Hoşgeldiniz!

uçağa

İşten Atılınca Dozerle Uçağa Girişmek 00:36
İşten Atılınca Dozerle Uçağa Girişmek 6.875 izlenme - 2 yıl önce Rusyada işten atılan kardeşimiz çalıştığı şirkete ait yolcu uçağına imzasını atmış.
uçağa işte böyle yıldırım çarptı 00:55
uçağa işte böyle yıldırım çarptı 25.184 izlenme - 9 yıl önce uçağa işte böyle yıldırım çarptı
uçak uçağa arkadan çarptı 00:51
uçak uçağa arkadan çarptı 7.811 izlenme - 9 yıl önce uçak uçağa arkadan çarptı
uçağa yol tarifi şakası :)) 01:33
uçağa yol tarifi şakası :)) 7.115 izlenme - 9 yıl önce abiye helal olsun valla kuleden daha tecrübeli :))
uçağa yıldırım düşmesi 00:54
uçağa yıldırım düşmesi 3.588 izlenme - 7 yıl önce ilk uçağa binecek kişilerin aklına bir sürü soru gelir. ya uçak hava boşluğuna girerse ya uçağın motoru durursa vs.ancak bunların dışında birde ya uçağa yıldırım düşerse diye de bazılarımızın aklına gelir. bulutların bir birinden farklı elektrik yüklerinden dolayı bir birlerine yakınlaşmaları veya çarpmaları sonucu bir elektrik akımı meydana gelir.çok yüksek voltajdaki bu elektrik akımı dünyanın sahip olduğu elektrik yükünden dolayı uzaya doğru gitmez dünyaya doğru gelir.kendisine en uçtan
uçağa yol tarif ediyor kopmak garanti dd !!! 01:33
uçağa yol tarif ediyor kopmak garanti dd !!! 5.080 izlenme - 8 yıl önce
uçağa yıldırım böyle düştü 00:38
uçağa yıldırım böyle düştü 1.972 izlenme - 6 yıl önce
uçağa yıldırım çarpması 00:31
uçağa yıldırım çarpması 2.553 izlenme - 8 yıl önce uçağa yıldırım çarpması
Kokpit Camına Dalan Kuş 00:52
Kokpit Camına Dalan Kuş 1.724 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin Florida eyaletinde bir havaalanından kalkan tek motorlu bu uçak 300 metre irtifada saatte 250 kilometre hızla giderken kaza atlatmış görüldüğü üzzre. Kuş pilotun alnından yaralanmasına neden olmuş.
uçağa yıldırım düştü 00:31
uçağa yıldırım düştü 2.643 izlenme - 9 yıl önce inanılmaz bi kayıt çok iyi yakalamışlar.
Dünyayı Gezerek Evlenme Teklifi Eden Adama Cevap 01:41
Dünyayı Gezerek Evlenme Teklifi Eden Adama Cevap 1.505 izlenme - 3 yıl önce Gizli reklam içerdiğinden şüphelendiğimiz bu evlenme teklifi videosundan sonra,esas oğlana cevaben hazırlanmış oldukça cüretkar videoyu izliyoruz a dostlar.Ne diyeceğimi şaşırdım.Yorumlar sizin,ben biraz hava alıp gelicem... İlgili içerik:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/49673/dunyayi-gezerek-evlenme-teklif-etmek
İlk Defa Uçağa Binen Gencin Tepkisi 02:00
İlk Defa Uçağa Binen Gencin Tepkisi 756 izlenme - 4 yıl önce İlk defa uçağa binen herkes ilk başlarda küçük bir korku yaşamıştır herhalde. Açık söylemek gerekirse daha uçağa binmemiş biri olarak ben dahi korkarım uçaktan. Çoğu kişi bu korkuyla alay etse de bence korkulacak şeyler arasında en mantıklı gelenlerinden biridir bu olay. Videoya gelecek olursak, bu eleman ilk defa uçağa biniyor olsa gerek ki, yerinde duramayıp elleri, yüzündeki mimiklerle ve tepkileriyle ne kadar korktuğunu bize gösteriyor. Ortaya da sanırım tabiri caizdir, böyle trajikomik görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
Pegasus’tan Dünyanın En Güzel Hediyesi – Büyük Sürpriz 01:38
Pegasus’tan Dünyanın En Güzel Hediyesi – Büyük Sürpriz 682 izlenme - 3 yıl önce Pegasus olarak Dünyanın En Güzel Hediyesi kapsamında yaptığımız resim yarışmasında birinci olan Ada'nın resmi ile uçağımızı boyadık hem de Ada'nın ismini uçağımıza verdik. Siz de bir gün gökyüzünde uçan bir resim görürseniz şaşırmayın. Pegasus hayalleri gökyüzüne taşımaya devam edecek.
