Hoşgeldiniz!

Tyler Durden

Fight Club - Tyler Durden 01:30
Fight Club - Tyler Durden 5.996 izlenme - 4 yıl önce Trying Something Different. Wanted More Of A Dialogue Montage.
En iyi Filmlerin Bir Sahnede Birleştiğini Düşünün (Banyo Sırları) 08:55
En iyi Filmlerin Bir Sahnede Birleştiğini Düşünün (Banyo Sırları) 1.623 izlenme - 2 yıl önce "Kurgu desen harika, yaratıcılık desen burada. Sinema hayranları da en az sinemacılar kadar uçarı. En kült filmlerin tuvalet ve kulüp sahneleri birleştirilmiş. Fight Clup'dan tutun Star Wars'a, Robocop'dan Kill Bill'e kadar tüm filmler bir filme sıkıştırılmış. Sinema dünyasının en büyük karakterleri birbirleriyle aynı mekanda... Bir bakıyorsunuz Tyler Durden Tony Montana'yı yakasından tutup yere yapıştırıyor. Shining'deki Jack baltayla araladığı kapının arasından Robocop'daki fantastik sahneleri izliyor, Lebowski'nin kafası tuvalete sokuluyor. Aynı renk filmlere işletilerek aynı film havası verilmiş. Sözü fazla uzatmadan Antonio Maria Da Silva of AMDS Films yapımı ''Hell's Club'' adlı bu güzel kısa filmle sizi baş başa bırakıyoruz."
Bizler Tarihin Ortanca Çocuklarıyız - Fight Club 01:34
Bizler Tarihin Ortanca Çocuklarıyız - Fight Club 1.345 izlenme - 3 yıl önce Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız. Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 01:24
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 999 izlenme - 3 yıl önce Post ejaculation syndrome yaratan nadir filmlerden Dövüş Kulübünün unutulmaz 8 kuralı... Admin Notu: İçerik sahibi Polattcan'ın katkılarıyla ses problemi giderilmiştir.
Tyler Durden Gelecek Öngörüsü - Fight Club 00:39
Tyler Durden Gelecek Öngörüsü - Fight Club 421 izlenme - 3 yıl önce Efsane film Fight Club'dan bir sahne. Fazla öne çıkmamış ama şahsen sevdiğim bir kesiti paylaşmak istedim.
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 744 izlenme - 3 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
The Pixies - Where Is My Mind (Fight Club Soundtrack) 03:47
The Pixies - Where Is My Mind (Fight Club Soundtrack) 530 izlenme - 3 yıl önce Dövüş kulübünün birinci kuralı... Merak etmeyin bu geyiğe hiç girmiycem. Çoğumuzun düşünce yapısında geçici veya kalıcı iz bırakmış tyler durden'ın öğretilerini ciddi ciddi düşündüğümüz "vay be" dediğimiz kült film fight club'ın final sahnesinde çalan mükemmel parça.
 Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 457 izlenme - 4 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Tyler Felsefesi 01:31
Tyler Felsefesi 609 izlenme - 9 yıl önce
Penis Şarkısı - Fight Club 01:33
Penis Şarkısı - Fight Club 344 izlenme - 3 yıl önce Efsane film Fight Club'ın (Dövüş Kulübü-1999) başrol oyuncuları Edward Norton ile Brad Pitt'in seslendirdikleri şarkıyı filmden sahneler eşliğinde dinleyeceğiz. Bu seyredeceğimiz video, filmden silinmiş bir sahne olabileceği gibi oyuncuların eğlenmek için çektikleri bir videoda olabilir. Ama ikinci olasılık daha ağır basıyor gibi... Bu videoyu nasıl buldum?: Seyredenler bilirler, filmde Tyler Durden (Brad Pitt) çalıştığı sinemada filmlerin arasına pormografik görüntüler ekleştiriyordu. Filmin yönetmeni David Fincher de tıpkı tyler gibi filmin sonunda çok kısa bir süre görünen penis görüntüsü koymuştu. İşte siteye yüklemek için o sahneleri ararken bu videoyu buldum. Ama aradığım sahneleri bulamadım artık filmi indirip ordan keserim.
Where is My Mind? - Fight Club Soundtrack 8 Bit Edition 03:33
Where is My Mind? - Fight Club Soundtrack 8 Bit Edition 116 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84339/ghostbuster-soundtrack-floppy-disk müziğinden yola çıkarak youtube da yapılan farklı çalışmalara göz gezdirirken buldum. Bana göre sanat eseri niteliğindeler. Verilen emek ve çıkan sesler muazzam. 8 bit versiyonlar ise hatırladığımız atari , segalardaki polifonik sesler. Müziğimiz efsane filmin efsane müziğidir . Filmdeki Müzik Pixies e aitti.Çok beğenildi bir çok coveri yapıldı.Ama bu çok iyi olmuş kanımca.
Madison Beer - Tyler Durden 02:07
Madison Beer - Tyler Durden 6 izlenme - 1 ay önce Madison Beer - Tyler Durden (Audio) 2018 Şarkı Sözleri / Lyrics "Tyler Durden" I left my fingers in your mouth You're only speaking vowels And I like it And with your hand around my throat I don't wanna see you go 'Cause I like it I took one too many Now I got to stay up all night Or else I'm done for I'm done for I'm in love with Tyler Durden That's why this shit ain't never working for me I'm in love with a fantasy This is your life and it's ending One minute at a time So what you gonna do? Yeah, what you gonna do? I've had one too many for you to take me down So you gonna need to keep me up or I'ma fall down And I'm in love with Tyler Durden That's why this shit ain't never working for me Cause I'm in love with a fantasy Hey hey Cause I'm in love with Tyler Durden That's why none of this No, none of its ever working
Ezel - Alternatif Jenerik (Ossur Ossur İpe Diz Versiyon) 02:07
Ezel - Alternatif Jenerik (Ossur Ossur İpe Diz Versiyon) 145 izlenme - 3 yıl önce Monte Kristo Kontu'ndan devşirilerek yaratılsa da kalitesi ile dönem dizilerinden fersah fersah ileride olan Ezel dizisini saçmalatmak isteği ile başladı her şey. Bir insan neden durduk yerde böyle bir şey ister, neden püsküvüt yemek yerine bunun gibi gereksiz işlerle uğraşır anlamak da, anlatmak da imkansız. Sebebi her ne olursa olsun saçmalık sevenlerin sevebileceği (tabiki bir memeyi sevdikleri kadar değil), absürd hastalarının oehh işte diyebilecekleri bir çalışma sabaha kadar uğraşılarak yaratıldı. Finalde ise bonus niteliğinde bir 30 saniye var. O da ayrı mesele. Özet olarak; meme. Bu arada o sarışın kadın da Bade İşçil'miş. (bknz:mahsun kırmızıgül)