Hoşgeldiniz!

tut sözünü

Tut Sözünü Fragman 01:16
Tut Sözünü Fragman 38.310 izlenme - 3 yıl önce Yalçın ve Bahadır, birbirine zıt karakterlere sahip olan iki yakın arkadaştır. Ancak Yalçın'ın beklenmedik ölümüyle iki dostun yolları acı bir şekilde ayrılır. Yalçın'ın deli dolu hallerini özleyen Bahadır'ın bir gün kapısı çalınıverir. Ölümüne çok üzüldüğü çılgın arkadaşı Yalçın'ın hayaletini karşısında bulur! Üstelik yalnız da değildir, yanında Bernardo adında bir İtalyan trapezci vardır. Yalçın tutmadığı bir söz yüzünden öbür tarafa geçiş yapamamış ve arafta kalmıştır. Bu sözü yerine getirebilmesi için de ona yardım edebeilecek tek kişi yakın dostu Bahadır'dır. Üç günlük zaman içerisinde Yalçın'ın sözünü yerine getirmesi şarttır, ancak bu şekilde huzur bulabilecektir. Bahadır ise bir yandan ona yardım etmeye çalışırken başına olmadık işler açılır. Öte yandan da aynı işyerinde çalıştığı ve bir türlü açılamadığı Demet'le arasındaki platonik aşk, macerasına tuz biber ekecektir. Yönetmenliğini ilk uzun metrajlı işine imza atan Oğuz Çelik’in üstlendiği fantastik komedi türündeki Tut Sözünü filminin oyuncu kadrosunda Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal, Demet Özdemir , Zafer Algöz , Erkan Can , Durul Bazan , Eylül Öztürk ( memelimestan) , Çağdaş Onur Öztürk , Bülent Polat , Emrah Elçiboğa , Mehmet Özgür , Ayla Algan , İsmail Demirci , Cansu Diktaş gibi isimler yer alıyor.
Tut Sözünü (2014) Fragman 01:57
Tut Sözünü (2014) Fragman 18.467 izlenme - 3 yıl önce 2 Ocak 2015'te vizyona girecek Tut Sözünü filminin ilk fragmanı yayınlandı! Başrollerde Kemal Uçar ve Zafer Algöz var.
Tut Sözünü Fragman 01:16
Tut Sözünü Fragman 13.612 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Oğuz Çelik’in üstlendiği fantastik komedi türündeki ‘Tut Sözünü’ 7 Kasım’da vizyona giriyor. Filminin oyuncu kadrosunda Kemal Uçar, Giray Altınok ve sinemamızın deneyimli isimleri Erkan Can ve Zafer Algöz var.
Sehabe & Eylül Öztürk - Tut Sözünü 03:14
Sehabe & Eylül Öztürk - Tut Sözünü 4.564 izlenme - 3 yıl önce Sehabe & Eylül Öztürk & Yeis Sensura & Kemal Uçar & Giray Altınok - Tut Sözünü (Tut Sözünü Filmi Soundtrack)__@__xclas_______ Mavili mavili mor çiçek Mavili burdan geçecek Ben bir çeşme yaptırdım Sevdalılar içecek Benim bir arkadaşım var adı Yalçın Forvette Messi, kalede Schmeichel Fırlamanın önde gideni ortamın adamıdır Bir gün göçüp gitti; biz de anlamadık Daha da sonra daha da karıştı işler Meğer öbür tarafta o işler bildiğimiz gibi değilmiş len Kafayı yedin kafayı artık değişim şart Yalçın madem öldün burda ne işin var Tanımam etmem hiçbirini tanımam etmem Zaten hafızamda şuan sağlam mermer yok Selahattin abi, Fatoş hanım, Rambo bey Sinek, Dede, İsmet ya da Bernardo Of anam of Ben bir kızı sevdim ama hep karambol Benim derdim bana yeter valla lütfen Öldü gitti zannederken öldü geldi tüh be Neyse Bilecikliyiz ve bundan emin olun Bizim oranın insanı accuk deli olur Bir yolu bul süzülüp, diyorum tut sözünü Araf’ta sıkışıp kalma; la oğlum Tut Sözünü! Gökten zembil iniyor Fırıl fırıl dönüyor Ateş misin be yarim? Seni gören yanıyor Yalelli yallelli yalel havası Vermiyor kızını yavur anası
Tut Sözünü 03:14
Tut Sözünü 1.284 izlenme - 3 yıl önce Ünlülerden "Tut Sözünü" ....
