Hoşgeldiniz!

Üç Çocuk Videoları İzle

Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 02:35
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 15.379 izlenme - 1 yıl önce Parçalanmış Damperli Kamyonumuzun parçalarını birleştirelim ve 3 boyutta çizgi filmimizi izleyelim. İzlerken sayı saymasını öğrenelim. 1.2.3. başlaaaaa... , . .
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 04:46
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 8.334 izlenme - 1 yıl önce Kamyon çok kullanışlı bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Büyük kamyon bize 9 e kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ, SEKİZ ve DOKUZ sayısını öğrenmiş olacağız. , . . . 9. .
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 23:48
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 6.824 izlenme - 1 yıl önce İş makineleri görev başinda! Damperli kamyon, kepçe, greyder, traktör, beton mikseri, multitraktör ve büyük kamyon çocuk parkında sayılar öğreniyorlar. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi biz de bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Tüm bölümler bir arada! Bonus olarak iş makineler şarkısı! Super simple turkish for kids - Cars and trucks - Cartoons for kids , . . , , , , 9. - .
Sokak Röportajları - En Az Üç Çocuk Konusunda Ne Düşünüyorsunuz 03:04
Sokak Röportajları - En Az Üç Çocuk Konusunda Ne Düşünüyorsunuz 616 izlenme - 1 yıl önce Halkın nabzını yoklayan Sokak Röportajları,bu sefer RTE'nin üç çocuk muhabbetini sokağa sormuş. İzleyelim.
Sokak Röportajları - 03:04
Sokak Röportajları - 862 izlenme - 4 yıl önce Sokak Röportajları - "En az üç çocuk" konusunda ne düşünüyorsunuz?
üç çocuk 03:29
üç çocuk 617 izlenme - 6 yıl önce üç çocuk
Yusuf Ünal - Üç Çocuk 02:12
Yusuf Ünal - Üç Çocuk 236 izlenme - 2 yıl önce Ajdar'dan kaçarken Yusuf Ünal'a tutulmak. Oyuncak bebek, tüpgaz ve her klipte rol alan gariban manken takımıyla sanatın gerçek anlamda dibine vuran zaman kaybı eser. Not: Bir yerlere kimyasal filan mı atıldı ahali, ne ayak??
Başbakan Üç Çocuk İstedi Ben Beş Yaptım Bakamıyorum 01:48
Başbakan Üç Çocuk İstedi Ben Beş Yaptım Bakamıyorum 253 izlenme - 2 yıl önce Başbakan'ın lafına kanıp 3 çocuk yaptıktan sonra hızını alamamış bir ablanın 5'inci çocuğa gitmesi sonucu maddi imkansızlıklar neticesinde Başbakana yaptığı serzeniş. Abla sen ne anlatıyorsun Allah aşkına. Silah mı dayadılar senin başına 5 tane çocuk yapman için. Bir de devleti suçluyorsun. Kedi gibi üremenin manası nedir?
Sokak Röportajları - 03:04
Sokak Röportajları - 291 izlenme - 4 yıl önce Sokak Röportajları - "En az üç çocuk" konusunda ne düşünüyorsunuz?
Bıktık yusuf ünal 02:12
Bıktık yusuf ünal 38 izlenme - 4 yıl önce Zamdan, vergiden bıkanlarakomik klip. Özel tasarım TL kolyesine dikkat !