Hoşgeldiniz!

üç harfli

öğrenci evinde su ile üç harfli çağrma :)) 02:24
öğrenci evinde su ile üç harfli çağrma :)) 19.915 izlenme - 7 yıl önce öğrenci evinde su ile üç harfli çağrma
üç harfliler geldiii 00:20
üç harfliler geldiii 13.980 izlenme - 8 yıl önce kaçç durma
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 01:06
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 1.065 izlenme - 2 yıl önce Türk abimiz Medyummuş, yakaladığını ve görüntülediğini iddia ettiği varlık ise tüylü ve pek şirin. Yüzüklerin içinde civa olduğu söylenmiş ama ne işe yaradığını bende sizler gibi bilmiyorum.
Üç Harfli Adı Aşk 03:34
Üç Harfli Adı Aşk 443 izlenme - 5 yıl önce üç harfli kelime adı aşk h.aşık m.keskin
Tatlı Dil Cini Bile Bedenden Çıkarır 15:04
Tatlı Dil Cini Bile Bedenden Çıkarır 180 izlenme - 2 yıl önce sanırım kızımıza üç harfli musallat olmuş ve onunla uğraşıyorlar. konuşmalarından azerice olduğunu düşünüyorum. üç harfli girince insanın bedeninden konuşuyor mu konuşmuyor mu emin değilim. ama ben üç harfli olsam ki gerçekten adım üç harfli, ne konuşacam insanla. yapacağımı yaparım kafama göre. çıkar mıyım çıkmaz mıyım bilinmez.
Üç Harfli Beş Kelime Söyler Misin? 02:00
Üç Harfli Beş Kelime Söyler Misin? 1 izlenme - 5 gün önce Sokaktaki vatandaşlara mikrofon uzatılıp üç harfli beş kelime söylemeleri istenmiş ve birbirinden ilginç cevaplar verilmiş.
Teyzelerin Işıkla İmtihanı ft. Nermin Abla 01:45
Teyzelerin Işıkla İmtihanı ft. Nermin Abla 57 izlenme - 2 yıl önce Aynı ablalar olmalarından ziyadesiyle şüphe ettiğim bir güruhla geçtiğimiz günlerde Haydarpaşa'da denk geldik. O gün garda bir ışık gösterisi yapılmaktaydı değerli arkadaşlarım. Binanın duvarlarına renk renk böyle ışıklar ışınlar falan sürttürülüyor, sonra ışıklar, lazerler bilmemneler gökyüzüne doğru tutuluyordu. Belediyecilik deyince Türkiye'de akla gelen ilk ve tek isim olan, Ankara'nın gözbebeği Melih Abi'nin görür görmez üzerine tüküreceği, adına sanat denmiş saçma sapan birşeydi velhasıl. İnsan oraya bir Rus sirki kurar, efendime söylüyüm, Ferhat Göçer konseri falan ayarlar.. Neyse efendim bu teyzeler ilk olarak pozitif enerji depolamak adına elele tutuşup garip sesler çıkararak genişcene bir yuvarlak oluşturdular. Akabinde lig usulü kurşun dökmeye başladılar birbirlerine. Tam böyle omuzlarından biyerlerinden acayip şeyler fırlatırlarken Nermin abla çıkageldi. "Yok yok yok, daş maş cam hiçbişe yok" diyerek olaya son noktayı koydu. Gerçekten de unutamayacağım bir geceydi.