Hoşgeldiniz!

Tüsiad Videoları İzle

Kılıçdaroğlu'ndan TOBB'a: Tüsiad Kadar Olamadınız... Böyle Başkanlığı Kan Dökmeden... 01:37
Kılıçdaroğlu'ndan TOBB'a: Tüsiad Kadar Olamadınız... Böyle Başkanlığı Kan Dökmeden... 188 izlenme - 1 yıl önce Kılıçdaroğlu: Böyle Başkanlığı Kan Dökmeden...TOBB'a Tüsiad Kadar Olamadınız... Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB 72. Genel Kurulu Konuşması 11 Mayıs 2016
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 01:47
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 374 izlenme - 2 yıl önce TUSİAD Yüksek İstişare Toplantısı'nda iş adamı Cem Boyner Erdoğan kürsüye çıkarken ayağa kalkar gibi yapıp hemen yerine oturmuş ve ardından da ayakkabısını bağlamaya başlamış.
Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk Modacı Atıl Kutoğlu'nun 03:30
Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk Modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" Defilesi 174 izlenme - 2 yıl önce Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" defilesi Türkiye'nin Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Hakkı Akil ve eşi İnci Akil ev sahipliğinde ünlü Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" adlı defilesi düzenlendi.
İş Dünyası Referandum Sonucunu Nasıl Yorumluyor? - 30 Nisan 2017 Pazar 43:22
İş Dünyası Referandum Sonucunu Nasıl Yorumluyor? - 30 Nisan 2017 Pazar 2 izlenme - 4 hafta önce İş dünyası referandum sonucunu nasıl yorumluyor? Avrupa ile ilişkilerde gelecek dönemden neler bekleniyor? Küresel dalgalanmalardan korunmak için ekonomide hangi adımlar atılmalı? Hakan Çelik ile Hafta Sonu gündemdeki önemli gelişmeleri TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik ile masaya yatırdı.
Erdoğan'dan Tüsiad Başkanına: Haddini Bilmiyor 04:09
Erdoğan'dan Tüsiad Başkanına: Haddini Bilmiyor 48 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes’ın ekonomiye yönelik açıklamalarıyla ilgili sert konuştu.
Günün Ekonomisi 27 Şubat 2017 Pazartesi 13:30
Günün Ekonomisi 27 Şubat 2017 Pazartesi 5 izlenme - 3 ay önce TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, özel röportajda Ebru Baki'nin sorularını yanıtladı.
Her Şey - 16 Eylül 2015 57:50
Her Şey - 16 Eylül 2015 38 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Eğrisi Doğrusu'nda 00:29
TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Eğrisi Doğrusu'nda 24 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Başbakan Yıldırım, Tüsiad Heyetini Kabul Etti 00:23
Başbakan Yıldırım, Tüsiad Heyetini Kabul Etti 8 izlenme - 10 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Hafta Sonu Keyfi - 12 Temmuz 2015 47:58
Hafta Sonu Keyfi - 12 Temmuz 2015 11 izlenme - 2 yıl önce TÜSİAD koalisyon konusunda ne düşünüyor? Erken seçim ihtimali ekonomiyi etkiler mi? Ekonomi ne durumda? Hakan Çelik sordu, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran-Symes yanıtladı.
TÜSİAD'a yapılan seçim sunumu 00:33
TÜSİAD'a yapılan seçim sunumu 16 izlenme - 3 yıl önce Kamuoyu araştırmacıları Tarhan Erdem ve Bekir Ağırdır TÜSİAD'da yaptıkları seçim sunumunu, CNN TÜRK'te Taha Akyol'un Eğrisi Doğrusu programında anlatıyorlar. Hangi parti, hangi kesimlerden neden oy aldı? Oylarda görülen değişme eğilimleri nasıl bir geleceği ifade ediyor? Kutuplaşma ve çatışma seçmenleri nasıl etkiliyor? Seçmen cumhurbaşkanlığı seçimlerinde nasıl davranacak? Eğrisi Doğrusu, 18 Nisan Cuma günü 20.45'te CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/egrisidogrusu
TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Eğrisi Doğrusu'na konuk oldu 57:55
TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Eğrisi Doğrusu'na konuk oldu 10 izlenme - 2 yıl önce TÜSİAD ile AK Parti arasındaki gerilim çözüldü mü? TÜSİAD’ın muhatabı kim? TÜSİAD, seçim sonuçlarını nasıl karşıladı? Koalisyon konusunda ne düşünüyor? Ekonomi ne durumda, TÜSİAD’ın acil gördüğü ekonomik önlemler neler? Taha Akyol sordu, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran-Symes yanıtladı. "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
AA Gün Özeti Akşam (31.12.2014) 03:28
AA Gün Özeti Akşam (31.12.2014) 10 izlenme - 2 yıl önce -Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, TÜSİAD Genel Kurulu'na katılmama kararı aldığı bildirildi. -Lütfi Elvan: "Telekomünikasyon Başkanlığı'nda herhangi bir sorun söz konusu değil" dedi
Erdoğan'ın Köşk Zirvesine Davet Etmediği Kurum 00:34
Erdoğan'ın Köşk Zirvesine Davet Etmediği Kurum 17 izlenme - 3 yıl önce Başbakan bugün Köşk seçimi için iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya gelecek. Erdoğan'ın bir tek TUSKON'u liste dışı bıraktığı öğrenildi.
Başbakan Erdoğan İş Dünyası ile Bir Araya Geldi 01:24
Başbakan Erdoğan İş Dünyası ile Bir Araya Geldi 8 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “İlkeler üzerinde hareket edilmesinin uygun olacağını düşünüyoruz.
Başbakan Yardımcısı Babacan, Tüsiad'ı Kabul Etti - Ankara 00:20
Başbakan Yardımcısı Babacan, Tüsiad'ı Kabul Etti - Ankara 2 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Babacan, Tüsiad'ı Kabul Etti - Ankara
TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran: Biz İdama Karşıyız 02:01
TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran: Biz İdama Karşıyız 0 izlenme - 6 ay önce TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes, idam cezası tartışmaları ve AB ile son günlerde yaşanan gerginlikten dolayı kaygılı olduğunu söyledi. İDAM CEZASI TARTIŞMALARI İŞ DÜNYASINI RAHATSIZ EDİYOR "İdam cezası konularının konuşulması iş dünyasını çok rahatsız ediyor. Ağustos ayında Cumhurbaşkanı ve Başbakanımızla birebir gerçekleştirdiğimiz temaslarımızda idam konusunu kapsamlı olarak konuştuk. İDAMA SON DERECE KARŞIYIZ Bizim duyduğumuz hep şu şekilde çekilen acılardan dolayı halktan böyle bir talep gelirse özellikle cumhurbaşkanımız bunu mutlaka parlamentoya götüreceğini bu talep neticesinde söylüyor dolayısızla bir talebin oluşması lazım şuanda açıkcası biraz daha sakin beklemek lazım. Biz idama son derece karşıyız.