Hoşgeldiniz!

twitch

Canlı Yayında Basenlerini Gösteren Türk Kızı 00:30
Canlı Yayında Basenlerini Gösteren Türk Kızı 38.827 izlenme - 1 ay önce Twitch yayınlarından tanıdığınız EvonMoss canlı yayında basenlerin nerede olduğunu gösteriyor
Şınav Nasıl Çekilir (Sürpriz Sonlu) 00:30
Şınav Nasıl Çekilir (Sürpriz Sonlu) 16.400 izlenme - 3 ay önce Twitch yayınlarında sadece oyun oynanmıyor, genlere örnek olsun diye spor da yapılıyor.
Twitch Yayınında Soyunan Kızlar 00:31
Twitch Yayınında Soyunan Kızlar 43.217 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en büyük oyun yayıncılığı platformu olan Twitch'te Bile_Dani kullanıcı isimli yayıncı yaptığı partiyi canlı olarak yayınlayınca uygunsuz içerik sebebiyle ban yedi.
Tüm Zamanların En Çok İzlenen Twitch Klipleri 10:33
Tüm Zamanların En Çok İzlenen Twitch Klipleri 4.022 izlenme - 3 ay önce Twitch aleminde meydana gelen olaylardan oluşan bir video.İzliyoruz efenim
Korku Oyunu Oynarken Kızı Odaya Giren Yayıncı 00:30
Korku Oyunu Oynarken Kızı Odaya Giren Yayıncı 10.347 izlenme - 8 ay önce Ulan adam ciddi ciddi korkmuş nasıl bir zamanlamayla olduysa tam jumpscare çıktığı an gelmiş :D
Adana Merkez Açan Yabancı Yayıncı / Bot Pre 02:02
Adana Merkez Açan Yabancı Yayıncı / Bot Pre 32.586 izlenme - 2 yıl önce Twitch'te yayın yapan bayan yayıncı 'Adana merkez' şarkısını açıyor. As bayrakları as...
Twitch Yayınından Bir Gecede 12 Bin Dolar Kazandı! 05:34
Twitch Yayınından Bir Gecede 12 Bin Dolar Kazandı! 24.386 izlenme - 3 yıl önce lolRenaynay isimli twitch.tv yayıncısı bir gece boyunca yaptığı yayın süresince yaklaşık 12 bin dolar kazandı.
En İyi Esnetme Gerdirme Hareketleri 09:36
En İyi Esnetme Gerdirme Hareketleri 3.647 izlenme - 4 ay önce Sadece 9 dakika sürecek bu gerdirme programı sayesinde istediğiniz her yerde kaslarınızın esnekliğini artırabileceksiniz. Hemen spordan sonra yapmanızı tavsiye ederim.
Merkel Gören Masum Türk 00:30
Merkel Gören Masum Türk 6.699 izlenme - 7 ay önce Merkel'in korumalarını görünce kendinden geçen Türk'ü izliyoruz. Kendisi Pintipanda adlı youtubermış, videonun çekildiği yer ise gamescom2017.
Twitch Canlı Yayın Kazaları 18+ 05:51
Twitch Canlı Yayın Kazaları 18+ 7.504 izlenme - 9 ay önce Böyle videolar gelsin diyosanız like atıp abone olmayı unutmayın
Hizmetçi Kıyafetiyle Babasına Yakalanan Twitch Yayıncısı 01:00
Hizmetçi Kıyafetiyle Babasına Yakalanan Twitch Yayıncısı 1.131 izlenme - 4 hafta önce Oğlu hizmetçi kıyafetiyle twitch yayını esnasında babası odasına giriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 01:49
Canlı Yayında Dans Eden Yayıncı Kız Twitch’den Banlandı 19.311 izlenme - 3 yıl önce Twitch yayını sırasında “twerking” yapan kız, canlı yayında ban yedi. Canlı yayın platformu Twitch, kurallarını uygulamaya geçirmeye devam ediyor. Bu konudaki son gelişme ise canlı yayını sırasında dans eden kızın twitch.tv’den banlanması oldu.
Bir Acayip Twitch Yayıncısı 00:20
Bir Acayip Twitch Yayıncısı "jennythesquirrel" 13.101 izlenme - 2 yıl önce Twitch insanların oyunlar oynayıp, bunu insanlarla canlı olarak paylaşabildiği bir yayın sitesi. Ancak buna mantığı ermemiş olan ya da kendini fazla zeki sanan yayıncılar da mevcut. Videodaki jennythesquirrel isimli yayıncı memelerini öne çıkararak ve "anlamlı tavırlar" sergileyerek kendine izleyici ve bağış topluyor. Bu arada oyun nerde derseniz, sağ alt köşede yaklaşık 250x250 piksellik bir köşede oyunla ilgili görseli görebileceksiniz. Cuma gününüzü bu aşırı zeki ve memeli kadınla kapatın istedim. Dünya memesi olanlara güzel ey Alkışlarla Yaşıyorum ailesi.
Flaş! Tekrar Bir Hile Skandalı  - Exploıt Bugu 01:00
Flaş! Tekrar Bir Hile Skandalı - Exploıt Bugu 38.769 izlenme - 3 yıl önce Twitct'te gözlemlenen bu hile çok canlar yakacak. Twitch oneshot people with animation of the BOTRK but he dont have BOTRK. Someone think its a script who active the botrk 20/sec.
Pokemon Go Oynayan Kıza Yürüyen Adam 00:57
Pokemon Go Oynayan Kıza Yürüyen Adam 10.565 izlenme - 2 yıl önce Kızın Pokemon GO oynadığını görünce yanlamaya çalışan elemanın en sondaki hali içler acısı.