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 04:18
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 1.476 izlenme - 3 yıl önce Vizyon Tarihi 2 Ocak 2015 Ülke Türkiye Tür Komedi , Fantastik Yönetmen: Oğuz Çelik Oyuncular: Kemal Uçar, Giray Altınok, Zafer Algöz Özet Yalçın ve Bahadır, birbirine zıt karakterlere sahip olan iki yakın arkadaştır. Ancak Yalçın'ın beklenmedik ölümüyle iki dostun yolları acı bir şekilde ayrılır. Yalçın'ın deli dolu hallerini özleyen Bahadır'ın bir gün kapısı çalınıverir. Ölümüne çok üzüldüğü çılgın arkadaşı Yalçın'ın hayaletini karşısında bulur! Üstelik yalnız da değildir, yanında Bernardo adında bir İtalyan trapezci vardır. Yalçın tutmadığı bir söz yüzünden öbür tarafa geçiş yapamamış ve arafta kalmıştır. Bu sözü yerine getirebilmesi için de ona yardım edebeilecek tek kişi yakın dostu Bahadır'dır. Üç günlük zaman içerisinde Yalçın'ın sözünü yerine getirmesi şarttır, ancak bu şekilde huzur bulabilecektir. Bahadır ise bir yandan ona yardım etmeye çalışırken başına olmadık işler açılır. Öte yandan da aynı işyerinde çalıştığı ve bir türlü açılamadığı Demet'le arasındaki platonik aşk, macerasına tuz biber ekecektir.
Tut Sözünü 2015 Full HD 01:16
Tut Sözünü 2015 Full HD 913 izlenme - 3 yıl önce Tut Sözünü 2015 filmini 720p HD kalitede izleyebilirsiniz. Timur Kaygusuz ve hdfilmevreni.com farkıyla... Tut Sözünü,Tut Sözünü izle,Tut Sözünü Full izle,Tut Sözünü 2015,Tut Sözünü 2015 izle,Tut Sözünü 2015 Full izle
Sehabe & Eylül Öztürk - Tut Sözünü (Tut Sözünü Filmi Soundtrack) 03:14
Sehabe & Eylül Öztürk - Tut Sözünü (Tut Sözünü Filmi Soundtrack) 762 izlenme - 3 yıl önce Sehabe & Eylül Öztürk - Tut Sözünü (Official Video) (Tut Sözünü Filmi Soundtrack) Şarkı Sözleri: Mavili mavili mor çiçek Mavili burdan geçecek Ben bir çeşme yaptırdım Sevdalılar içecek Benim bir arkadaşım var adı Yalçın Forvette Messi, kalede Schmeichel Fırlamanın önde gideni ortamın adamıdır Bir gün göçüp gitti; biz de anlamadık Daha da sonra daha da karıştı işler Meğer öbür tarafta o işler bildiğimiz gibi değilmiş len Kafayı yedin kafayı artık değişim şart Yalçın madem öldün burda ne işin var Tanımam etmem hiçbirini tanımam etmem Zaten hafızamda şuan sağlam mermer yok Selahattin abi, Fatoş hanım, Rambo bey Sinek, Dede, İsmet ya da Bernardo Of anam of Ben bir kızı sevdim ama hep karambol Benim derdim bana yeter valla lütfen Öldü gitti zannederken öldü geldi tüh be Neyse Bilecikliyiz ve bundan emin olun Bizim oranın insanı accuk deli olur Bir yolu bul süzülüp, diyorum tut sözünü Araf’ta sıkışıp kalma; la oğlum Tut Sözünü! Gökten zembil iniyor Fırıl fırıl dönüyor Ateş misin be yarim? Seni gören yanıyor Yalelli yallelli yalel havası Vermiyor kızını yavur anası Söz: Sehabe Müzik & Düzenleme: Emrah Erdemir Klip Yönetmeni & Post Prodüksiyon: Görkem Katmer Sehabe & Eylül Öztürk & Yeis Sensura & Kemal Uçar & Giray Altınok - Tut Sözünü (Tut Sözünü Filmi Soundtrack)
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 04:18
