Hoşgeldiniz!

Türkvizyon Videoları

SIRMALI - Serenat 04:29
SIRMALI - Serenat 10.200 izlenme - 1 yıl önce Oğuz Sırmalı - Serenat dinle! Kanalımıza abone olun https://goo.gl/Gaz23p İtunes'tan satın al : https://goo.gl/UKkpSM Spotify da dinle : https://goo.gl/ysnwRe Sırmalı “Serenat” ile Türkvizyon’da Jüri özel barış ödülünü aldı. Söz: Oğuz Sırmalı Müzik & Aranje & Kayıt & Mix: Bijen Rahimi Sosyal medya hesapları: http://www.oguzsirmali.com http://www.facebook.com/oguzsirmali http://www.twitter.com/oguzsirmali http://www.instagram.com/oguzsirmali SIRMALI “Serenat” Söz: Oğuz Sırmalı Müzik: Bijen Rahimi Aranje&Kayıt&Mix&Mastering: Bijen Rahimi Biz bir şarkıyız seninle her ölçüsü aşk dolu, bense seni en güzel söyleyen tek şarkıcı Gökler ağlasa, gün hiç doğmasa İnan ki bana kalbim bile dursa Bırakmam seni bundan sonra Yağmur yağmasa, güller açmasa Ve bir de sen olmasan Yaşanmazdı bu dünyada Gökler ağlasa, gün hiç doğmasa İnan ki bana kalbim bile dursa Bırakmam seni bundan sonra Bu serenat sana
Jeedesh - Kim Bilet (Kyrgyzstan 1st place) LIVE at Turkvision 2015 Grand Final 04:45
Jeedesh - Kim Bilet (Kyrgyzstan 1st place) LIVE at Turkvision 2015 Grand Final 1.579 izlenme - 1 yıl önce Jiydeş/Jiydesh İdirisova - Kim Bilir (Kırgızistan) 2015 Turkvizyon Şarkı Yarışması Kazananı (Türkvizyon 2015 Birincisi) Canlı Büyük Final Performansı Jeedesh Idirisova - Kim Bilet (Kyrgyzstan) 2015 Turkvision Song Contest | Kırgızca/Kırgız Türkçesi Şarkı 2015 Türkvizyon 1.si oldu! |
Funda Kılıç - Hoppa (Semi Final Türkvizyon) 03:29
Funda Kılıç - Hoppa (Semi Final Türkvizyon) 1.432 izlenme - 3 yıl önce Funda Kılıç - Hoppa (Semi Final Türkvizyon 2014 : Turkey) Şarkı Sözleri ; Söyle Söyle Söyle Biz Böyle Nereye Bir Adım Öteye Gitmem Senle Gelme Gelme Gelme Sakın Sen Geriye Lütfen ileriye Asla Dönme Çok Kolay Aşk Ama Yok Hiç Hevesim Mutluluğu isteyen Bunu Denesin Hoppa Hoppa Hoppa Derdimi Unutup Kalkarım Ayağa Dönsün Dünya Hoppa Hoppa Hoppa Seni Unutup Kalkarım Ayağa Çünkü Dansa Dünya Hoppa Hoppa
 Türkvizyon'un Tataristan finali yapıldı 03:16
Türkvizyon'un Tataristan finali yapıldı 623 izlenme - 4 yıl önce ''Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti'' etkinlikleri kapsamında ilk kez bu yıl düzenlenecek Türkvizyon şarkı yarışmasının Tataristan finali yapıldı. Rusya'ya bağlı Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan'ın Filarmoni Konser Salonu'nda düzenlenen Türkvizyon Tataristan finali, Kazan'da 10 gün önce meydana gelen ve 50 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazası nedeniyle seyircisiz salonda yapıldı. Finalde 19 yarışmacı kendi şarkılarını canlı seslendirirken, şarkıcıların performansını Kazakistan, Azerbaycan ve Tataristanlı sanatçılardan oluşan 5 kişilik jüri değerlendirdi. Yarışma sonunda jüri heyeti, Eskişehir'de yapılacak Türkvizyon finalinde Tataristan'ı Aline Şeripcanova'nın temsil edeceğini açıkladı. Jüri üyesi Pervin Sadıkov, yarışmaya katılan sanatçıların performanslarından çok memnun kaldıklarını kaydederek, bundan dolayı Tataristan finali galibinin seçmenin çok zor olduğunu söyledi. Sadıkov, Türk dünyasının modern yüzünü dünyaya tanıtmaya çalıştıklarını vurgulayarak, bu