Yayında Cinnet Geçiren Türk Oyuncu 02:13
Yayında Cinnet Geçiren Türk Oyuncu 9.699 izlenme - 2 yıl önce Annesine edilen küfürlere dayanamayan streamer en sonunda annesine patlıyor. Bence çocukla uğraşmaları ayıp, bu dramı izliyoruz efendim.
Bombacı Twitch! 01:37
Bombacı Twitch! 9.207 izlenme - 4 yıl önce Acaba Zilean, Q Ve E Kombosunu Görünmez Şampiyonlarda Uygulasa Nasıl Olurdu? Sorunun Cevabı Ve Çok Daha Fazlası Videoda Saklı. İyi Seyirler.
Gosu'dan Fake Flash 00:39
Gosu'dan Fake Flash 16.682 izlenme - 4 yıl önce Az kalsın yakalanıyordu :D Türkiye'nin En Büyük League of Legends Platformu : www.sihirdarvadisi.com Facebook : www.facebook.com/sihirdarvadisi Güvenli Pin Alışveriş Siteniz : www.gameticaret.com
Lane İttirme Nasıl Durdurulur ? 00:16
Lane İttirme Nasıl Durdurulur ? 15.329 izlenme - 3 yıl önce Lane ittirmek bu işin fıtratında var. Ama nasıl durdurulur ? İşte örnek bir çalışma. www.sihirdarvadisi.com sizlerle !
Bağış Gelince Twitch'de Coşan Babuşka 00:38
Bağış Gelince Twitch'de Coşan Babuşka 5.620 izlenme - 2 yıl önce russian mature bir teyzemiz twitchde yayın yapıyor genç ruslar güzellikleriyle bağış toplarken babuşkalar ise bağış sonrası çalan müzikte dans ederek para topluyor sanırım.
Twitch Ve Q Yeteneği 00:22
Twitch Ve Q Yeteneği 12.912 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. tüm Oyun Videoları, Tanıtımları Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
Canlı Yayında Olduğunu Unutunca 02:14
Canlı Yayında Olduğunu Unutunca 6.366 izlenme - 2 yıl önce ‘Sovitia’ ismini kullanan ünlü Twitch yayıncısı, yayınını bitirdikten sonra bilgisayarı başında selfie çekmeye karar vermiş. Yayınının ardından canlı yayın için özel olarak kullandığı ekipmanlarını kapatmayı unutan yayıncı, binlerce kişinin izlediği yayın sırasında yüzünü ilginç şekillere sokarak selfie çekti.
Kadın Twitch Yayını Sırasında Soyundu! 00:30
Kadın Twitch Yayını Sırasında Soyundu! 3.481 izlenme - 2 yıl önce Twtich platformunda skandal gibi bir olay yaşandı. Kadın yayıncı kamera karşısında soyundu ve o şekilde yayına devam etti. Elbette ban yemesi sürpriz olmadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
5 Büyük Twitch Bağışı 05:24
5 Büyük Twitch Bağışı 6.158 izlenme - 3 yıl önce Twitch.tv oyun oynayıp, bunu izleyicilere sunan bir platform. Site sayesinde oyuncular kanallarına bağış toplayıp çeşitli ekipmanlarını satın alabiliyorlar. Hatta artık meslek olarak "yayıncılık" seçmiş olanlar bile var. Bu videoda, Twitch üzerinden yapılmış 5 büyük bağışı göreceksiniz. Bu videodan sonra birkaç büyük bağış daha gelmiş olsa da, hazırlayan kişi güzel bir derleme yapmış.
Ddos Yiyen Yayıncı ve Onu Savunan Annesi 03:11
Ddos Yiyen Yayıncı ve Onu Savunan Annesi 7.802 izlenme - 3 yıl önce Çok garip bir ortam bu yayın ortamı. Neler oluyor neler bitiyor harbiden anlamak mümkün değil. Buda böyle bir kardeşimiz.
Zeka Küpü Twitch! 00:25
Zeka Küpü Twitch! 6.505 izlenme - 4 yıl önce Şüphesiz ki Thresh'in feneri, oyundaki en işlevsel yeteneklerden biridir. Ancak videomuzda işler pek de istenildiği gibi gitmiyor ve Twitch'i ayakta alkışladığımız bir olaylar silsilesi yaşanıyor. İyi seyirler.
League Of Legends - Twitchle Nasıl Işınlan Kullanılır? 00:29
League Of Legends - Twitchle Nasıl Işınlan Kullanılır? 6.647 izlenme - 3 yıl önce Baş kahraman Twitch olunca işler biraz değişiyor. Işınlan kullanıyor, iptal etti zannediyor, ama Twitch orada! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com
Fizz Pentakill + Baron 00:59
Fizz Pentakill + Baron 8.162 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. tüm Oyun Videoları, Tanıtımları Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
Twitch Tarihinin En Yüksek Bağışı $100,000 01:23
Twitch Tarihinin En Yüksek Bağışı $100,000 2.466 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaslar bu videoda twitch tarihinin en büyük bağışını ve bagışı alan oyuncunun gayet sakin tavırlarını izleyeceksiniz. Motar2k isimli abimiz bu konuda ne kadar ün yapmışsa da bugüne kadar bagışladıgı en yüksek miktar $62,000'dır. TurnerThePcGamer isimli bağışcı bu parayı bütün yılın tasarrufu diyerek bağış yapıyor. Bağış miktarı ise tam $100,000
DUYURU : BU AKŞAM 20:15'DE CANLI YAYIN VAR! 00:52
DUYURU : BU AKŞAM 20:15'DE CANLI YAYIN VAR! 4.106 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayına Ulaşabileceğiniz Link : https://www.twitch.tv/spastikgamers2013 -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum / AyazNet ; http://www.ayaznet.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.