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 532 izlenme - 3 yıl önce Vizyon Tarihi 2 Ocak 2015 Ülke Türkiye Tür Komedi , Fantastik Yönetmen: Oğuz Çelik Oyuncular: Kemal Uçar, Giray Altınok, Zafer Algöz Özet Yalçın ve Bahadır, birbirine zıt karakterlere sahip olan iki yakın arkadaştır. Ancak Yalçın'ın beklenmedik ölümüyle iki dostun yolları acı bir şekilde ayrılır. Yalçın'ın deli dolu hallerini özleyen Bahadır'ın bir gün kapısı çalınıverir. Ölümüne çok üzüldüğü çılgın arkadaşı Yalçın'ın hayaletini karşısında bulur! Üstelik yalnız da değildir, yanında Bernardo adında bir İtalyan trapezci vardır. Yalçın tutmadığı bir söz yüzünden öbür tarafa geçiş yapamamış ve arafta kalmıştır. Bu sözü yerine getirebilmesi için de ona yardım edebeilecek tek kişi yakın dostu Bahadır'dır. Üç günlük zaman içerisinde Yalçın'ın sözünü yerine getirmesi şarttır, ancak bu şekilde huzur bulabilecektir. Bahadır ise bir yandan ona yardım etmeye çalışırken başına olmadık işler açılır. Öte yandan da aynı işyerinde çalıştığı ve bir türlü açılamadığı Demet'le arasındaki platonik aşk, macerasına tuz biber ekecektir.
Sinema - Tut Sözünü 01:44
Sinema - Tut Sözünü 289 izlenme - 3 yıl önce Yapımcılığını Burhan Türk’ün yaptığı, yönetmenliğini Oğuz Çelik’in üstlendiği, danışmanlığını Kudret Sabancı ve Aytaç Ağırlar’ın yaptığı, başrolleri Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal, Ayla Algan, Erkan Can, Zafer Algöz, Sadık Gürbüz, Bülent Polat ve Demet Özdemir paylaştığı “Tut Sözünü’ sinema filminin galası önceki akşam Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde Halep Pasajı’nda gerçekleşti. Galaya Eda Özerkan, Murat Serezli, Başak Parlak, Can Güreler, Gupse Özay ve Fatoş Kabasakal gibi ünlü isimler katıldı. KEMAL UÇAR: EN BÜYÜK SORUNUMUZ KOMİK OLMAYAN KOMEDİ FİLMLERİNİN OLMASI! Gala sonrası Kanyon’da düzenlenen basın gösteriminde ise usta oyuncu Ayla Algan, Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal ve Demet Özdemir hazır bulundu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kemal Uçar; “Fantastik komedi türünde bir film, ilk teklif geldiğinde ‘tam benlik!’ dedim. Gerçekten güldüren, komik bir film olduğunu düşünüyorum. Bence en büyük sorunumuz, komik olmayan komedi filmlerinin olması. Bu filmde her şey dozunda.” dedi. “ARGO HAYATIN İÇİNDE VAR, HİÇ KİMSE YALAN SÖYLEMESİN!” ‘Son yıllarda filmlerde argo arttı mı?’ sorusuna Kemal Uçar, “Argo hayatın içinde var, yeter ki doğru yerde kullanılsın. Hiç argo kullanılmasa da olur, ama günlük hayatta çoğumuz zaman zaman kullanıyoruz. Hiç kimse kullanmıyorum diye yalan söylemesin bence! ” dedi. AYLA ALGAN: HAYAL DÜNYASI İLE GERÇEK DÜNYAYI GÜZEL HARMANLAMIŞ… Usta oyuncu Ayla Algan “Çok farklı, absürd komedi dedikleri türde bir film. Felsefe ağırlıklı, hayal dünyası ile gerçek dünyayı harmanlaması çok güzel olmuş. Tüm bunları izlerken de insanı sorgulatıyor. Seyirci bu filmdeki soruları kendisine rahatlıkla sorabilir. İzlerken de kendine gülmeyi sorgulayacak. Araf’ta kalmış insanlar konu ediliyor, herkesin düşünüp söyleyemediği şeyleri yüzümüze söylüyor. Genç oyuncuları da çok başarılı buldum. Özellikle Kemal Uçar benim öğrencimdi. Muazzam başarılı buldum. Yazım, senaryo onun, başrolde ve çok değişmiş muazzam da yakışıklı olmuş, şaşırdım oğluma…” dedi. Senaryosunu Kemal Uçar ve Giray Altınok’un yazdığı 2015’in ilk komedi filmi ‘Tut Sözünü’ üç arkadaşın yaşamından ilginç kesitleri beyazperde’ye yansıtıyor. Kemal Uçar’ın Bahadır’ı, Giray Altınok’un Yalçın’ı oynadığı ‘Tut Sözünü’ 2 Ocak 2015’de izleyiciyle buluşacak.
