edince yayından alındı.
Johnny Depp Gören Türkler - Hayrettin 01:30
Johnny Depp Gören Türkler - Hayrettin 2.164 izlenme - 2 ay önce Merhabalar herkese Hayrettin'i Johnny Depp Sanan Amerikalılar'ı daha önce izlemiştik Hayrettin ise şimdi o videonun görünmeyen kısmını yüklemiş heryerde kendimizi belli ediyoruz izliyoruz Önceki video; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275923/hayrettini-johnny-depp-sanan-amerikalilar
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 00:30
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 4.669 izlenme - 8 ay önce Ahmet Davutoğlu "ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" sloganları eşliğinde neden halkı selamlıyor.Müslümanların en kutsal yerinde huşu ve tevazu içinde ibadet etmek varken neden ortalık miting yerine çevriliyor.tüm insanların eşit olmasını simgeleyen ihramlar içinde neden siyasi şov yapılıyor.Kafamda deli sorular
Turistlerin Türklerle İmtihanı 02:55
Turistlerin Türklerle İmtihanı 4.348 izlenme - 10 ay önce Vatandaşlarımıza ingilizce Sultanahmet nasıl gidileceği sorulmuş. İngilizce bilmemelerine rağmen yardım severlikleri görülmeye değer.
amerİkan filmlerİnİ türkler çekerse 02:19
amerİkan filmlerİnİ türkler çekerse 32.597 izlenme - 7 yıl önce amerİkan flİmlerİnİ türkler çekerse
Türkler Korku Filmlerinden Neden Korkmaz? 02:12
Türkler Korku Filmlerinden Neden Korkmaz? 5.293 izlenme - 10 ay önce Abi selam bir video daha yüklemek istedim,bide bunu denemek istedim.Tamamını yüklemiyorum belki tamamını izleseniz daha farklı bir düşünceniz olur yine sevmeyip,beğenmeyebilirsiniz ama daha farklı olabilir diye cidden düşünüyorum.Gösterinin ortasından enerjik olduğum bir yerden yüklüyorum gösterilerimi bile bile de yüklüyorum buradaki ağır küfür ve eleştirilere rağmen.Bazen neden böyle şeyler yaptığımı bende bilmiyorum bir dönem 46 raporu vardı sanırım ondan dolayı olabilir:=) Bazı cevapsız sorularınızı da cevaplamış oldum bir nevi:=) Neyse abi böyle bir video işte kendi çapında amatör komedyen bir insandan.Sevgiler.
Yabancılar Türkler'i Kime Benzetiyor? 02:57
Yabancılar Türkler'i Kime Benzetiyor? 310 izlenme - 2 hafta önce Yabancılara soruldu: Türkler hangi millete benziyor? İstanbul'da yapılan röportajda turistler Türklerin kime benzediğini söylüyor.
Türkiye'de Keskin Nişancı Şakası - Bus Stop Sniper Prank 02:33
Türkiye'de Keskin Nişancı Şakası - Bus Stop Sniper Prank 6.846 izlenme - 10 ay önce Arkadaşı youtube'de keşfettim çok güzel olanlarda çok berbat olan şakalarda var belliki Alkışlarlayaşıyorum'u tanımıyor tanıyor olsa çoktan videoları düşerdi.
erkan oğur - karşıdan görünen yayla [ ufqks ] 06:13
erkan oğur - karşıdan görünen yayla [ ufqks ] 24.208 izlenme - 6 yıl önce türkler çıldırmış olmalı filminde seslendirilen ey dost müziğini size sunmaktan grur duyuyorum... gerçekten can alıcı büyük bir eser fazla söze gerek yok...