yarışmaya katılımın gelecekte daha da arttırmayı amaçladıklarını kaydetti. Eskişehir'de 23 Aralık'ta düzenlenecek Türkvizyon 2013 şarkı yarışması finaline Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Rusya, Rusya Federasyonu'na bağlı Tatataristan , Başkurdistan, Çuvaşistan, Altay Cumhuriyetleri ile Gürcistan, Belarus, Moldova, Ukrayna, Kırım, Sincan Uygur Özerk Bölgesi, Bosna Hersek, Makedonya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden sanatçılar katılacak. 2014 tarihinde Türk Dünyası Kültür Başkenti görevini Eskişehir'den devralacak Tataristan Cumhuriyeti, Türkvizyon şarkı yarışmasının ikincisini Kazan'da düzenleme hakkını elde edecek.
Türkvizyon'un 12 Finalisti Belli Oldu 05:19
Türkvizyon'un 12 Finalisti Belli Oldu 649 izlenme - 4 yıl önce Türkvizyon Şarkı Yarışması'nın yarı finali Eskişehir'de büyük bir coşkuyla gerçekleşti. 24 ülkenin katıldığı yarışma sonunda, sahne performansıyla adını büyük finale yazdıran 12 ülke belirlendi. Türkiye’yi temsil eden Manevra Grubu da finale kalanlar arasında yer aldı. Türkvizyon Şarkı Yarışması'nın yarı finali bu akşam Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü'ndeki Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. 24 ülkeden yarışmaya katılan sanatçılar, alfabetik sıraya göre şarkılarını seslendirdi. Sahneye çıkan Manevra Grubu 'Sen, ben, biz' adlı şarkıyı seslendirdi. Eskişehirliler yarışmaya büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar sahnede ter döken sanatçılara tribünden destek verdi. Gecenin sonunda Türk Dünyası sanatçıları sahneye çıkarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Programda bir konuşma yapan Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Türkiye olarak Türk dünyasına örnek teşkil edecek çok güzel organizasyona imza attıklarını söyledi. "Önemli olan bu buluşmanın gerçekleşmesiydi. Biz baştan söylediğimiz gibi kazanan kim olursa olsun herkes kazanıyor." diyen Vali Tuna, "Burada gönül birliği olan insanların, aynı dünyanın insanlarının tek bir ailenin fertlerinin burada buluşması ve aynı heyecanı, sevinci paylaşması söz konusu. Dolayısıyla buna ev sahipliği yapmak ve ilk organizasyona imza atmaktan dolayı tarihi olaya tanıklık ettik. Milyonlarca insan bunu televizyonlarda canlı izledi. Türk dünyasına hayırlı uğurlu olsun." şeklinde konuştu. Manevra Grubu'nun üyeleri ise yaptıkları açıklamada, "Çok heyecanlıyız; finale kaldık. Çok gururluyuz. İnşallah finalde de ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Herşey muhteşem. Böyle güzelce sahne verebildiğimiz için ne mutlu bize." diye konuştu. Programa katılan vatandaşlar ise "Bizler için, öğretmenler için, hem de öğrencilerimiz için güzel atmosfer oldu. Çeşitli ülkelerden kardeşlerimizin gelmesi kendi kültürlerini tanıtmaları, kaynaşması inşallah güzel bir organizasyon olacak. Hepimiz mutluyuz. Türk dünyası adına gelecek adına güzel şeyler olur." ifadesini kullandı. Yarışma sonunda finale kalan 12 ülke ise şunlar: "Kazakistan, Türkiye, Beyaz Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Bosna-Hersek, Tataristan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kırgızistan, Altay Cumhuriyeti, Ukrayna."