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 04:18
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 134 izlenme - 3 yıl önce Vizyon Tarihi 2 Ocak 2015 Ülke Türkiye Tür Komedi , Fantastik Yönetmen: Oğuz Çelik Oyuncular: Kemal Uçar, Giray Altınok, Zafer Algöz Özet Yalçın ve Bahadır, birbirine zıt karakterlere sahip olan iki yakın arkadaştır. Ancak Yalçın'ın beklenmedik ölümüyle iki dostun yolları acı bir şekilde ayrılır. Yalçın'ın deli dolu hallerini özleyen Bahadır'ın bir gün kapısı çalınıverir. Ölümüne çok üzüldüğü çılgın arkadaşı Yalçın'ın hayaletini karşısında bulur! Üstelik yalnız da değildir, yanında Bernardo adında bir İtalyan trapezci vardır. Yalçın tutmadığı bir söz yüzünden öbür tarafa geçiş yapamamış ve arafta kalmıştır. Bu sözü yerine getirebilmesi için de ona yardım edebeilecek tek kişi yakın dostu Bahadır'dır. Üç günlük zaman içerisinde Yalçın'ın sözünü yerine getirmesi şarttır, ancak bu şekilde huzur bulabilecektir. Bahadır ise bir yandan ona yardım etmeye çalışırken başına olmadık işler açılır. Öte yandan da aynı işyerinde çalıştığı ve bir türlü açılamadığı Demet'le arasındaki platonik aşk, macerasına tuz biber ekecektir.
Sehabe Ft. Eylül Öztürk - Tut Sözünü - Yalelli 03:14
Sehabe Ft. Eylül Öztürk - Tut Sözünü - Yalelli 38 izlenme - 8 ay önce Tut Sözünü Filmi Soundtrack
Tut Sözünü Dizi Magazin Cine5 04:23
Tut Sözünü Dizi Magazin Cine5 90 izlenme - 3 yıl önce Tut Sözünü Dizi Magazin Cine5
Tut Sözünü Filmi Tanıtım 00:41
Tut Sözünü Filmi Tanıtım 75 izlenme - 3 yıl önce Tut Sözünü Filmi Tanıtım
Sehabe Ft. Eylül Öztürk - Tut Sözünü - Yalelli 03:14
Sehabe Ft. Eylül Öztürk - Tut Sözünü - Yalelli 56 izlenme - 2 yıl önce Tut Sözünü Filmi Soundtrack
Tut Sözünü Fragman 01:57
Tut Sözünü Fragman 56 izlenme - 3 yıl önce Filmleri Full Olarak İzlemek İçin Www.hdfilm.com.tr
Tut Sözünü Yakında Sinemalarda! 01:16
Tut Sözünü Yakında Sinemalarda! 93 izlenme - 3 yıl önce Tut Sözünü Sinema Filmi Teaser ''Dede...Tamam Daa...'' Yalçın ve Bahadır, birbirine zıt karakterlere sahip olan iki yakın arkadaştır. Ancak Yalçın'ın beklenmedik ölümüyle iki dostun yolları acı bir şekilde ayrılır. Yalçın'ın deli dolu hallerini özleyen Bahadır'ın bir gün kapısı çalınıverir. Ölümüne çok üzüldüğü çılgın arkadaşı Yalçın'ın hayaletini karşısında bulur! Üstelik yalnız da değildir, yanında Bernardo adında bir İtalyan trapezci vardır. Yalçın tutmadığı bir söz yüzünden öbür tarafa geçiş yapamamış ve arafta kalmıştır. Bu sözü yerine getirebilmesi için de ona yardım edebeilecek tek kişi yakın dostu Bahadır'dır. Üç