Hoşgeldiniz!

tuzlama

Nusret'ten David Beckham'a Özel Servis 00:39
Nusret'ten David Beckham'a Özel Servis 3.220 izlenme - 1 hafta önce Abu Dabi, Dubai, Miami ve New York'ta şube açan Nusret, dünyaca ünlü eski futbolcu David Beckham'ı restoranında ağırladı.
Nusret'in İnanılmaz Biftek Gösterisi 00:35
Nusret'in İnanılmaz Biftek Gösterisi 54.424 izlenme - 1 yıl önce NBA takımı Golden State Warriors, Twitter hesabından Sacramento'ya Nusret videosuyla cevap verdi.
Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 34.465 izlenme - 1 yıl önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 12:25
Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 35.931 izlenme - 1 yıl önce Vedat Milor üstadın Nusreti ilk ziyareti. Sanki o zamanlar biraz nusreti pek sallamamış gibi. Bi de üstad bildiğin yayında şarabını yudumluyo tv de alkol görmeyeli uzun zaman olmuş demek ki
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 00:57
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 16.185 izlenme - 8 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem but parçalama ve sıyırma gösterisi sizlerle.
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 00:55
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 21.356 izlenme - 9 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'in Yaprak Döner Şovu 00:59
Nusret'in Yaprak Döner Şovu 8.630 izlenme - 5 ay önce Sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla kısa sürede dünya çapında üne kavuşan sosyete kasabı Nusret Gökçe'nin "Bir Gün Size de Döner" mesajlı yaprak döner şovunu izliyoruz efendim.
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 00:53
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 22.653 izlenme - 2 yıl önce 19.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret'in Beton Delmesi (Satisfaction İçerir) 00:31
Nusret'in Beton Delmesi (Satisfaction İçerir) 17.233 izlenme - 1 yıl önce Sosyete kasabımız Dubai'de açmaya hazırlandığı yeni şubesinin inşaatın da beton delmeye kalktı.Tabiki kendi tarzında...
Nusret'in Gösterip Vermemesi 01:00
Nusret'in Gösterip Vermemesi 18.500 izlenme - 1 yıl önce Efenim sosyete kasabı Nusret'in "Gosteriyorsun Ama vermiyorsun dedi" açıklamasıyla paylaştığı son videosu..
King Bach'ten Nusret Taklidi 00:33
King Bach'ten Nusret Taklidi 17.367 izlenme - 1 yıl önce Dünyaca ünlü fenomen King Bach ününe ün katan sosyete kasabımız Nusret tarzıyla bir video çekmiş.Nusret ABD şubesini yakında açarsa şaşırmayın.Helal olsun.
Nusret'in Ağız Sulandıran Lokum Burgeri 00:53
Nusret'in Ağız Sulandıran Lokum Burgeri 5.176 izlenme - 5 ay önce İş hayatındaki başarısı kadar, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da konuşulan ve ünü Türkiye sınırlarını aşan sosyete kasabı Nusret Gökçe'nin ağız sulandıran lokum burger şovunu izliyoruz efendim.
Laureus Ödül Töreninde Nusret'ten Saltbae Şovu 00:20
Laureus Ödül Töreninde Nusret'ten Saltbae Şovu 14.658 izlenme - 1 yıl önce Monaco'da düzenlenen gece ile sahiplerini bulan Laureus Spor Ödülleri'nde Nusret de yer aldı. Saltbae hareketi ile dünyaya açılan Nusret Gökçe büyük ilgi görürken davetlileri tuzlamaktan da geri kalmadı.
Nusret'in Spor Salonunda Kendini Seriye Bağlaması 00:40
Nusret'in Spor Salonunda Kendini Seriye Bağlaması 5.431 izlenme - 6 ay önce Sosyete kasabı Nusret Gökçe kendi alanının dışında sporda da ne kadar başarılı olduğunu sosyal medya hesabından paylaşarak altına "Maşallah diyin" notunu düştü.
Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor - Ali Ağaoğlu 00:10
Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor - Ali Ağaoğlu 20.087 izlenme - 1 yıl önce Nusret'in restorantına gelen Ali Ağaoğlu, Nusret'in kamerasına yansıdı. Ali Ağaoğlu : "Evet, Dubai'den sonra Nusret her yerde Dünya'da, Türkiye'nin en iyi markası, biraz geçiriyor ama olsun, acıtmıyor" şeklinde konuştu.
Pideciden Nusret Taklidi 01:30
Pideciden Nusret Taklidi 16.615 izlenme - 1 yıl önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Nusret'in 10 Milyon Takipçi Şovu! 00:34
Nusret'in 10 Milyon Takipçi Şovu! 1.814 izlenme - 2 ay önce Küresel çapta bir fenomene dönüşen ve kişisel Instagram hesabında 10 milyon kullanıcı sayısına ulaşan Nusret Gökçe, takipçilerine teşekkür ederek bu videonun özel olarak hazırladığını bildirmiş efendim.