Zhanar Dugalova - Izin Korem (Kazakistan - Türkvizyon) 06:01
Zhanar Dugalova - Izin Korem (Kazakistan - Türkvizyon) 284 izlenme - 3 yıl önce Kazan kentinde 2. düzenlenen Türkvizyon şarkı yarışmasının Birincisi Kazakistanlı şarkıcının muhteşem performansı oluyor. Türkiye temsilci Funda ise yarışmayı son sırada tamamladı.
Türkvizyon Şarkı Yarışması 02:32
Türkvizyon Şarkı Yarışması 371 izlenme - 3 yıl önce 2. Uluslararası Türkvizyon Şarkı Yarışması- Finalde 225 puan toplayan Kazak sanatçı Dugalova birinci olduKAZAN (AA) - Tataristan'da düzenlenen "2. Uluslararası Türkvizyon Şarkı Yarışması"nı Kazak sanatçı Dugalova kazandı.
Türkvizyon'un Birincisi Azerbaycan Oldu! 05:07
Türkvizyon'un Birincisi Azerbaycan Oldu! 332 izlenme - 4 yıl önce urovisyon’a alternatif olarak gösterilen ve bu yıl birincisi gerçekleştirilen Türkvizyon Şarkı Yarışması'nın birincisi Azerbaycan oldu. Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve 24 ülkeden katılan jüri tarafından değerlendirilen yarışmanın birincisi Azerbaycan oldu. Belarus ikinci, Ukrayna üçüncü, Türkiye ise altıncı oldu. Birinciye; Altın Anka, ikinciye; Gümüş Anka ve üçüncüye ise Bronz Anka heykeli takdim edildi. Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti organizasyonu kapsamında yapılan Türkvizyon Şarkı Yarışması'nın finali 12 ülkenin katılımıyla Anadolu Üniversitesi İkieylül Kampüsü Beden Eğitim Yüksekokulu Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Hükümet adına törene Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı katıldı. Meclis Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği telgraflar okundu. Bu yıl ilki gerçekleştirilen yarışmada 12 ülkenin sanatçıları sahneye çıkarak şarkılarını seslendirdi. Vatandaşlar, sahneye çıkan şarkıcılara bayraklarla ve alkışlarla destek verdi. Yarışma sonrasında 24 ülkeden katılan jüri dereceye girenleri belirledi. Jürinin değerlendirmesi sonrasında yarışmanın birincisi Azerbaycan oldu. Belarus ikinci, Ukrayna üçüncü Türkiye ise altıncı oldu. Birinciye; Altın Anka, ikinciye; Gümüş Anka ve üçüncüye ise Bronz Anka heykeli takdim edildi. Törende konuşan Milli Eğitim Bakanı Prof Dr. Nabi Avcı, Türkvizyon’un yarışmadan çok öte anlamlar taşıdığın söyledi. Bakan Avcı, “Türkvizyon dostluğumuzun, kardeşliğimizin, muhabbetimizin adı. Gönüller arasındaki köprü.” dedi. Avcı, Türkvizyon’un gelenekselleşerek nice yıllar gerçekleşmesi temennisinde bulundu. Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ise, Türkvizyon yapıldığı bu geceye tarih an olarak nitelendirdi. Gönül birliğine atıfta bulunan Vali Tuna, “Kimsenin gönlü kırılmasın. Gönül birliğimiz hep daim olsun. Gönülleri birleştirmek için yola çıktık ve bunun daim olmasını temenni ediyoruz. Bu yarışmanın birincisi tüm Türk dünyası, sevgi, hoşgörü ve birliktir.” diye konuştu. Yarışmada birinci olan Azerbaycan grubu yaptığı açıklamada, “Birinci olduğumuz için mutluyuz. Önemli olan dereceye girmek değil. Kazanan sonuçta Türk Dünyası olacak. Ama kazanan Azerbaycan oldu, mutluyuz, sevinçliyiz.” şeklinde duygularını dile getirdi.