İlk Defa Uçağa Binen Gencin Tepkisi 02:00
İlk Defa Uçağa Binen Gencin Tepkisi 740 izlenme - 3 yıl önce İlk defa uçağa binen herkes ilk başlarda küçük bir korku yaşamıştır herhalde. Açık söylemek gerekirse daha uçağa binmemiş biri olarak ben dahi korkarım uçaktan. Çoğu kişi bu korkuyla alay etse de bence korkulacak şeyler arasında en mantıklı gelenlerinden biridir bu olay. Videoya gelecek olursak, bu eleman ilk defa uçağa biniyor olsa gerek ki, yerinde duramayıp elleri, yüzündeki mimiklerle ve tepkileriyle ne kadar korktuğunu bize gösteriyor. Ortaya da sanırım tabiri caizdir, böyle trajikomik görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
helikopter uçağa çarpmaktan son anda kurtuluyor 00:32
helikopter uçağa çarpmaktan son anda kurtuluyor 784 izlenme - 7 yıl önce
uçağa şimşek çarpıyor! 00:31
uçağa şimşek çarpıyor! 607 izlenme - 8 yıl önce uçağa şimşek çarpıyor..
Uçağa Yıldırım Düşme Anı Kameraya Kaydedildi 00:38
Uçağa Yıldırım Düşme Anı Kameraya Kaydedildi 194 izlenme - 3 yıl önce ABONE OL: https://goo.gl/gKhVL6 Günümüzde en çok tercih edilen ulaşım türlerinde birisi olan havayolu, pek çok insanın korkmasına rağmen kaza riski en az olan ulaşım yollarından birisi. Dünyada bir gün içerisinde binlerce farklı uçak seferi gerçekleşiyor ve diğer ulaşım türlerine göre çok daha kompleks olan bu ulaşım türünün araçlarının yaşadığı kaza veya arızalar, görülmeye değer olabiliyor. Amerika'nın Atlanta Hartsfield-Jackson havalimanında gerçekleşen Delta Hava Yolları'nın uçuşu sırasında, Jack Perkins adlı bir yolcu, uçağı kalkmadan önce alanda duran diğer uçakları telefonu ile kayıt altına almaya başlıyor. Kayıt sırasında Jack'in odağındaki 2 uçaktan birisine koca bir yıldırım düşüyor. Beğenmeyi Yorum Yapmayı ve Abone Olmayı Unutmayın! İletişim: sehmouscelik@gmail.com Takip Edin: Izlesene: http://www.izlesene.com/iz/sxmscelik Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sehmou... Youtube: http://www.youtube.com/sehmouscelik Google : https://plus.google.com/ sehmouscelik Pinterest: https://www.pinterest.com/sxmscelik Music: incompetech.com Video Editing: Sony Vegas Pro 13
havada uçaktan uçağa geçiş 00:58
havada uçaktan uçağa geçiş 329 izlenme - 8 yıl önce harika bir deneme...
Malezya'da Uçağa Yıldırım Çarptı 00:59
Malezya'da Uçağa Yıldırım Çarptı 78 izlenme - 4 yıl önce Malezya'da Küçük bir yolcu uçağına tam havalandıktan sonra işte böyle yıldırım çarptı. Bu inanılmaz görüntüler bir amatör kamerayla saniye saniye kaydedildi.
uçağa şimşek çarpıyor 00:31
uçağa şimşek çarpıyor 154 izlenme - 8 yıl önce
Uçağa çarptı ardından tarlaya çakıldı 00:24
Uçağa çarptı ardından tarlaya çakıldı 95 izlenme - 5 yıl önce Biberach'ta düzenlenen festivalin ikinci gününde adeta bir facianın eşiğinden dönüldü. 02.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Uçağa çarptı ardından tarlaya çakıldı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Didier Drogba İstanbulda 01:29
Didier Drogba İstanbulda 161 izlenme - 5 yıl önce Didier Drogba İstanbul'da Galatasaray'ın devre arasında Sneijder ile birlikte transfer ettiği Drogba bugün saat 17:45'te İstanbul'da olacağı öğrenildi.
2000 metrede uçaktan uçağa atladı 03:01
2000 metrede uçaktan uçağa atladı 93 izlenme - 7 yıl önce
Uçağa El Attılar! 01:07
Uçağa El Attılar! 53 izlenme - 5 yıl önce İzmir'in Selçuk İlçesinde 3 Gün Önce, Eğitim Uçuşunda Denize Zorunlu İniş Yapan Yangın Söndürme Uçağı Kurtarıldı. Kuma Saplanan Uçağı Çıkarmak Hiç Kolay Olma...
Uçağa Taktığı Kıvılcımlı Fişeklerle Mükemmel Gösteri Yapmak 01:02
Uçağa Taktığı Kıvılcımlı Fişeklerle Mükemmel Gösteri Yapmak 51 izlenme - 3 yıl önce Yine harika bir iş gerçekten. Gene Soucy tarafından çekilen bu videoda bir uçağın üzerine takılan kıvılcımlı fişeklerle yapılan mükemmel gösteriyi izliyorsunuz. Seyircilerin beğeniyle izleyip takip ettiği gösteride ortaya böyle etkileyici görüntüler çıkmış. İyi seyirler!