Hoşgeldiniz!

tv filmi

tv filmi 14:43
tv filmi 12.567 izlenme - 10 yıl önce tv filmi
Üç Kız Bir Ana (Kanal 7 Tv Filmleri) 01:21:57
Üç Kız Bir Ana (Kanal 7 Tv Filmleri) 3.632 izlenme - 3 yıl önce Üç Kız Bir Ana (Kanal 7 Tv Filmleri) Yönetmen: Serkan İpekören Senaryo: Hayriye Ersöz Oyuncular: Baran Ayhan, Ayşegül Ünsal, Halil Kumova, Ceren Çanakçı, Mehmet Tepe, Ayçin Karayılan, Erkan Kutluözen, Nazlı Kar, Atilla Pakdemir, İpek Öztunç, Nebi Yıldız Abone olarak yeni filmlerden haberdar olabilirsiniz. http://www.youtube.com/user/kanal7tvfilmleri
Korkunç Palyaço Pennywise - It - 1990 02:21
Korkunç Palyaço Pennywise - It - 1990 1.066 izlenme - 3 yıl önce Çocukları kandırmada üstüne olmayan Pennywise, palyaço görünümünde bir kabustan başkası değildir. Ustura keskinliğindeki dişleri ile Derry kasabasındaki çocukların karabasanıdır. Stephen King'in romanından uyarlanan 'It' filmdeki bu sahne ile, o zamanlar birçok çocuğun mazgallardan uzak durma ve palyaçolardan nefret etmesine sebeb olmuştur.
Prosecuting Casey Anthony (2013) Fragman 01:29
Prosecuting Casey Anthony (2013) Fragman 1.419 izlenme - 4 yıl önce Elizabeth Mitchell ve Rob Lowe'un oynadığı Casey Anthony Davası adlı filmin fragmanı
Nadide Sultan - Bodrum Hakimi (TGRT) 24:23
Nadide Sultan - Bodrum Hakimi (TGRT) 730 izlenme - 3 yıl önce Kayit icin http://facebook.com/eskidiziler `e sonsuz tesekkürlerimizle... bu videoda sadece Nadidenin yer aldigi bölümler sizlerle... 2005 yilinda TGRT icin hazirlanan Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın unutulmaz filmi 'Bodrum Hakimi'nin yeni versiyonu için Nadide Sultan kamera karşına geçmisti...
Yoğurtçu Mustafa Dede'nin İntikamı 02:00
Yoğurtçu Mustafa Dede'nin İntikamı 556 izlenme - 3 yıl önce Flash TV'nin absürd tv filmlerinden Yoğurtçu Mustafa Dede'den bir kesit. Yoğurtçu Mustafa Dede dağlık bir yerde ağzı yüzü kan içinde bir kız bulur. Onu yoğurtla besler, iyileştirir ve evine geri dönmesini sağlar. Kendisi ermiş bir kişi olduğundan ona bu kötülüğü yapan kişinin evin hizmetçisi olduğunu anlamıştır, ardından bu kötü olayı yaşayan Filiz adlı kızımızın intikamını almak üzere hizmetçiye ulaşır. Ona gözlerinden fışkıran elektrik dalgaları ile gereken cezayı verir.
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 04:46
Gay Modacıya Aşık Olan Köylü Kızı - Dinle Sevgili 916 izlenme - 3 yıl önce Dünya televizyon tarihinin en kötü dizisi Dinle Sevgili'de yaşanan duygusal anlar. "Küpe neyin takıyon, dedim avrupa görmüş adam, ondandır"
Günaydın İstanbul Kardeş - Jenerik 03:06
Günaydın İstanbul Kardeş - Jenerik 560 izlenme - 3 yıl önce Volkan Severcan'la ayrı bir sevdiğimiz bu çok çok güzel ve samimi olan filmin giriş jeneriğini paylaşıyorum. İllaki hatırlayanlar olacaktır. Bu filmi tekrar gündeme getirmek için filmden en sevdiğim sahneyle giriş yapacaktım lakin şimdilik bulabildiğim bu videoyu ve filmin güzel melodisini sizlere sunuyorum. Çağan Irmak'ın bence en iyi özelliklerinden biri, filmin her aşamasında insani duyguları çok iyi yansıtmasıdır. Yönetmen kimliğiyle yaptığı en iyi işlerden biride budur ve yanılmıyosamda ilk denemesidir. Çok sonra bir dizi furyasıda yapıldı galiba. Ali Can(Volkan Severcan) ve Sadenaz'ın(Esra Akkaya) komik bir o kadarda sıcacık olan aşk hikayesi... (Günaydın İstanbul Kardeş-1999/Çağan Irmak)
Dear Viola (2014) Fragman 01:00
Dear Viola (2014) Fragman 244 izlenme - 4 yıl önce Kellie Martin'in oynadığı Dear Viola filminin fragmanı
Muhallebicinin Oğlu Film Müziği 03:21
Muhallebicinin Oğlu Film Müziği 143 izlenme - 3 yıl önce Televizyon filmi olmasına rağmen gönül bütçesi geniş olan bir film; Muhallebicinin Oğlu... Ve onun; ben bunu hatırladım müziği, İncesaz'dan... Akşam güneşi incir yapraklarını sıyırdığında, inşaat çukuruna düşen hayallerim oldu...bunların bir kısmı bile kimseyi ilgilendirmedi!
ISA (2014) Fragman 01:33
ISA (2014) Fragman 38 izlenme - 4 yıl önce Syfy'ın televizyon filmi ISA'nın fragmanı