Funda Kılıç - Hoppa (Türkiye'nin 2014 Türkvizyon Performansı) 03:29
Funda Kılıç - Hoppa (Türkiye'nin 2014 Türkvizyon Performansı) 220 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin Eurovision'a karşılık olarak ortaya sunduğu ve bu yıl Kazan'da düzenlenen Türkvizyon şarkı yarışmasının yarı finali 19 Kasım'da gerçekleşti. Yarı finalde Türkiye'yi Sinan Akçıl'ın yazdığı Hoppa isimli şarkıyla temsil eden Funda Kılıç finale çıkmayı başardı. Yarışmanın finali 21 Kasım'da düzenlenecek.
İsmail Matev - Yollara Taşlara (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Bulgaristan) 03:27
İsmail Matev - Yollara Taşlara (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Bulgaristan) 350 izlenme - 3 yıl önce İsmail Matev - Yollara Taşlara , Türkvizyon 2014 Bulgaristan.
Aydar Suleymanov - Atlar Chaba (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Tataristan) 03:15
Aydar Suleymanov - Atlar Chaba (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Tataristan) 327 izlenme - 3 yıl önce 2014 Türkvizyon Şarkı Yarışması , Aydar Suleymanov - "Atlar Chaba" Tataristan.
Natali Deniz - Sen Benim (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Ukrayna) 03:22
Natali Deniz - Sen Benim (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Ukrayna) 199 izlenme - 3 yıl önce Natali Deniz - Sen benim , Türkvizyon 2014 Ukrayna.
Barış Grubu - Haydar Baba (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 İran) 03:07
Barış Grubu - Haydar Baba (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 İran) 183 izlenme - 3 yıl önce Barış Grubu - Haydar baba , Türkvizyon 2014 İran.
Ahmet Duzlu - Kerkük'ten Yola Çıkak (Irak Türkmenleri) Yarı Final-Türkvizyon 04:27
Ahmet Duzlu - Kerkük'ten Yola Çıkak (Irak Türkmenleri) Yarı Final-Türkvizyon 208 izlenme - 3 yıl önce Kerkük'ten Yola Çıkak Varak Erbil'e Erbil'e Öz Derdimiz Unutak Yanak Erbil'e Erbil'e...
Aydar Suleymanov - Atlar Çaba (Türkvizyon Şarkı Yarışması  2014 Tataristan) 03:19
Aydar Suleymanov - Atlar Çaba (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Tataristan) 180 izlenme - 3 yıl önce Aydar Suleymanov - Atlar Çaba , Türkvizyon 2014 Tataristan.
Funda Kılıç - Hoppa (Semi Final Türkvizyon 2014: Turkey) 03:29
Funda Kılıç - Hoppa (Semi Final Türkvizyon 2014: Turkey) 173 izlenme - 3 yıl önce Türkvizyon için söylediği "Hoppa" adlı şarkısıyla Funda ilk kez izlesene.com'da
Türkvizyon Şarkı Yarışması 01:41
Türkvizyon Şarkı Yarışması 136 izlenme - 3 yıl önce Tataristan'ın başkenti Kazan'da Türkvizyon şarkı yarışmasının yarı finalinde Türkiye'yi temsil eden Funda Kılıç sahne aldı.
Dombra & Türkvizyon Açılış Gösterisi 04:18
Dombra & Türkvizyon Açılış Gösterisi 127 izlenme - 2 yıl önce Arslanbek SULTANBEKOV - ( Solist ) Selim DEMİRTÜRK - Kam ( Şaman ) Sinan GÖNÜLTAŞ - Dombra ( Vokal ) Akdeniz ERBAŞ - Saz & Balaban ( Vokal ) Süleyman Sait ÖZKAN - Temir Komuz ( Vokal ) Nurlan KURMANAKAYEV - Dombra (Vokal) Oğuzhan SÜTBAŞ - Dombra ( Vokal ) Özgün Nesim BAKİ - At İgil ( Vokal ) Türk Dünyası için bir ilk olan Türkvizyon Yarışmasının açılış gösterisi. 19/12/2013
Non-Stop - Sezon Bitti (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Kırgızistan) 02:47
Non-Stop - Sezon Bitti (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Kırgızistan) 107 izlenme - 3 yıl önce Non-Stop - Sezon Bitti , Türkvizyon 2014 Kırgızistan.
