Hoşgeldiniz!

twingo

Renault Twingo'ya 206 Km/s Hız Yaptırmak! 01:01
Renault Twingo'ya 206 Km/s Hız Yaptırmak! 3.834 izlenme - 3 yıl önce Efendim hernekadar araç motor olarak 1.2 de olsada motor bloku yeni jenersayon motorlara göre farkı çelik olması ve çelik oksidasyon yontemıyle parafin kaplanarak blok kalıbı yapılan tek arabadır şimdiden duyar gıbıyım has...r dediğinizi buyrun efenım ispatıyla bu arada modern klasmanında araç 1.2 expresion helezonik sekman inç çapı buyuk piston koyulmuştur ve fabrikasyondur sonradan çakma takma motor değildir k9 piston koluyla seri üretimde yerini alarak gönlümde taht kuran ilk araçtır izliyoruz .
modifiye konyaaaa 02:01
modifiye konyaaaa 5.377 izlenme - 8 yıl önce modife, şahin, ve, tiwingo
Renault Twingo R1 - Ralli Kazası - WRC (164 Folb-Pujol) 03:01
Renault Twingo R1 - Ralli Kazası - WRC (164 Folb-Pujol) 2.240 izlenme - 5 yıl önce Fransa Rallisi Renault Twingo Kazası
Şizofrenik Renault Twingo Reklamı 00:49
Şizofrenik Renault Twingo Reklamı 408 izlenme - 3 yıl önce Atalarımızın "ev alma komşu al" sözünü, "ev alma araba al" olarak algılamış genç bir evli çiftin hikayesi... Arabaya 3 oda 1 salon banyo tuvalet ayrı ev muamelesi yapan bu çift, reklam tarihimizin gizli kahramanlarındandır. Not: "sevgilim" sözcüğünden tiksindirir.
Renault Twingo (2014) 01:33
Renault Twingo (2014) 315 izlenme - 4 yıl önce Bu arabanın en büyük özelliği yol tutuşu ve kabin hacmini arttırmak için motorunun arkada konumlanmış olması. Dış tasarım da Twin'Z ve Twin'Run konsept arabaların izinden gidilmiş.
İki Tekerli Otomobiller (Bonus Electron Twingo) 02:05
İki Tekerli Otomobiller (Bonus Electron Twingo) 135 izlenme - 3 yıl önce İki tekerli, elektrikle çalışan sessiz otomobiller 2014'ten itibaren yollarda yerini alacak. Rahat ve kolay kullanım sunan bu sessiz araçlar park ve trafik sorununu bir nebze azaltacak. Araba ve motorbisikletin birleşiminden esinlenerek tasarlanan araçların en büyük özelliği sağladığı güvenlik. Hava yastığı, emniyet kemeri ve çelik takviyeli kapılar, hepsi tek tek düşünülmüş. Bu tasarım harikasının en şiddetli bir çarpma esnasında bile sabit durmasını jiroskoplar sağlıyor. Araç saatte 193km hız yapabiliyor ve tek batarya ile 320km yol alabiliyor. 19bin Dolar paha biçilen araçtan 2014'te bin adet üretilmesi hedefleniyor. Elektrikli motosikletler hem doğa dostu hem sessiz hem de bakım ve onarımı daha az masraflı. Tabii bu aracı satın alma imkanınız varsa. Litvanyalı bir işadamı pahalı fiyata satılan bu araçları nasıl daha uygun fiyata yerel piyasaya sürebilirim sorusundan yola çıkarak eski ve yeniyi birleştiren bir proje geliştirmiş. Eski Renault Twingo'ların motorunu elektrikli motorla değiştirerek Electron Twingo adlı daha ucuz bir araç üretmiş. Araçlara bakım onarım hizmeti sunan şirketi iki prototipin ardından şimdi üçüncüsü üzerinde çalışıyor. Litvanyalı şirketin genel müdürü Donatas Skulskis projeyi şu sözlerle özetliyor: "Elektrikle çalışan bu modern araçlar hala çok pahalı. Litvanyalılar için satın alınamaz bir değerde. Biz de bunu göz önünde bulundurduk. Renault Twingo'ya elektrikli bir motor yerleştirerek cazip bir fiyata Litvanyalılar için satışa sunmayı amaçlıyoruz.'' Şirket 7 bin Euro değerindeki bu otomobillerden her ay 20 adet üretmeyi planlıyor.
Renault Twingo 3 (2014) Çarpışma Testi 01:40
Renault Twingo 3 (2014) Çarpışma Testi 182 izlenme - 3 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
 2014 Renault Twingo İÇ DİZAYN 02:39
2014 Renault Twingo İÇ DİZAYN 99 izlenme - 3 yıl önce Küçük araba sınıfının dikkat çeken modellerinden Renault Twingo tamamen yenilenmiş görünümüyle karşımızda.
Colt Ralliart vs 500 Abarth vs Swift Sport vs Twingo Sport - Fifth Gear 05:00
Colt Ralliart vs 500 Abarth vs Swift Sport vs Twingo Sport - Fifth Gear 255 izlenme - 6 yıl önce Küçük sınıf arabaların Fifth Gear programındaki testi
2013 Monte Carlo Historique Rallisi 03:36
2013 Monte Carlo Historique Rallisi 92 izlenme - 5 yıl önce 2013 Monte Carlo Historique Rallisi