Hoşgeldiniz!

uçak gemisi

Manevra Kabiliyeti Test Edilen Usa Uçak Gemisi 01:14
Manevra Kabiliyeti Test Edilen Usa Uçak Gemisi 8.178 izlenme - 9 ay önce dünya bizi kıskanıyor adanada güneşe ateş edeni samsunda domuzu linç edeni kıskanıyor. Füzeyse füze uçaksa uçak diye diye 15 yıl uyuttular.
İniş Sırasında F-18'in Tellere Takılması 00:26
İniş Sırasında F-18'in Tellere Takılması 6.427 izlenme - 8 ay önce Uçak gemisine İniş gerçekleştirmekte olan F-18 tellere takılıyor. Ufak aksilik olsa da büyük bir problem olmadan iniş işlemi tamamlanıyor.
İngiltere'nin Uçak Gemisi HMS Queen Elizabeth'in Su Alıyor 01:00
İngiltere'nin Uçak Gemisi HMS Queen Elizabeth'in Su Alıyor 757 izlenme - 3 ay önce Haziran ayında Kraliçe 2. Elizabeth'in de katıldığı törenle suya indirilen İngiltere tarihinin en büyük uçak gemisi HMS Queen Elizabeth'in su aldığı ortaya çıktı.
Bmw M4'le Uçak Gemisinde Drift Yapmak 01:16
Bmw M4'le Uçak Gemisinde Drift Yapmak 4.375 izlenme - 4 yıl önce
İkinci Dünya Savaşı - Uçak Kazaları Derlemesi 03:38
İkinci Dünya Savaşı - Uçak Kazaları Derlemesi 1.811 izlenme - 3 yıl önce Savaş sırasında yapılan uçak kazaları.Arkadaşının üstüne bomba atandan tut,denizde uçak yüzdürmeye çalışanına kadar.Pilotluk da zor iş . Video önerisi için "gkhn"a teşekkürler.
Pistten Kalkışa Geçen Jet Uçağının Adamı Fırlatması 00:50
Pistten Kalkışa Geçen Jet Uçağının Adamı Fırlatması 467 izlenme - 1 yıl önce USS Kitty Hawk (CV-63) Uçak gemisi üzerinde kalkışa geçen EA-6B Prowler uçağının pistte bulunan mürettebatı uçuruyor.
İngiliz Uçak Gemisinin Manevrası 00:49
İngiliz Uçak Gemisinin Manevrası 220 izlenme - 9 ay önce Birleşik Krallık Donanmasının en büyük gemisi HMS Queen Elizabeth (Kraliçe Elisabeth) deniz denemelerine açılıyor. Donanmanın 3 milyar Sterlin değerindeki 65 bin tonluk gemisi İskoçya Rosyth’teki tersaneden ayrılıyor.
Hindistan'ın Yerli Uçak Gemisi 00:47
Hindistan'ın Yerli Uçak Gemisi 599 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar gariplikler ülkesi olarak da bilinse adamlar kendi uçak gemisini Vikrant'ı tanıtımını yapmışlar.Kendi uçak gemisini yapan ender ülkeler arasına girmeyi başarmışlar.
Battlefield 3 Hava Üssüne Saldırı 20:02
Battlefield 3 Hava Üssüne Saldırı 331 izlenme - 1 yıl önce Benimde çok beğendiğim bir bölüm. Battlefield 3'te dördüncü bölüm olması lazım. Silah sistem subayı Lt. Jeniffer Hawkinsin gözünden ortadoğuda bir ülkenin (büyük ihtimalle iran) bir hava üssüne saldırı düzenlemek üzere Uss George W. Bush uçak gemisinden F-18D uçağıyla harekete geçiyor. Birkaç it dalaşı sonrasında saldırının yapılacağı hava üssüne ulaşılıyor. Burdaki görev diğer dost uçaklara hedef işaretlemeleri yapmak ve bölgenin bombalanmasını beklemek. Bu şekilde harekatı bitirip gemiye geri dönüyor. Video yaklaşık 20 dakika olmasına rağmen hiç sıkmıyor bunun sebebi ise ortam sesleri, efektler ve iyi kurgulanmış senaryo. İyi seyirler
ABD Tarafından Vurulan TCG Muavenet (DM-357) Muhribi 51:01
ABD Tarafından Vurulan TCG Muavenet (DM-357) Muhribi 622 izlenme - 2 yıl önce ''2 ekim 1992'de ege denizindeki nato kararlilik gosterisi-92 tatbikatinda uss saratoga uçak gemisinden atılan 2 adaet seasparrow füzeleriyle köprü üstünden vurulan geminin kaptanıda dahil olmak üzere 5 şehit veren, o zamanlarda türk donanmasının en fazla ateş gücüne sahip gemisidir... komutan kurmay yarbay levent kudret güngör, uçaksavar yardımcı subayı teğmen alper tunga akan, tesis astsubayı serkan haktepe, ikmal çavuşu mustafa kılıç ve er recep atak fiili atış bölümü olmayan bir tatbikatta şehit oldu. 18 asker de yaralandı. muhrip komutanı kurmay yarbay güngör, arkadaşlarının ve öğretmenlerinin deyişiyle pırıl pırıl bir subaydı. alper tunga akan, teğmen rütbesini takalı bir ay olmuştu. 10 günlük evliydi... aziz şehidlerimizin ruhları şad olsun....''