günlük zaman içerisinde Yalçın'ın sözünü yerine getirmesi şarttır, ancak bu şekilde huzur bulabilecektir. Bahadır ise bir yandan ona yardım etmeye çalışırken başına olmadık işler açılır. Öte yandan da aynı işyerinde çalıştığı ve bir türlü açılamadığı Demet'le arasındaki platonik aşk, macerasına tuz biber ekecektir. Yönetmenliğini ilk uzun metrajlı işine imza atan Oğuz Çelik’in üstlendiği fantastik komedi türündeki Tut Sözünü filminin oyuncu kadrosunda Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal, Demet Özdemir , Zafer Algöz , Erkan Can , Durul Bazan , Eylül Öztürk ( memelimestan) , Çağdaş Onur Öztürk , Bülent Polat , Emrah Elçiboğa , Mehmet Özgür , Ayla Algan , İsmail Demirci , Cansu Diktaş gibi isimler yer alıyor.
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 04:18
Tut Sözünü 2015 Komedi Film Fragman 64 izlenme - 3 yıl önce Vizyon Tarihi 2 Ocak 2015 Ülke Türkiye Tür Komedi , Fantastik Yönetmen: Oğuz Çelik Oyuncular: Kemal Uçar, Giray Altınok, Zafer Algöz Özet Yalçın ve Bahadır, birbirine zıt karakterlere sahip olan iki yakın arkadaştır. Ancak Yalçın'ın beklenmedik ölümüyle iki dostun yolları acı bir şekilde ayrılır. Yalçın'ın deli dolu hallerini özleyen Bahadır'ın bir gün kapısı çalınıverir. Ölümüne çok üzüldüğü çılgın arkadaşı Yalçın'ın hayaletini karşısında bulur! Üstelik yalnız da değildir, yanında Bernardo adında bir İtalyan trapezci vardır. Yalçın tutmadığı bir söz yüzünden öbür tarafa geçiş yapamamış ve arafta kalmıştır. Bu sözü yerine getirebilmesi için de ona yardım edebeilecek tek kişi yakın dostu Bahadır'dır. Üç günlük zaman içerisinde Yalçın'ın sözünü yerine getirmesi şarttır, ancak bu şekilde huzur bulabilecektir. Bahadır ise bir yandan ona yardım etmeye çalışırken başına olmadık işler açılır. Öte yandan da aynı işyerinde çalıştığı ve bir türlü açılamadığı Demet'le arasındaki platonik aşk, macerasına tuz biber ekecektir.
Bizim Aşkımız Bir Masaldı Dilruba - Yamak Ahmet 01:06
Bizim Aşkımız Bir Masaldı Dilruba - Yamak Ahmet 90 izlenme - 3 yıl önce
Tut Sözünü Fragman : Komedi Filmi 2015 01:16
Tut Sözünü Fragman : Komedi Filmi 2015 15 izlenme - 1 yıl önce Tut Sözünü komedi filmi 2 Ocak 2015 tarihinde vizyonda. Çok geniş ve kaliteli bir kadroya sahip olan komedi filmi farklı konusu da oldukça ilginç Dede Tamam Daa Tut Sözünü Teaser Fragman Çok güzel bir komedi filmiş Özellikle ' Leyla ile Mecnun ' ' Kardeş Payı ' gibi dizileri izleyenler çok sevecektir. Şu dizi ve filmler ile aynı kafadadır Leyla ile Mecnun İşler Güçler Kardeş Payı Bende Özledim G.O.R.A Pardon İtirazım var