Hoşgeldiniz!

twitch

Twitch Yayınında Soyunan Kızlar 00:31
Twitch Yayınında Soyunan Kızlar 24.388 izlenme - 1 ay önce Dünyanın en büyük oyun yayıncılığı platformu olan Twitch'te Bile_Dani kullanıcı isimli yayıncı yaptığı partiyi canlı olarak yayınlayınca uygunsuz içerik sebebiyle ban yedi.
Pokemon GO Oynayan Kıza Yürüyen Adam 00:57
Pokemon GO Oynayan Kıza Yürüyen Adam 10.095 izlenme - 3 ay önce Kızın Pokemon GO oynadığını görünce yanlamaya çalışan elemanın en sondaki hali içler acısı.
Adana Merkez Açan Yabancı Yayıncı / Bot Pre 02:02
Adana Merkez Açan Yabancı Yayıncı / Bot Pre 29.882 izlenme - 8 ay önce Twitch'te yayın yapan bayan yayıncı 'Adana merkez' şarkısını açıyor. As bayrakları as...
Twitch Yayınından Bir Gecede 12 Bin Dolar Kazandı! 05:34
Twitch Yayınından Bir Gecede 12 Bin Dolar Kazandı! 20.874 izlenme - 1 yıl önce lolRenaynay isimli twitch.tv yayıncısı bir gece boyunca yaptığı yayın süresince yaklaşık 12 bin dolar kazandı.
Bir Acayip Twitch Yayıncısı 00:20
Bir Acayip Twitch Yayıncısı "jennythesquirrel" 11.133 izlenme - 10 ay önce Twitch insanların oyunlar oynayıp, bunu insanlarla canlı olarak paylaşabildiği bir yayın sitesi. Ancak buna mantığı ermemiş olan ya da kendini fazla zeki sanan yayıncılar da mevcut. Videodaki jennythesquirrel isimli yayıncı memelerini öne çıkararak ve "anlamlı tavırlar" sergileyerek kendine izleyici ve bağış topluyor. Bu arada oyun nerde derseniz, sağ alt köşede yaklaşık 250x250 piksellik bir köşede oyunla ilgili görseli görebileceksiniz. Cuma gününüzü bu aşırı zeki ve memeli kadınla kapatın istedim. Dünya memesi olanlara güzel ey Alkışlarla Yaşıyorum ailesi.
Yayında Cinnet Geçiren Türk Oyuncu 02:13
Yayında Cinnet Geçiren Türk Oyuncu 9.560 izlenme - 9 ay önce Annesine edilen küfürlere dayanamayan streamer en sonunda annesine patlıyor. Bence çocukla uğraşmaları ayıp, bu dramı izliyoruz efendim.
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 01:49
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 16.079 izlenme - 1 yıl önce Twitch yayını sırasında “twerking” yapan kız, canlı yayında ban yedi. Canlı yayın platformu Twitch, kurallarını uygulamaya geçirmeye devam ediyor. Bu konudaki son gelişme ise canlı yayını sırasında dans eden kızın twitch.tv’den banlanması oldu.
Bağış Gelince Twitch'de Coşan Babuşka 00:38
Bağış Gelince Twitch'de Coşan Babuşka 5.505 izlenme - 4 ay önce russian mature bir teyzemiz twitchde yayın yapıyor genç ruslar güzellikleriyle bağış toplarken babuşkalar ise bağış sonrası çalan müzikte dans ederek para topluyor sanırım.
Flaş! Tekrar Bir Hile Skandalı  - Exploıt Bugu 01:00
Flaş! Tekrar Bir Hile Skandalı - Exploıt Bugu 38.290 izlenme - 2 yıl önce Twitct'te gözlemlenen bu hile çok canlar yakacak. Twitch oneshot people with animation of the BOTRK but he dont have BOTRK. Someone think its a script who active the botrk 20/sec.
Canlı Yayında Olduğunu Unutunca 02:14
Canlı Yayında Olduğunu Unutunca 2.352 izlenme - 5 ay önce ‘Sovitia’ ismini kullanan ünlü Twitch yayıncısı, yayınını bitirdikten sonra bilgisayarı başında selfie çekmeye karar vermiş. Yayınının ardından canlı yayın için özel olarak kullandığı ekipmanlarını kapatmayı unutan yayıncı, binlerce kişinin izlediği yayın sırasında yüzünü ilginç şekillere sokarak selfie çekti.