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 01:00
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 9.064 izlenme - 9 ay önce Nusret, paylaştığı videoda, et uzaktan fırlatılıyor ve eti bıçakla havada yakalıyor. Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem gösteri sizlerle.
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 00:35
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 21.471 izlenme - 2 yıl önce Farklı sunumu ile müşterilerini ağırlayan Nusret,masadaki ablamızı kendi elleriyle beslemekle yetinmemiş kalan kemiği de masadaki abimize hediye etmiş.
Nusret'in Matadorluğa Özenmesi 00:18
Nusret'in Matadorluğa Özenmesi 3.682 izlenme - 6 ay önce Ete tuz atma hareketiyle dünyada fenomen olan sosyete kasabı Nusret, yeşillikler arasında otlayan boğanın karşısına geçerek matadorluk yapmış.
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 16.238 izlenme - 1 yıl önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Nusr-Et Berber Versiyon 01:00
Nusr-Et Berber Versiyon 10.975 izlenme - 1 yıl önce Nusret i Taklit Eden Kuaför Nusret taklidi çılgınlığı berberlerede sıçradı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dünyada fenomen olmayı başaran Nusret'in yarattığı akım sanal alemde yankı bulmaya devam ediyor. Bu kez Nusret akımına kapılan kişilerse berberler oluyor.
Nusret'in Mazlumlu Kick Boks Antrenmanı 00:32
Nusret'in Mazlumlu Kick Boks Antrenmanı 4.140 izlenme - 6 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi Nusret Gökçe, kick boks antrenmanında kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış. Bu sahneyi izleyince aklıma birden Şark Bülbülündeki Mazlumu Getirin Bana sahnesi aklıma geldi.
Nusret'in Hollywood’ta Rapçi Diddy'le Bir Araya Gelmesi 00:15
Nusret'in Hollywood’ta Rapçi Diddy'le Bir Araya Gelmesi 3.487 izlenme - 5 ay önce Hollywood’ta rapçi Diddy'le bir araya gelen Nusret bir video paylaşıp altına "Tesadüf diye bir şey yok. Çalışmak çalışmak çalışmak... Erzurum'dan Hollywood'a" mesajını yazmış.
Nusret - Adana Merkez, Patlıyor Herkes 00:26
Nusret - Adana Merkez, Patlıyor Herkes 10.682 izlenme - 2 yıl önce Et ve sosyal medya dünyasından tanıdığımız Nusret'in, garip bir videosu.
Nusret Asado Şov! 00:49
Nusret Asado Şov! 8.216 izlenme - 1 yıl önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in Asado gösterisi sizlerle. Arjantin’in en bilinen hatta geleneksel yemeğidir asado. Sığır ya da domuz etiyle hazırlanır. Barbeküde pişirilen etler sadece tuzla harmanlanıyor ve yanında da salatayla sunuluyor. Etler için özel marinasyon işlemi de uygulanıyor. Chimichurri adı verilen bu marine ve soslar etlere özel bir lezzet katıyor. Bildiğimiz barbekü kavramının dışında dikey asadolarla yapılan ve neredeyse her bahçede görebileceğiniz ızgara şekli, bizdeki döner gibi Arjantin yemek kültürünün önemli bir öğesi.
Nusret'in 29 Ekim Kutlaması 00:18
Nusret'in 29 Ekim Kutlaması 7.746 izlenme - 1 yıl önce Sosyete kasbımız şanına yakışır bir şekilde 29 Ekim cumhuriyet Bayramını kutladı..
Nusret Kuzu Keserse 00:59
Nusret Kuzu Keserse 7.237 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin ünlü 'et' restorantının sahibi olan Nusret yaptığı son paylaşımla gündem oldu. Geçmişinde kasaplık bulunan Nusret, et üzerindeki bıçak meziyetini sergiledi. Tarkan'ın şarkısı eşliğinde kestiği kuzuyu İnstagram hesabında paylaşan Nusret, sanal alemi salladı. 1.5 milyona yakın beğeni alan Nusret Gökçe, etteki yeteneğini sergiliyor.
Nusret Et Steakhouse'un Etkisi 01:42
Nusret Et Steakhouse'un Etkisi 12.602 izlenme - 1 yıl önce Etiler'deki Nusret et lokantası, yeni aşçısını tüm dünyaya tanıttı! Nusr-et Steakhouse'da inanılmaz yetenekli ve marifetli yeni aşçı, çok yakında Vedat Milor ile tanışacak!
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 00:42
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 9.354 izlenme - 1 yıl önce Nusret'in sunum tarzını artık bilmeyen kalmadı. Bir Türk Polisi de bu sunumu kendince yorumlayıp, eğlenceli bir video hazırladılar.