Zaman - Bair (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Başkürdistan) 03:27
Zaman - Bair (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Başkürdistan) 87 izlenme - 3 yıl önce Zaman - Bair , Türkvizyon 2014 Başkürdistan.
Görkem Durmaz- Hırçın Sular (Türkvizyon) 04:09
Görkem Durmaz- Hırçın Sular (Türkvizyon) 61 izlenme - 2 yıl önce Görkem Durmaz- Hırçın Sular (Türkvizyon 2015) Görkem Durmaz- Hırçın Sular Görkem Durmaz- Hırçın Sular Görkem Durmaz- Hırçın Sular
Türkvizyon Türk Dünyası Şarkı Yarışması Tanıtım Filmi 03:39
Türkvizyon Türk Dünyası Şarkı Yarışması Tanıtım Filmi 106 izlenme - 4 yıl önce Türkvizyon Türk Dünyası Şarkı Yarışması Tanıtım Filmi Eskişehir
Türkvizyon Temsilcimiz Manevra - Sen Ben Biz 03:42
Türkvizyon Temsilcimiz Manevra - Sen Ben Biz 127 izlenme - 4 yıl önce Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Türkvizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Manevra temsil edecek. 19 Aralık'ta yarı finali; 21 Aralık 2013'te finali yapılacak olan Türkvizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Manevra Grubu "Sen, ben, biz" isimli şarkıyla temsil edecek. Eskişehir'de 19 Aralık'ta başlayacak olan Türkvizyon Şarkı Yarışması'na tam 24 ülke katılacak. Yarışmada dereceye girenleri jüri belirleyecek. Yarı finalde seçilen 12 sanatçı, finalde yarışacak. Yarışmaların organizasyonu, Eskişehir Valiliği, 2013 Eskişehir Türk Dünyası Başkenti Ajansı tarafından yapılıyor.
Darina Siniçkina - Gider İsen (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Kırım) 03:35
Darina Siniçkina - Gider İsen (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Kırım) 76 izlenme - 3 yıl önce Darina Siniçkina - Gider isen , Türkvizyon 2014 Kırım.
Kazan World - Sine Kotem (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Moskova) 03:29
Kazan World - Sine Kotem (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Moskova) 48 izlenme - 3 yıl önce Kazan World - Sine Kotem , Türkvizyon 2014 Moskova.
Muhtelif Türk Ülke Sanatçıları - Türkvizyon Kazan 2014 (Full Albüm) 44:40
Muhtelif Türk Ülke Sanatçıları - Türkvizyon Kazan 2014 (Full Albüm) 0 izlenme - 2 ay önce MUHTELİF TÜRK ÜLKE SANATÇILARI - TÜRKİYE KAZAN 2014 (MERT MÜZİK ÜRETİM - 2015) Şarkı Listesi: 1. Izin Korem (Kazakistan) Zhanar Dugalova 00:00 2. Atlar Chaba (R.F. Tataristan) Aydar Süleyman 03:40 3. Kubair (R.F. Başkortostan) Zaman 07:02 4. Seze Bil (Kırgızistan) Non Stop 10:35 5. Shika Shika Bilerzik (Türkmenistan) Züleyha Kakayeva 13:52 6. Kyn (R.F. Saha Yakutya) Vladlena Ivanova 17:19 7. Dunyo Bo'lsin Omon (Özbekistan) Aziza 20:44 8. Devlerin Yalnızlığı (Azerbaycan) Elvin Ordubadlı 23:53 9. Shutim (Bosna Hersek) Mansur Salkiç 27:41 10. Sine Ketem (Moskova) Kazan World 31:28 11. Heyder Baba (İran) Barış Grubu 34:57 12. Yolumu Bulurum (Makedonya) Kaan Mazhar 38:04 13. Hoppa (Türkiye) Funda 41:11 Download Linkleri: TTNET Müzik: ttps://www.turktelekommuzik.com/sa/358143