Bombacı Twitch! 01:37
Bombacı Twitch! 9.190 izlenme - 2 yıl önce Acaba Zilean, Q Ve E Kombosunu Görünmez Şampiyonlarda Uygulasa Nasıl Olurdu? Sorunun Cevabı Ve Çok Daha Fazlası Videoda Saklı. İyi Seyirler.
Lane İttirme Nasıl Durdurulur ? 00:16
Lane İttirme Nasıl Durdurulur ? 15.286 izlenme - 2 yıl önce Lane ittirmek bu işin fıtratında var. Ama nasıl durdurulur ? İşte örnek bir çalışma. www.sihirdarvadisi.com sizlerle !
Gosu'dan Fake Flash 00:39
Gosu'dan Fake Flash 16.669 izlenme - 2 yıl önce Az kalsın yakalanıyordu :D Türkiye'nin En Büyük League of Legends Platformu : www.sihirdarvadisi.com Facebook : www.facebook.com/sihirdarvadisi Güvenli Pin Alışveriş Siteniz : www.gameticaret.com
Kadın Twitch Yayını Sırasında Soyundu! 00:30
Kadın Twitch Yayını Sırasında Soyundu! 847 izlenme - 2 ay önce Twtich platformunda skandal gibi bir olay yaşandı. Kadın yayıncı kamera karşısında soyundu ve o şekilde yayına devam etti. Elbette ban yemesi sürpriz olmadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
DUYURU : BU AKŞAM 20:15'DE CANLI YAYIN VAR! 00:52
DUYURU : BU AKŞAM 20:15'DE CANLI YAYIN VAR! 4.066 izlenme - 7 ay önce Canlı Yayına Ulaşabileceğiniz Link : https://www.twitch.tv/spastikgamers2013 -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum / AyazNet ; http://www.ayaznet.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Twitch Ve Q Yeteneği 00:22
Twitch Ve Q Yeteneği 12.886 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. tüm Oyun Videoları, Tanıtımları Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
Ddos Yiyen Yayıncı ve Onu Savunan Annesi 03:11
Ddos Yiyen Yayıncı ve Onu Savunan Annesi 7.603 izlenme - 1 yıl önce Çok garip bir ortam bu yayın ortamı. Neler oluyor neler bitiyor harbiden anlamak mümkün değil. Buda böyle bir kardeşimiz.
5 Büyük Twitch Bağışı 05:24
5 Büyük Twitch Bağışı 4.709 izlenme - 1 yıl önce Twitch.tv oyun oynayıp, bunu izleyicilere sunan bir platform. Site sayesinde oyuncular kanallarına bağış toplayıp çeşitli ekipmanlarını satın alabiliyorlar. Hatta artık meslek olarak "yayıncılık" seçmiş olanlar bile var. Bu videoda, Twitch üzerinden yapılmış 5 büyük bağışı göreceksiniz. Bu videodan sonra birkaç büyük bağış daha gelmiş olsa da, hazırlayan kişi güzel bir derleme yapmış.
Duyuru : Bu Akşam 20:00'da Tube Tycoon Canlı Yayını! 01:30
Duyuru : Bu Akşam 20:00'da Tube Tycoon Canlı Yayını! 2.840 izlenme - 7 ay önce Canlı Yayına Ulaşabileceğiniz Link : https://www.twitch.tv/spastikgamers2013 -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum / AyazNet ; http://www.ayaznet.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Sokak Hayvanları için Yayındayız! 00:46
Sokak Hayvanları için Yayındayız! 4.505 izlenme - 10 ay önce Yayın Link : http://goo.gl/I9dt7P Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x
Zeka Küpü Twitch! 00:25
Zeka Küpü Twitch! 6.503 izlenme - 2 yıl önce Şüphesiz ki Thresh'in feneri, oyundaki en işlevsel yeteneklerden biridir. Ancak videomuzda işler pek de istenildiği gibi gitmiyor ve Twitch'i ayakta alkışladığımız bir olaylar silsilesi yaşanıyor. İyi seyirler.
