Hoşgeldiniz!

türkmax

Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 01:42
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 2.170 izlenme - 3 yıl önce Vakti zamanında TürkMax'te yayınlanan Laf Ebeleri İsimli programın bir kemik kadrosu var ve bu kadroya; "her hafta belirlenen o haftanın konusu veriliyor. Üzerine seyirciden harfler alınıyor ve programın ilk kısmında bu harfler ile çok sayın kemik kadromuz kıçından kelimeler üretip bunu bir skeç ile sunuyor" temalı bölümünde Cem Yılmaz programa konuk olmuştur ve İlker Ayrık'a yaptığı bir espri üzerine hemen lafını yemiş, oturmuştur. İzliyoruz efendim.. Dipnot: Ne güzel kanalsın sen TürkMax. Bir Demet Tiyatro, Ekmek Teknesi gibi zamanın ötesinde işleri yeniden veriyorsun. Alkışlarla yaşa emi.. :)
Çinli Çocuk Sahibi Kısır Kadın - İçim Isınmayeee 05:20
Çinli Çocuk Sahibi Kısır Kadın - İçim Isınmayeee 907 izlenme - 3 yıl önce Çinden bağlanan canım ablamın ulusa seslenişi... "Çocuun gozleri çekik, çinli.. geçen gün gordüm yerde otururken boceğe böyle şey şey bakıyii. Çince gonuşçak gibi geliii içim ısınmeyaaa." Sendeyiz Alkışlarla Yaşıyorum...
Ilgaz - (Şarabim Şahit) - Türkmax Tv Performans 04:44
Ilgaz - (Şarabim Şahit) - Türkmax Tv Performans 2.548 izlenme - 9 yıl önce türkmax tvde yayınlanan hülya aydın ile hayata dair programına konuk olan Ilgaz'ın performans videosu...
Türkiye Kupası'nı Gören Son Fenerbahçeli Vefat Etti 01:04
Türkiye Kupası'nı Gören Son Fenerbahçeli Vefat Etti 195 izlenme - 3 yıl önce Türkmax'daki heberlerde sunulan bir haber herkesi üzüntüye boğdu. Fenerbahçeli olarak son türkiye kupasını gören naim dede artık yok. Artık kim diyebilicek ben türkiye kupasını gördüm diye..
Hızlandırılmış Türkçe Kursu - Heberler 01:57
Hızlandırılmış Türkçe Kursu - Heberler 122 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Levent Kazak'ın yaptığı bir televizyon programı olan heberler hızlandırılmış türkçe skecini izliyoruz.
Devlet Bahçeli Galatasaray'da! 00:30
Devlet Bahçeli Galatasaray'da! 101 izlenme - 3 yıl önce Transfer piyasasında bomba! Galatasaray'ın başarılı sağ bek oyuncusu Sabri Sarıoğlu'na alternatif arayışlarını sürdüren Galatasaray yönetimi, Kırkyaparspor'un genç kaptanı Devlet Bahçeli'yle anlaşmaya vardı. Henüz ''40'' yaşında olmasına rağmen araya attığı matematiksel pasları adeta bir Maicon bir Ramos olan genç yetenek, Real Madrid ve Chelsea'nin de takibindeydi.
Deniz Tunca Hava Durunu Pitbull 04:42
Deniz Tunca Hava Durunu Pitbull 89 izlenme - 6 yıl önce