Hoşgeldiniz!

uçak gemisi

Bmw M4'le Uçak Gemisinde Drift Yapmak 01:16
Bmw M4'le Uçak Gemisinde Drift Yapmak 4.162 izlenme - 2 yıl önce
İkinci Dünya Savaşı - Uçak Kazaları Derlemesi 03:38
İkinci Dünya Savaşı - Uçak Kazaları Derlemesi 1.555 izlenme - 2 yıl önce Savaş sırasında yapılan uçak kazaları.Arkadaşının üstüne bomba atandan tut,denizde uçak yüzdürmeye çalışanına kadar.Pilotluk da zor iş . Video önerisi için "gkhn"a teşekkürler.
Hindistan'ın Yerli Uçak Gemisi 00:47
Hindistan'ın Yerli Uçak Gemisi 352 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar gariplikler ülkesi olarak da bilinse adamlar kendi uçak gemisini Vikrant'ı tanıtımını yapmışlar.Kendi uçak gemisini yapan ender ülkeler arasına girmeyi başarmışlar.
İniş Sırasında Bomba Düşürmek - Kameramanın Son Anları 00:21
İniş Sırasında Bomba Düşürmek - Kameramanın Son Anları 351 izlenme - 2 yıl önce Sanıyorum ki bir Amerikan F4U Corsair savaş uçağı,uçak gemisine iniş sırasında bombasını düşürerek hem kendi hayatına hem de kameramanın hayatına son veriyor.
Uçak Gemileri Nasıl Üretiliyor? 02:50
Uçak Gemileri Nasıl Üretiliyor? 17 izlenme - 1 ay önce Yüzen bir havaalanı yapmak oldukça zordur. Bir uçak gemisi yapmak için 60.000 ton çelik, 4.5 dönüm kaymaz yüzey, 4 tane 100 metrelik mancınık sistemi, 2.500 işçi, 5 yıl vakit ve 5 milyar dolara ihtiyacınız var.
Nostajik  Uçak Gemisi 00:24
Nostajik Uçak Gemisi 832 izlenme - 8 yıl önce nostajik uçak gemisi
ABD Tarafından Vurulan TCG Muavenet (DM-357) Muhribi 51:01
ABD Tarafından Vurulan TCG Muavenet (DM-357) Muhribi 239 izlenme - 1 yıl önce ''2 ekim 1992'de ege denizindeki nato kararlilik gosterisi-92 tatbikatinda uss saratoga uçak gemisinden atılan 2 adaet seasparrow füzeleriyle köprü üstünden vurulan geminin kaptanıda dahil olmak üzere 5 şehit veren, o zamanlarda türk donanmasının en fazla ateş gücüne sahip gemisidir... komutan kurmay yarbay levent kudret güngör, uçaksavar yardımcı subayı teğmen alper tunga akan, tesis astsubayı serkan haktepe, ikmal çavuşu mustafa kılıç ve er recep atak fiili atış bölümü olmayan bir tatbikatta şehit oldu. 18 asker de yaralandı. muhrip komutanı kurmay yarbay güngör, arkadaşlarının ve öğretmenlerinin deyişiyle pırıl pırıl bir subaydı. alper tunga akan, teğmen rütbesini takalı bir ay olmuştu. 10 günlük evliydi... aziz şehidlerimizin ruhları şad olsun....''
Karadan Top Atışıyla Uçak Gemisi Batıran Türk 17:17
Karadan Top Atışıyla Uçak Gemisi Batıran Türk 386 izlenme - 2 yıl önce Dünyada karadan top atışıyla batan ilk ve tek uçak gemisi Ben my cry gemisinin batırılma hikayesidir. Gerçek bir kahramanlık hikayesidir.
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 01:20
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 692 izlenme - 4 yıl önce Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki limana, İtalyan Deniz Kuvvetleri'ne bağlı “Cavour (C-550)ö adlı uçak gemisi ve NATO'ya bağlı Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı'na da iki askeri gemi demir attı.
Model uçak, model uçak gemisine böyle indi 03:04
Model uçak, model uçak gemisine böyle indi 143 izlenme - 1 yıl önce Model uçakları özel model uçak gemisine birer birer indirildi. Model uçakların inişi biraz sert oldu ancak amaca ulaşıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ön İniş Takımları Açılmayan Uçak Tabure Üzerine İndi 03:18
Ön İniş Takımları Açılmayan Uçak Tabure Üzerine İndi 213 izlenme - 2 yıl önce ABD'de pilot yüzbaşı William Mahoney, ön iniş takımları arızalanan savaş uçağı ile bir amfibi hücum gemisinde taburenin üzerine dikey iniş gerçekleştirdi. ABD donanmasına ait USS Bataan amfibi hücum gemisinden havalanan AV-8B Harrier tipi savaş uçağının pilotu yüzbaşı William Mahoney, kalkıştan kısa süre sonra ön iniş takmlarında arıza olduğunu fark edince geminin kontrol kulesiyle iletişime geçti. Geri dönüş yapan Mahoney'in takımları açılmayan uçağının dikey olarak indirilmesine karar verildi. Bu tür arızalar için deniz piyadelerinin ekipmanları arasında bulunan tabure, piste yerleştirildi. Yüzbaşı Mahoney, 22 ton ağırlığındaki jeti, uzun uğraşlar sonucu taburenin üzerine indirmeyi başardı. Öne arka tekerlekleri yerle temas eden uçağın burun kısmı bir iki sıçramanın ardından taburenin üzerine oturdu.
ABD Uçak Gemisiyle Sanal Tur 04:24
ABD Uçak Gemisiyle Sanal Tur 254 izlenme - 3 yıl önce ABD Uçak Gemisiyle Sanal Tur
Savaş Uçağının Ses Duvarını Kırdığı An 00:38
Savaş Uçağının Ses Duvarını Kırdığı An 172 izlenme - 2 yıl önce Savaş uçağının ses duvarını kırdığı an.. Fighter F / A-18 Hornet tipi savaş uçağıyla, uçak gemisinin yanından 1300 km hızla geçerek ses duvarını kırdı. Savaş jetinin, uçak gemisinin yanından geçerken etrafında oluşan bulut ve nem gözlerden kaçmadı. İşte o müthiş anlar..
Erdoğan: Uçak Gemimizi İnşallah Yapacağız 01:35
Erdoğan: Uçak Gemimizi İnşallah Yapacağız 29 izlenme - 6 ay önce Erdoğan: Uçak Gemimizi İnşallah Yapacağız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Burgazada korvetinin denize indirilmesi ve Kınalıada korvetinin ilk kaynak töreninde konuştu.
Uçak Gemisi Batıran Kahraman Türkler 17:17
Uçak Gemisi Batıran Kahraman Türkler 128 izlenme - 2 yıl önce Dağ Toplarıyla İngiliz Uçak Gemisini Ve Fransız Savaş Gemisini Batıran Kahraman Türklerin Belgeseli
Yok Böyle Bir İniş İptali 00:16
Yok Böyle Bir İniş İptali 113 izlenme - 3 yıl önce Son Anda Gelen İniş İptali ve Pilotun Zor Anları
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 01:20
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 75 izlenme - 4 yıl önce İtalyan uçak gemisi Marmaris'te
Erdoğan’dan Uçak Gemisi Müjdesi 01:14
Erdoğan’dan Uçak Gemisi Müjdesi 12 izlenme - 6 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Artık biz kendi uçak gemimizi yapacak hale geleceğiz. Türkiye kendi uçak gemisine de sahip olacak. İnanırsanız, azmederseniz başarırsınız' dedi.