Hoşgeldiniz!

uçak pisti

Uçak Çok Yakınından Geçiyor! 00:26
Uçak Çok Yakınından Geçiyor! 226.689 izlenme - 5 yıl önce Ölümden kıl payı kurtuluyor.
Böyle Yakından Geçen Uçak Görmediniz ! 00:09
Böyle Yakından Geçen Uçak Görmediniz ! 9.289 izlenme - 4 yıl önce Böyle Yakından Geçen Uçak Görmediniz.. !
Türkiye'nin ilk Viyadüklü Uçak Pisti Açıldı 03:05
Türkiye'nin ilk Viyadüklü Uçak Pisti Açıldı 3.027 izlenme - 3 yıl önce 14 Aralık 2013 tarihinde dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği ve tören esnasında 2 bin metre olan pistin 2 bin 500 metreye çıkarılması talimatı verdiği Gazipaşa-Alanya Havalimanı’nda pist uzatma çalışmaları tamamlandı. Altından D400 Karayolu geçen pistin üzerine inen uçaklar, yolu kullanan sürücüleri ilk etapta korkutsa da, Türkiye'de bir ilk olan pist ilginç görüntüler ilginç görüntülere sahne oldu. 20 Ekim 2014 tarihinde başlanan pist uzatma ve alt geçit çalışması yaklaşık 1 yıl gibi bir sürede tamamlandı. Uçak trafiğine açılmasının ardından dün ilk uçak piste teker koydu. Pistin uçuş trafiğine açılmasını TAV Havalimanları’nın İcra Kurulu Başkanı Sani Şener Facebook hesabından paylaştığı bir fotoğrafta duyurdu. Yolu sürekli olarak kullanan Sıtkı Altuner, yolun üstüne uçak indiğini ilk gördüğünde korktuğunu belirterek, "Bu tür bir olayı ancak filmlerde görmüştüm. İlk gördüğümde uçak üzerime düşüyor zannetim. Korkumu yendiğimde ise çok güzel bir görüntü olduğunu gördüm. Türkiye'de bir ilk olduğunu biliyorum. Emeği geçenlere teşekkürler" dedi. Havalimanına yolcu taşıyan Ali Ceylan, minibüste bulunan yolcuların ilk etapta korktuğunu belirterek birkaç seferden sonra yolcuların alıştığını dile getirdi. Havalimanı'nın bulunduğu Kahyalar Mahallesinde ikamet ettiğini söyleyen motosiklet sürücüsü Ümit Güven de Türkiye'de bir ilk olduğunu duyduğu pistin çok ilginç bir görüntü sergilediğini belirterek, "Tüm mahalle halkı ilk etapta korktu, tedirgin oldu. Uçaklar üzerimize düşecek gibi oluyordu ancak sonraları alıştık ve hoşumuza gitti" diye konuştu. Mahalle sakinlerinden Mahmut Bozkurt ise özellikle çocukların uçak inişlerinde korktuğunu belirtti. Gazipaşa Alanya Havalimanı bu yol 800 bin yolcuya ev sahipliği yaptı.
Uçak Pistinin Ortasında Çırılçıplak Soyundu! 00:18
Uçak Pistinin Ortasında Çırılçıplak Soyundu! 1.372 izlenme - 5 yıl önce Uçak Pistinin Ortasında Çırılçıplak Soyundu!
Uçakla Pisti Yanlamak - Crosswind 09:27
Uçakla Pisti Yanlamak - Crosswind 437 izlenme - 3 yıl önce Havacılıkta crosswind olarak tabir edilen, rüzgarlı havalarda uçağı piste sert rüzgardan en az etkilenecek açıyla yaklaştırarak indirme olayı. Thy ve pegasus uçaklarının da iniş denemelerinin bulunduğu videomuzu uçak fobisi olanların izlemelerini tavsiye etmemekle beraber sözü meşhur bir deyişle bitirmek istiyorum; allah uçak kazası vermesin sayın şakşakçılar.
Uçak Kazası Kıl Payı Atlatıldı 00:35
Uçak Kazası Kıl Payı Atlatıldı 1.071 izlenme - 5 yıl önce Amerikada Küçük Bir Uçak Pistinde Atv Motor Süren Gençler Öyle Bir Olayla Karşılaştılar Ki Ölümden Son Anda Kurtuldular. Pistteki Atv Yi Gören Pilot Son Anda...
Uçak Pistinde İki Havayolu Çalışanının Yolcuyla Kavga Etmesi 01:21
Uçak Pistinde İki Havayolu Çalışanının Yolcuyla Kavga Etmesi 47 izlenme - 6 ay önce Hindistan'ın Delhi Havalimanı'nda iki havayolu çalışanı yolcuyla kavga etmiş. Uçak pistinde yaşanan kavga görüntülerinin sosyal medyada yayınlanması sonrası çalışanların görevlerinden alındıkları açıklanmış.
Adamın Azrail İle İmtihanı 00:19
Adamın Azrail İle İmtihanı 198 izlenme - 5 yıl önce Adamın Azrail İle İmtihanı
Uçak 2 adım yanından geçti 00:19
Uçak 2 adım yanından geçti 81 izlenme - 5 yıl önce Dünya, uçak pistinde 2 adım yayından uçak geçen çifti konuşuyor