League Of Legends - Twitchle Nasıl Işınlan Kullanılır? 00:29
League Of Legends - Twitchle Nasıl Işınlan Kullanılır? 6.544 izlenme - 2 yıl önce Baş kahraman Twitch olunca işler biraz değişiyor. Işınlan kullanıyor, iptal etti zannediyor, ama Twitch orada! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com
Fizz Pentakill + Baron 00:59
Fizz Pentakill + Baron 8.151 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. tüm Oyun Videoları, Tanıtımları Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
BLoodRappeR - 20 Mayıs Canlı Yayın Tekrarı(1saat) 01:00:49
BLoodRappeR - 20 Mayıs Canlı Yayın Tekrarı(1saat) 3.417 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayınlar yapıldık dan sonra kaçıranlar olursa diye buradan tekrarını paylaşıyoruz arkadaşlar umarım keyif alırsınız! :)
Twitch Tarihinin En Yüksek Bağışı $100,000 01:23
Twitch Tarihinin En Yüksek Bağışı $100,000 1.661 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaslar bu videoda twitch tarihinin en büyük bağışını ve bagışı alan oyuncunun gayet sakin tavırlarını izleyeceksiniz. Motar2k isimli abimiz bu konuda ne kadar ün yapmışsa da bugüne kadar bagışladıgı en yüksek miktar $62,000'dır. TurnerThePcGamer isimli bağışcı bu parayı bütün yılın tasarrufu diyerek bağış yapıyor. Bağış miktarı ise tam $100,000
C9 Sneaky Ezreal Penta Kill 00:53
C9 Sneaky Ezreal Penta Kill 5.842 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. tüm Oyun Videoları, Tanıtımları Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
Orkun + PaIIse (Sergen) Canlı Yayın Vlogu (Canlı Yayın Akşam 22.00'da Twitch'te!) 01:44
Orkun + PaIIse (Sergen) Canlı Yayın Vlogu (Canlı Yayın Akşam 22.00'da Twitch'te!) 5.904 izlenme - 3 yıl önce Orkun + PaIIse (Sergen) Canl Yayn Vlogu (Canl Yayn Akam 22.00'da Twitch'te!)
Twitch Yayınını Trollemek isterken 50 Bin Dolar Kaybetti 11:21
Twitch Yayınını Trollemek isterken 50 Bin Dolar Kaybetti 650 izlenme - 5 ay önce Canlı yayınları trolleyenler yayıncılara ve yayının akışına zarar verebiliyor. Ancak Twitch yayınlarını trolleyen genç için durum bambaşka bir şekilde cereyan etti. Yayıncılara toplamda 50 bin dolar bağışta bulunan iNexus_Ninja, Twitch yayıncılarının duygularıyla oynamak istedi ancak kaybettiği binlerce dolarla kalakaldı. Bu tür troll faaliyetleri aslında yeni değil. Örneğin geçtiğimiz aylarda Kickstarter projesine son dakikada bağışta bulunarak projenin başarıya ulaşmasını sağlayan bir kişi daha sonrasında parasını geri çekmiş ve ekibin büyük tepkisini toplamıştı. Bu kez ise benzer bir durum az kalsın Twitch yayıncılarının başına geliyordu. Yayın sırasında binlerce dolarlık bağışlar aldıklarını gören yayıncılar neye uğradıklarını şaşırdı ve büyük sevinç yaşadı. Bağışların ardından PayPal’ın kapısını çalan iNexus_Ninja, parasının iadesini talep etti. PayPal ise bu talebi reddetti. Sonuç olarak yayıncılar fazladan binlerce dolar kazanmış oldu ve 18 yaşındaki genç çocuk da büyük ihtimal ebeveynlerinin kartlarını kullanarak büyük bir borca girmelerine sebep oldu. Sanırız bu troll girişiminden sonra bir daha yayınlarda böyle durumlar yaşanmayacaktır.
5 Büyük Twitch Bağışı 05:24
5 Büyük Twitch Bağışı 1.907 izlenme - 2 yıl önce Twitch.tv oyun oynayıp, bunu izleyicilere sunan bir platform. Site sayesinde oyuncular kanallarına bağış toplayıp çeşitli ekipmanlarını satın alabiliyorlar. Hatta artık meslek olarak "yayıncılık" seçmiş olanlar bile var. Bu videoda, Twitch üzerinden yapılmış 5 büyük bağışı göreceksiniz. Bu videodan sonra birkaç büyük bağış daha gelmiş olsa da, hazırlayan kişi güzel bir derleme yapmış.
Twitch Canlı Yayın Nasıl Yapılır 12:27
Twitch Canlı Yayın Nasıl Yapılır 2.293 izlenme - 3 yıl önce Twitch Canlı Yayın Nasıl Yapılır