Hoşgeldiniz!

uçakların

uçakların uydudan görüntüsü 01:11
uçakların uydudan görüntüsü 2.459 izlenme - 7 yıl önce inanılacak gibi değil
yapay uçak kazası 01:39
yapay uçak kazası 1.061 izlenme - 7 yıl önce bu kısa filmde uçak simulatörün içine insan koyulmuştur. insanlarda uçak simulatöründe kaza yapıyorlar.
Uçakların Arkasında Bıraktığı İz Nedir ? 01:59
Uçakların Arkasında Bıraktığı İz Nedir ? 117 izlenme - 1 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlere uçakların arkasından çıkan beyaz dumanı yada beyaz izin neyden kaynaklandığı hakkında bilgi vereceğim. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap en uygun uçak bileti Neden bazı uçaklar uçarken arkalarında iz bırakıyor da, bazıları bırakmıyor diye düşündünüz mü hiç? Bu sadece jet uçakların gösteriş amaçlı yaptıkları bir olay mı? Diğer uçaklar buna zahmet etmiyor mu?
Fırtına uçakların inmesine izin vermiyor 00:55
Fırtına uçakların inmesine izin vermiyor 133 izlenme - 4 yıl önce
IŞİD, Uçakların Görüş Alanını Kapatmak İçin Kobani'yi Ateşe Verdi |Güncel Haber| 02:00
IŞİD, Uçakların Görüş Alanını Kapatmak İçin Kobani'yi Ateşe Verdi |Güncel Haber| 40 izlenme - 1 yıl önce Kobani'de Kürt gruplar ile çatışan IŞİD, koalisyon güçlerine ait bombardıman uçaklarının görüş açılarını kapatabilmek için kentin birçok yerinde ateş yaktı. Kobani'de IŞİD ile Kürt guruplar arasındaki çatışmalar 43. günde de şiddetlenerek devam etti. IŞİD'lilerin, uçakların görüş alanını kapatmak için Kobani'nin birçok noktasında ateş yaktıkları görüldü. DİRENİŞLE KARŞILAŞAN IŞİD, İLERLEMEKTE ZORLANIYOR IŞİD ve Kürt guruplar arasında Kobani'de çatışmalar 43. gününde sürüyor. IŞİD Mürşitpınar Sınır Kapısı'nı almak için kapı bölgesine yoğun bir şekilde saldırı düzenliyor. Kürt guruplarının direnişi ile karşılaşan IŞİD'in ilerlemekte zorlanıyor. KOBANİ ALEV ALEV YANIYOR Telabyat ve Rakka'dan takviye güç alarak sınır kapısını almak için saldıran IŞİD, Koalisyon birliklerine ait uçaklardan korunmak için ise farklı yöntemler deniyor. Uçakların görüş mesafesini kapatarak bombardımandan kurtulmak isteyen IŞİD, Kobani'nin birçok yerinde ateş yaktı. Kobani'yi kaplayan dumanlar nedeniyle uçakların hedef tespitinde zorlandığı belirtiliyor. Koalisyon uçakları ise bugün henüz bombardıman yapmadı. AMBULANSLAR YARALI TAŞIYOR Sınır kapısına yakın bölgede çatışmalar yoğunlaşırken çok sayıda ambulans sınır kapısı ile Suruç Devlet Hastanesi arasında yaralı taşıyor. Güvenlik nedeniyle kapıya yaklaşmakta zorlanan sağlık personeline Özel Hareket polisi ve askerler de eşlik ediyor.