Hoşgeldiniz!

twit

Obama'nın Kendisine Yazılan Tweet'leri Okuması 01:27
Obama'nın Kendisine Yazılan Tweet'leri Okuması 42.678 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel'ın programına konuk olan ABD başkanı Barack Obama, programın en acımasız bölümü olan kamera karşısında kötü tweet okuma bölümüne de katıldı. Kendisi hakkında yazılan şeyleri gayet rahat karşılayan Obama, dünyanın en havalı başkanları listesine girmeye kararlı görünüyor.
Ali Salim Kara Stayla 01:42
Ali Salim Kara Stayla 3.311 izlenme - 8 yıl önce ali salim kara stayla apaçisi twiti diyor bu adam gerçek twitter da vard twitter.com/alisalimkara bi de montenin kırmızısını almış xd puhuhahahahad çoqoqqq koommiiqqqqdd yarıldım gülmektend gözlüğe bak biyoku diyor süreklidd
En Seksi Twit Resimler (Yabancı Ünlüler Top 6) 04:08
En Seksi Twit Resimler (Yabancı Ünlüler Top 6) 751 izlenme - 5 yıl önce En Seksi Twit Resimler (Yabancı Ünlüler Top 6)
Twitterdaki Fake Ali Ağaoğlu - Beyaz Show 02:02
Twitterdaki Fake Ali Ağaoğlu - Beyaz Show 584 izlenme - 3 yıl önce Genç arkadaş fake bir Ali Ağaoğlu hesabı açıp Twitter'dan da başlamış kendince komik twitler sallamaya, derken kendisini Ali Ağaoğlu farketmiş ve de bütün uyanıklığı ile dava etmek yerine burs verdim deyip gazetelere manşet olmuştur. Derken bu olaydan nemalanmak isteyen Beyaz da çocuğu kaptığı gibi programına çıkarmış ve de yarıla yarıla okumuş twitlerin bazılarını da, ben çok da beğenmedim lakin Beyaz'ın çizgiye oldukça yakınmış eleman, hayrını görsün yamak alsın bence kendine.
Canlı Yayında Twitleşmek - Melih Gökçek & Ahmet Hakan 02:06
Canlı Yayında Twitleşmek - Melih Gökçek & Ahmet Hakan 319 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok'a, 03.10.2013 tarihinde ilginç diyalogları ve atışmaları ile sosyal medyada fenomen haline gelen ikili Ahmet Hakan ve Melih Gökçek konuk oldu. İkili, gelen istek üzerine canlı yayında birbirlerine tweet attılar. İşte bu görüntüler sizlerle arkadaşlar.
Erkan Tan - Twitter Bizden Vazgeçemez Kardeşim, Her Twit Para 01:49
Erkan Tan - Twitter Bizden Vazgeçemez Kardeşim, Her Twit Para 323 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında Erkan Tan yine coşmuş, belki yanlı konuşmuş ama haklı olduğu konular da yok değil.
Twitine Twitine Bandım 00:06
Twitine Twitine Bandım 59 izlenme - 4 yıl önce Twitine Twitine bandım
Twit Brick House Tour For Epson Epson_pgm_0000.mp4 01:43
Twit Brick House Tour For Epson Epson_pgm_0000.mp4 39 izlenme - 7 yıl önce youtube mirror of dl.dropbox.com uploaded to youtube for convenience my computer can't play files this large. ıf twit wishes for me to remove this video ı will be happy to oblige.