Nostajik  Uçak Gemisi 00:24
Nostajik Uçak Gemisi 835 izlenme - 9 yıl önce nostajik uçak gemisi
Muhendislik Harikalari-Dünyanın En Büyük Uçak Gemisi-Belgeseller 42:37
Muhendislik Harikalari-Dünyanın En Büyük Uçak Gemisi-Belgeseller 92 izlenme - 11 ay önce Muhendislik Harikalari-Dünyanın En Büyük Uçak Gemisi-HD Belgeseller Gelmiş geçmiş en büyük askeri uçak gemisinin nasıl yapılığıını gösteren mega bir belgesel. iyi seyirler...
Karadan Top Atışıyla Uçak Gemisi Batıran Türk 17:17
Karadan Top Atışıyla Uçak Gemisi Batıran Türk 619 izlenme - 3 yıl önce Dünyada karadan top atışıyla batan ilk ve tek uçak gemisi Ben my cry gemisinin batırılma hikayesidir. Gerçek bir kahramanlık hikayesidir.
İniş Sırasında Bomba Düşürmek - Kameramanın Son Anları 00:21
İniş Sırasında Bomba Düşürmek - Kameramanın Son Anları 398 izlenme - 3 yıl önce Sanıyorum ki bir Amerikan F4U Corsair savaş uçağı,uçak gemisine iniş sırasında bombasını düşürerek hem kendi hayatına hem de kameramanın hayatına son veriyor.
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 01:20
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 740 izlenme - 5 yıl önce Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki limana, İtalyan Deniz Kuvvetleri'ne bağlı “Cavour (C-550)ö adlı uçak gemisi ve NATO'ya bağlı Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı'na da iki askeri gemi demir attı.
Model uçak, model uçak gemisine böyle indi 03:04
Model uçak, model uçak gemisine böyle indi 227 izlenme - 2 yıl önce Model uçakları özel model uçak gemisine birer birer indirildi. Model uçakların inişi biraz sert oldu ancak amaca ulaşıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ön İniş Takımları Açılmayan Uçak Tabure Üzerine İndi 03:18
Ön İniş Takımları Açılmayan Uçak Tabure Üzerine İndi 228 izlenme - 4 yıl önce ABD'de pilot yüzbaşı William Mahoney, ön iniş takımları arızalanan savaş uçağı ile bir amfibi hücum gemisinde taburenin üzerine dikey iniş gerçekleştirdi. ABD donanmasına ait USS Bataan amfibi hücum gemisinden havalanan AV-8B Harrier tipi savaş uçağının pilotu yüzbaşı William Mahoney, kalkıştan kısa süre sonra ön iniş takmlarında arıza olduğunu fark edince geminin kontrol kulesiyle iletişime geçti. Geri dönüş yapan Mahoney'in takımları açılmayan uçağının dikey olarak indirilmesine karar verildi. Bu tür arızalar için deniz piyadelerinin ekipmanları arasında bulunan tabure, piste yerleştirildi. Yüzbaşı Mahoney, 22 ton ağırlığındaki jeti, uzun uğraşlar sonucu taburenin üzerine indirmeyi başardı. Öne arka tekerlekleri yerle temas eden uçağın burun kısmı bir iki sıçramanın ardından taburenin üzerine oturdu.
ABD Uçak Gemisiyle Sanal Tur 04:24
ABD Uçak Gemisiyle Sanal Tur 269 izlenme - 4 yıl önce ABD Uçak Gemisiyle Sanal Tur
Savaş Uçağının Ses Duvarını Kırdığı An 00:38
Savaş Uçağının Ses Duvarını Kırdığı An 193 izlenme - 3 yıl önce Savaş uçağının ses duvarını kırdığı an.. Fighter F / A-18 Hornet tipi savaş uçağıyla, uçak gemisinin yanından 1300 km hızla geçerek ses duvarını kırdı. Savaş jetinin, uçak gemisinin yanından geçerken etrafında oluşan bulut ve nem gözlerden kaçmadı. İşte o müthiş anlar..
Uçak Gemileri Nasıl Üretiliyor? 02:50
Uçak Gemileri Nasıl Üretiliyor? 51 izlenme - 1 yıl önce Yüzen bir havaalanı yapmak oldukça zordur. Bir uçak gemisi yapmak için 60.000 ton çelik, 4.5 dönüm kaymaz yüzey, 4 tane 100 metrelik mancınık sistemi, 2.500 işçi, 5 yıl vakit ve 5 milyar dolara ihtiyacınız var.
Uçak Gemisi Batıran Kahraman Türkler 17:17
Uçak Gemisi Batıran Kahraman Türkler 145 izlenme - 4 yıl önce Dağ Toplarıyla İngiliz Uçak Gemisini Ve Fransız Savaş Gemisini Batıran Kahraman Türklerin Belgeseli
Yok Böyle Bir İniş İptali 00:16
Yok Böyle Bir İniş İptali 120 izlenme - 4 yıl önce Son Anda Gelen İniş İptali ve Pilotun Zor Anları
İşte Kuzey Kore Abd'nin Uçak Gemisini Vurduğunu İddia Eden Görüntü 02:52
İşte Kuzey Kore Abd'nin Uçak Gemisini Vurduğunu İddia Eden Görüntü 34 izlenme - 12 ay önce
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 01:20
İtalyan uçak gemisi Marmaris'te 76 izlenme - 5 yıl önce İtalyan uçak gemisi Marmaris'te
ABD'nin Super Hornet Tipi Savaş Uçağı Uçak Gemisine İnerken Düştü 01:12
ABD'nin Super Hornet Tipi Savaş Uçağı Uçak Gemisine İnerken Düştü 8 izlenme - 11 ay önce ABD'nin Super Hornet Tipi Savaş Uçağı, Uçak Gemisine İnerken Düştü