Türk Dili - Langfocus 09:37
Türk Dili - Langfocus 3.107 izlenme - 5 ay önce Youtube'ta 'Langfocus' adlı kanal çeşitli diller hakkında bilgi toplayıp kanalında paylaşıyor ve Türkçe hakkında araştırmalarını da yayınlamış. videonun altyazısı youtube'un kendi çevirisi o yüzden bazı yanlışları var. örneğin (00:24 Ortadoğuda olmasından dolayı Türkiyeyi arap ülkesi sanıyorlar fakat arap ülkesi değil dilide arapça değil Türkçe) olması gerekirken (arap ülkesi fakat dili Türkçe) şeklinde çevirmiş Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=eJRQRD6LAmY Langfocus Kanalı : https://www.youtube.com/channel/UCNhX3WQEkraW3VHPyup8jkQ/videos
Türklerin Sanal Gerçeklik ile İmtihanı 04:16
Türklerin Sanal Gerçeklik ile İmtihanı 2.205 izlenme - 6 ay önce Sokaktaki insanlara sanal gerçeklik gözlüğü ile muhteşem bir deneyim yaşatan WhyShy ekibi eğlenceli görüntüler kaydetti. Gözlüğü deneyen insanlar aşırı gerçekçi ortamdan kendilerini yeri geldi geri çekti yeri geldi kaçtılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
milli takim sarkilari euro-2008-haydi türkiyem 05:01
milli takim sarkilari euro-2008-haydi türkiyem 56.479 izlenme - 8 yıl önce milli takim sarkilari euro-2008-haydi türkiyem sarkisi,festival eglence,müzik,cosku,final,iste türkler
6sınıf Sosyal 3 Unite İpek Yolunda Türkler 55:36
6sınıf Sosyal 3 Unite İpek Yolunda Türkler 17.597 izlenme - 4 yıl önce 6SınıfSosyal3unit
ne 200 metre 200 metre siktin anamızı bütün afrika 01:36
ne 200 metre 200 metre siktin anamızı bütün afrika 10.515 izlenme - 6 yıl önce
Fildişi Balık Pazarına Giden Türkler 03:36
Fildişi Balık Pazarına Giden Türkler 5.781 izlenme - 1 yıl önce Fildişi balık pazarını ziyaret eden türkler mercan balığı alıyor.Halka açık alanlarda balık satan zenci abilerimiz işini ustalıkla yapıyor. Her işlerinde olduğu gibi pala kullanmayı da ihmal etmiyorlar. İyi seyirler.
Prof. Dr. Mehmet Okuyan - Türkler Hakkında Gelen Bu Rivayeti Kabul Edebilir Miyiz! 01:19
Prof. Dr. Mehmet Okuyan - Türkler Hakkında Gelen Bu Rivayeti Kabul Edebilir Miyiz! 6.485 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Okuyan - Türkler Hakkında Gelen Bu Rivayeti Kabul Edebilir Miyiz!
Dombıra Arslanbek Sultanbekov 03:25
Dombıra Arslanbek Sultanbekov 11.447 izlenme - 2 yıl önce Dombıra Arslanbek Sultanbekov Türkçe Alt Yazılı. İyi Seyirler... Bu Arada Kızılelma Dizisini Kaçırmayın Süper Bir Film Size Tavsiyem. Her Çarşamba 19.50'de Başlıyor. :)
Türkler İslamiyeti Nasıl Kabul Etti? - İlber Ortaylı Anlatıyor 02:03
Türkler İslamiyeti Nasıl Kabul Etti? - İlber Ortaylı Anlatıyor 4.606 izlenme - 1 yıl önce Birçok Türkçünün ve laikçinin ısrarla idda ettiği 'bizi keserek müslüman yaptılar biz ne güzel tengriye tapıyorduk :((' yalanına yine aynı kesimler çok hürmet ettiği İlber Hocadan cevap. Sevgili ateist milliyetçiler Türk milletinin bir şeyi zorla kabul ettiğini söylemek Türk milletine hakarettir.. Not: Küçük bir internet araştırmasıyla o meşhur Talkan ve Curcan katliamlarıyla ilgili tek bilgilerin sözlükler ve facebook olduğunu görebilirsiniz. Bunlar çok büyük katliamlarmış ama bir wikipedide bile yok :( işte bunlar hep arapların oyunu