Hoşgeldiniz!

Üç Kağıtçılar

Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Undercat | Uğur Eren | Sayko Saykan 04:20
Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Undercat | Uğur Eren | Sayko Saykan 29.638 izlenme - 4 yıl önce UnderCat | Uğur Eren | Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (inci sözlük 2014) Video Klip İnci Sözlük 2014 Söz:UnderCat,Uğur Eren,Sayko Saykan Müzik:Sayko Saykan,Muhafız Proje:Sercan Aycan,Onur Asrak Klip içeriğine katılımlarından dolayı; Okan Bayülgen Anıl İlter Alper Özdemir Hakan Hepcan Halil Söyletmez Memeli Mestan Mehmet Uygar Aksu Eray Aydemir Selinay Yılmaz Canısı Reyiz Metehan Özdemir Neslihan Çetinkaya'ya TEŞEKKÜRLER..
Seks Partisi Ha! 02:11
Seks Partisi Ha! 5.161 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Çekinmeyin Canım Ben De Ailedenim 02:12
Çekinmeyin Canım Ben De Ailedenim 723 izlenme - 2 yıl önce Horoz Ali, Piç Rıza ve Deve Ömer'in hapishaneden salınması ile başlayan filmde; üçlü birbirinden ayrılmadan evvel namuslu insanlar olacaklarına söz verirler. Ancak Tazı Niyazi'nin üçüünü de ayrı ayrı gazlaması üzerine, Fil Abbas'ın 2 milyonunun peşine düşerler. Fil Abbas'ın adamları inanılmaz komedi iken Horoz Ali'nin yavuklusu rolündeki Cemileyi canlandıran Gülşen Bubikoğlu oyunculuğu ile dikkat çekicidir.
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Video Klip 04:20
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Video Klip 854 izlenme - 4 yıl önce Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Video Klip
Üç Kağıtçılar 01:01
Üç Kağıtçılar 480 izlenme - 3 yıl önce Parodi olarak hazırlanmış bir edit videosu. Fazla yorum yapmadan izleyip geçilmelidir. Gülmeden geçilmemeli!
UnderCat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar - İnci Sözlük 04:20
UnderCat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar - İnci Sözlük 244 izlenme - 2 yıl önce İnci Sözlük'ün yeni, yepyeni şarkısı. şarkıların en yenicesi, henüzü, hemenceciği. Popüler kültürün mizah yoksunu fenomen uşaklarının da barındığı bu izletiye katlanmak, külçe külçe dirayet gerektiriyor. Lakin şarkının ortalarında gark olduğunuz sayko saykan sesi, iç huzura mutabık. evvelinde de dinlediğim ve beğendiğim sayko reyiz, bu şarkıda da yardırmıştır.
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar 04:20
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar 210 izlenme - 4 yıl önce İnci Sözlük 2014