Hoşgeldiniz!

Tuzlama Videoları İzle

Tavuğa Yem Verir Gibi Yol Tuzlamak 00:23
Tavuğa Yem Verir Gibi Yol Tuzlamak 3.758 izlenme - 10 ay önce İşte gerçek belediye anlayışı.. Demekki adama bu tuzla komple şehiri tuzlayın demişler. Her belediyeye böyle tutumlu işçi lazım. Aslında eline tuzluk verseler salataya eker gibi serpse daha iyi..
Tavuğa Yem Atar Gibi Asfalt Tuzlayan Adam 00:23
Tavuğa Yem Atar Gibi Asfalt Tuzlayan Adam 91 izlenme - 1 hafta önce Tuzlukla atsa daha çok yere yayılır diye düşünüyorum aslında. Dünyanın en rahat belediye personeli sıralamasına giren dayımızı izliyoruz arkadaşlar.
Yola Gramla Tuz Atan Belediye İşçisi 00:23
Yola Gramla Tuz Atan Belediye İşçisi 96 izlenme - 1 hafta önce Belediyelerin İstanbul başta olmak üzere bir çok şehri etkisi altına alan kar ile mücadeleleri devam ediyor. Ancak bu mücadele umarız videomuzdaki işçinin yaptığı gibi değildir. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bursa Osmangazi Belediyesi Yol Tuzlama Çalışması 00:23
Bursa Osmangazi Belediyesi Yol Tuzlama Çalışması 23 izlenme - 1 hafta önce Kumsalda oturmuş denize doğru kum atan romantik aşık havasında tuzlama. Tuzu az olursa daha sonradan atar tatlandırırsın ama çok atarsan geri alamazsın ki' felsefesini düstur edinmiş abimizdir.
Düşük Bütçeli tuzlama çalışması 00:06
Düşük Bütçeli tuzlama çalışması 378 izlenme - 2 yıl önce Düşük Bütçeli tuzlama çalışması - yeni vine
Emekli Amcadan Hipnoz Etkili Lakerda Yemeği Tarifi 06:14
Emekli Amcadan Hipnoz Etkili Lakerda Yemeği Tarifi 401 izlenme - 1 yıl önce Amcamız lakerda tarifi veriyor. Bu yemeğin özelliği pişirmiyorsunuz, tuzlayıp bekletiyorsunuz, tuz onu pişiriyor. Ve zamanı geldiğinde çıkarıp yiyorsunuz. Amcamızda emekli olupta bodruma yerleşmiş bir tip ve muhabbet vardı ondan emekli amca yazdım. İyi seyirler.
İnsan tuzlama 00:05
İnsan tuzlama 850 izlenme - 9 yıl önce