Hoşgeldiniz!

twisted fate

Twisted Fate'in Gerçek Hikayesi 02:53
Twisted Fate'in Gerçek Hikayesi 7.195 izlenme - 2 yıl önce League of Legends karakteri Twisted Fate'in kan donduran gerçek hayat hikayesi.
Temizlikçi Jinx! 00:43
Temizlikçi Jinx! 15.828 izlenme - 3 yıl önce Jinx'e focuslanmazsanız sonuç bu olur :D İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Samsung Dade - Twisted Fate Oynarsa :) 04:20
Samsung Dade - Twisted Fate Oynarsa :) 13.401 izlenme - 3 yıl önce Dünya kupasında bile bu kadar sarı kart çıkmamıştır.Adam sarıyı tutturabilmek için ghost almış. Lütfen dereceli maçlarda denemeyin.Sonra hiç duymadığınız küfürleri yiyebilir,genel kültürünüzü zedeleyebilirsiniz. :D
Kule Altında Yitp Gidenler 01:20
Kule Altında Yitp Gidenler 2.780 izlenme - 2 yıl önce Fazladan bir skor alabilmek uğruna hangimiz girmedik ki kule altlarına? Hangimiz ölmedik, çılgınlar gibi?
League of Legends - Twisted Fate Hexakill 00:41
League of Legends - Twisted Fate Hexakill 6.679 izlenme - 3 yıl önce TF ile Hexakill almak? Ben double alırken CD sorunu yaşıyorum arkadaş! İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Pro Fizz Season 4 Mid League Of Legends 00:17
Pro Fizz Season 4 Mid League Of Legends 760 izlenme - 3 yıl önce Twisted Fate Ve Hard Counter'ı Fizz'in Karşılaşması!-lol Oynamaya Yıllar Önce Başlayan Clousers,kısa Sürede Oyunların Vazgeçilmez Bir İkonu Haline Geldi.kaliteli Oyunculuğuyla Herkesin Sevgilisi Oldu.bu Kısa Videoda Nasıl Fizz Oynanacağını Gösteriyor !
League Of Legends Twisted Fate With The Fadeaway 00:06
League Of Legends Twisted Fate With The Fadeaway 88 izlenme - 3 yıl önce League Of Legends Twisted Fate With The Fadeaway
Cutpurse Twisted Fate Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 01:42
Cutpurse Twisted Fate Skin Spotlight - Pre-Release - League of Legends 47 izlenme - 2 yıl önce This is a teaser spotlight of Cutpurse Twisted Fate with ingame gameplay! Price: 750RP Skin name is CONFIRMED as Cutpurse Twisted Fate, particles & SFX may not be final. Check out the other skins in this cycle. Full Skin Spotlight will be released in the near future which will go more indepth. For League of Legends Related News Check Out Surrender@20: http://www.surrenderat20.net/ Feel Free to Follow me on Twitter as well: https://twitter.com/SkinSpotlights Facebook for all you FB Users who want to keep upto date: https://www.facebook.com/Skinspotlights Wish to ask me anything? Ask away here: http://ask.fm/SkinSpotlightsYT
AD Twisted Fate Üst Koridor | Zor fakat Eğlenceli 27:27
AD Twisted Fate Üst Koridor | Zor fakat Eğlenceli 36 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN Destekleriniz için çok teşekkürler!
Var Mısın Savaşa #5 | Twisted Fate VS Graves 12:44
Var Mısın Savaşa #5 | Twisted Fate VS Graves 18 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!