Hoşgeldiniz!

Türkmendağı

Türkmen Komutanından Şiir - Al Bayrak 02:36
Türkmen Komutanından Şiir - Al Bayrak 1.742 izlenme - 2 yıl önce Bayırbucaklı Şair Ali Mulla Musa'nın cephede yazdığı Al Bayrak şiirini istifadenize sunuyorum.
Türkmen Dağı Şiiri - Diriliş 'Ertuğrul' 42. Bölüm 01:31
Türkmen Dağı Şiiri - Diriliş 'Ertuğrul' 42. Bölüm 138 izlenme - 2 yıl önce Diriliş 'Ertuğrul' dizisinde Bayırbucak'tan gelen Türkmen aşığın okuduğu Türkmendağı şiiri izleyenleri duygulandırdı.
Ayhan ALTINTAŞ ve Ömer ABDULLAH'ın Suriye'de kaçırdığı Ahmet KIYAK 01:33
Ayhan ALTINTAŞ ve Ömer ABDULLAH'ın Suriye'de kaçırdığı Ahmet KIYAK 78 izlenme - 2 yıl önce Ayhan ALTINTAŞ ve Ömer ABDULLAH'ın Suriye'de kaçırdığı Ahmet KIYAK Ömer ABDULLAH ve Ayhan ALTINTAŞ’ın Türkiye topraklarında yakalanıp gerekli hesabın sorulması gerekmektedir. Türk Devşleti bu konuda üzerine düşen görevi yapmalıdır. Nasıl ki bugün Suriye’de Rus Pilot’u öldürdüğü iddiası ile Alparslan Çelik yakalanıp mahkemeye çıkartılabiliyorsa. Ahmet Kıyak’ı kaçıran, işkence ve darp edip hürriyetinii gasp eden, AYHAN ALTINTAŞ ve ÖMER ABDULLAH’da bu suçlardan yakalanmalı ve hesap sorulmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Türkmen dağında Türk vatandaşlarını zorla yakalayıp, işkence eden, video çekip aleni bir şekilde de internetden bu işkencelerini yayan Ayhan Altıntaş ve Ömer Abdullah’a sahip çıkmaktan ve onları desteklemekten vazgeçmelidir. Türk basını ve medyası bu duruma sessiz kalmamalı ve Ahmet Kıyak’a sahip çıkmalı bu konuya medyalarında yer ayırmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti Türkmenlere Esad zalimine karşı mücadele etmeleri için yardım etmektedir. Böyle Türk vatandaşlarına karşı zulmedenlerin arkasında durmamalı ve bu zulmün hesabını sormalıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan Avrasya vakfı yöneticilerinden ve Suriye’de bulunan Abdulhamithan Tugayı komutanlarında Ayhan Altıntaş ve Ömer Abdullah, Oğlumuz Ahmet Kıyak’ı kaçırarak dayak zoru ile videoya çekip zorla ifade verdirdiler. Oğlumuz Ahmet Kıyak halen Ayhan Altıntaş ve Ömer Abdullah’ın elinde esir. Hayatından endişe ediyoruz. Videoda ki Ahmet kıyak aynı zamanda Kafkas Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Başkanıdır. Ahmet Kıyak videoda görmüş olduğunuz gibi darp edilmiş, yüzü gözü şiş ve morluk içindedir. Oğlumuz halen Ayhan Altıntaş ve Ömer Abdullah’ın elindedir. Video karanlıkta ve tek cepheden çekilmiş. diğer tarafının daha şiddetli bir dayak izleri olduğu ortada. Videoda Ahmet Kıyak'ın korkusunu gözlerinden okumak mümkün. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Suriye’de bulunan Türkmenlere yardımları niçin veriyor. Türkiye’den aldıkları yardımlarla Türkmen dağında terör estiren Ayhan Altıntaş ve Ömer Abdullah’ın yakalanıp yargılanması gerekmiyor mu ? Türkiye’den Türkmen kardeşlerine yardım için giden Ahmet Kıyak’a Ayhan Altıntaş ve Ömer Abdullah komutanlar şeriat mahkemesi kurup yargılayacak ve şeriatin hükümlerine göre cezalandırılacağını duyduk. Şeriat ile yönetilmeyen Türkmen dağında şeriat mahkemesinin başkanlığını kim yapacak. Oradaki dernekler artık şeriat mahkemesi mi kurmaya başladı. Ayhan Altıntaş’ın daha önceden Cumhuriyet gazetesinde çıkan haberlere göre Silah ticareti de yaptığı telefon dinleme tutanaklarıyla açığa çıkmıştı. Ayhan Altıntaş ve Ömer Abdullah Türkmen dağına giden yardımları mı satıyor ? Bu silahları kimden ve nerden aldılar ? Sorulması gereken onlarca soru var bunlara. Suriye’de neyi amaçlıyorlar ? http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/214441/_Cihatcilar__silah_pazarliginda.html http://genconcu.com/komutan-omer-abdullahtan-gundemi-sarsacak-aciklamalar/2360/
Türkiyem 02:30
Türkiyem 102 izlenme - 8 yıl önce kütahya iddaasitemiz elemanlarının etkinlikleri
Esed Kafiri Camileri Bombaladı / Türkmendağı - Emir Faruk Uzunpınar 00:56
Esed Kafiri Camileri Bombaladı / Türkmendağı - Emir Faruk Uzunpınar 13 izlenme - 1 yıl önce Kafir esed ne ev bırakdı, ne hastehane nede bir camii 6 Yıldır devam eden savaşta taş taş üstünde kalmadı Buna rağmen mücahitlerimiz cihadını sürdürüyor. Türkmendağından selam olsun / emir faruk uzunpınar
Suriye'deki Türkmendağı Bölgesinde 1 Türk Vatandaşı Daha Öldü 02:27
Suriye'deki Türkmendağı Bölgesinde 1 Türk Vatandaşı Daha Öldü 6 izlenme - 2 yıl önce MHP Esenyurt İlçe Teşkilatı üyesi Ferhat Tüle, Suriye'deki Bayırbucak Türkmenlerine destek vermek için gittiği Türkmendağı bölgesinde hayatını kaybetti.