Hoşgeldiniz!

Uçak Motoru Videoları İzle

uçak motoru takılan tır nasıl kalkar 00:49
uçak motoru takılan tır nasıl kalkar 157.854 izlenme - 8 yıl önce uçak motoru takılan tır nasıl kalkar
subaru uçak motoru 01:01
subaru uçak motoru 47.034 izlenme - 7 yıl önce süper ya....
tır'a uçak motoru takılırsa 00:38
tır'a uçak motoru takılırsa 17.958 izlenme - 6 yıl önce tır'a uçak motoru takılırsa
Tır'a Uçak Motoru Takılırsa 03:27
Tır'a Uçak Motoru Takılırsa 6.064 izlenme - 5 yıl önce Tır'a Uçak Motoru Takılırsa
Tıra Uçak Motoru Takmak 01:04
Tıra Uçak Motoru Takmak 1.650 izlenme - 2 yıl önce Tıra uçak motoru monte edilirise ne olur? Çok da güzel olur. Tır adeta kanatlanıyor. Buyrun izleyelim.
tır'a uçak motoru takılırsa 00:38
tır'a uçak motoru takılırsa 3.110 izlenme - 6 yıl önce
Uçağı Kalkışa Hazırlayan Teknisyen Motora Kapılarak Feci Şekilde Can Verdi 00:09
Uçağı Kalkışa Hazırlayan Teknisyen Motora Kapılarak Feci Şekilde Can Verdi 204 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın Mumbai kentinden Haydarabad kentine gitmeye hazırlanan uçağın pilotu, motorları beklenenden erken çalıştırınca, uçağı kalkışa hazırlayan teknisyen motora kapılarak feci şekilde can verdi. Trajik olay, çarşamba akşamı Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı'nda meydana geldi. Yolcular uçağa bindikten sonra yaşanan olayda pilot, yanlış bir sinyal üzerine motorlarını beklenenden erken çalıştırdı. Uçağı sefere hazırlamakla görevli teknisyen Ravi Subramanian, birden bire çalışmaya başlayan uçak motoruna kapıldı. Pervanenin adeta öğüttüğü teknisyen korkunç şekilde can verirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Uçak Motoruna Kuş Girmesi 00:51
Uçak Motoruna Kuş Girmesi 319 izlenme - 2 yıl önce Uçak motoruna bir kuş girdiğinde oluşacakları test eden bir deney hazırlamışlar. Göreceğiniz üzere giren kuş motorun iflâhını sikiyor.
Uçak motoru sahili karıştırdı 00:53
Uçak motoru sahili karıştırdı 491 izlenme - 4 yıl önce Uçak motoru sahili karıştırdı
Uçak Motoruna Kuş Girmesi 00:51
Uçak Motoruna Kuş Girmesi 64 izlenme - 2 yıl önce Uçak motoruna bir kuş girdiğinde oluşacakları test eden bir deney hazırlamışlar. Göreceğiniz üzere giren kuş motorun iflâhını belliyor.
Uçak Motoruna Kuş Girerse Ne Olur? 00:33
Uçak Motoruna Kuş Girerse Ne Olur? 116 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz Bir Test Gerçekleştiren Mühendisler Uçak Motoruna Kuş Sokuyorlar Ve Bakın Sonuç Ne Oluyor
Uçak Motoruna Kuş Girerse Ne Olur  00:33
Uçak Motoruna Kuş Girerse Ne Olur 36 izlenme - 2 yıl önce Uçak motoruna kuş girerse ne olur? Uçak motoru test edildi. Test sırasında jet motoruna bir kuş girerse ne olur sorusunun cevabı çok net bir şekilde görüldü. Motor patladı...