Hoşgeldiniz!

tutukluk

Emniyet Kemeri Tutukluk Yaparsa! 00:06
Emniyet Kemeri Tutukluk Yaparsa! 59.769 izlenme - 5 yıl önce Emniyet Kemeri Tutukluk Yaparsa!
Davaro - Düello 02:06
Davaro - Düello 923 izlenme - 3 yıl önce Kanını almadıkça kimsenin kız vermeyeceğini anlayan Memo, Süloyla beraber bir dümen hazırlarlar.dümenin tıkır tıkır işlemesi için önce Sülo'nun yalancıktan ölmesi gerekmektedir.Güzel bir senaryoyla köy meydanında Sülo "nalları diker"
Silah Tutukluk Yapınca Mikrofona Pat Demek - Kadir Topbaş 00:21
Silah Tutukluk Yapınca Mikrofona Pat Demek - Kadir Topbaş 533 izlenme - 3 yıl önce Halk Yürüyüşü’nün başlangıç noktasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın başına da bir talihsizlik geldi. Topbaş, yarışı başlatmak için elinde bulunan silah ateş almayınca, platformdaki bir kişinin ağzıyla patlama sesi çıkarması gülüşmelere neden oldu. Başkan Topbaş, ikinci kez tetiğe basarak yarışı başlattı.
Silahı Tutukluk Yapan Adamın Hazin Sonu 01:19
Silahı Tutukluk Yapan Adamın Hazin Sonu 337 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın akyazı ılcesınde bellı olmayan bır nedenden oturu cıkan kavgada taraflardan bırı sılahına sarılmıs efem ... Silah tutukluk yapınca dıger sılahını almak ıcın arabaya dogru yonelen elemanı esas oglanımız odun manyagı yapmıs ...
Silah Tutukluk Yaptığı İçin Ölümden Dönmek - Ahmed Doğan 01:12
Silah Tutukluk Yaptığı İçin Ölümden Dönmek - Ahmed Doğan 189 izlenme - 3 yıl önce Hak ve Özgürlükler Hareketinin kurucusu ve eski genel başkanı Türk asıllı Bulgar siyasetçi Ahmed Doğan'ın 2013 yılında kürsüde yaptığı bir konuşma sırasında Bulgar bir suikastçı tarafından vurulmak üzereyken büyük bir şans eseri ölümden dönmesini izliyoruz.