Hoşgeldiniz!

Uçaksavar Videoları İzle

Kontrolden Çıkan Uçaksavar Tank 01:56
Kontrolden Çıkan Uçaksavar Tank 1.764 izlenme - 2 yıl önce 2K22 Tunguska adlı tankın kontrolden çıkarak çılgın atmasının görünütlerini kaydeden bir asker bu görüntüleri paylaşmış. Olayın akıbeti hakkında bi bilgi yokmuş.
Nokia 3310'a 20mm'lik Uçaksavarla Ateş Edilirse 02:19
Nokia 3310'a 20mm'lik Uçaksavarla Ateş Edilirse 777 izlenme - 2 yıl önce Vicdansızlık! Bir döneme damgasını vurmuş Nokia 3310'a 20mm'lik uçaksavarla ateş edildi ve ardından geriye ufacık parçaları kaldı.
Friendly Fire'ı Açık Unutan Öso'lular 00:54
Friendly Fire'ı Açık Unutan Öso'lular 291 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda silah kullanmasını bilmeyen öso mallarının kendi arkadaşlarını vurmasını izliyoruz...
90mm Uçak Savar Mermisi ile iMac Vurulursa Ne Olur? 04:24
90mm Uçak Savar Mermisi ile iMac Vurulursa Ne Olur? 102 izlenme - 2 yıl önce Yavaş Çekim: 90mm Uçak Savar Mermisi ile iMac Vurulursa Ne Olur? iMac 5k'nın ayakta kalabilme gibi bir şansı yok gibi görünüyor.
AVRUPA NATO ABD KAFİR PKK YA PYD YE YPJ YE YPG YE PEŞMERGEYE UÇAKSAVAR TANKSAVAR SİLAHI VERİYOR 01:20
AVRUPA NATO ABD KAFİR PKK YA PYD YE YPJ YE YPG YE PEŞMERGEYE UÇAKSAVAR TANKSAVAR SİLAHI VERİYOR 32 izlenme - 7 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Hükümetimizden rica ediyoruz polisimize uçak savar ve tank savar verilsin 02:32
Hükümetimizden rica ediyoruz polisimize uçak savar ve tank savar verilsin 11 izlenme - 5 ay önce Hükümetimizden rica ediyoruz polisimize uçak savar ve tank savar verilsin.
Pkk’lılar Ormana Kaçıyorsa Orayı Uçaksavarla Cehenneme Çevirmek Ve Kaçmalarına İzin Vermemek Gerekir 01:01
Pkk’lılar Ormana Kaçıyorsa Orayı Uçaksavarla Cehenneme Çevirmek Ve Kaçmalarına İzin Vermemek Gerekir 17 izlenme - 10 ay önce PKK’lılar ormana kaçıyorsa orayı uçaksavarla cehenneme çevirmek ve kaçmalarına izin vermemek gerekir Adnan Oktar’ın 29 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Füze Mi? Uçaksavar Mı? Kaza Mi? 02:46
Füze Mi? Uçaksavar Mı? Kaza Mi? 85 izlenme - 5 yıl önce
Uçaksavar Mı Vurdu Füze Mi? 02:16
Uçaksavar Mı Vurdu Füze Mi? 96 izlenme - 5 yıl önce Uçaksavar Mı Vurdu Füze Mi?
PKK’lılar ormana kaçıyorsa orayı uçaksavarla cehenneme çevirmek ve kaçmalarına izin vermemek gerekir 01:01
PKK’lılar ormana kaçıyorsa orayı uçaksavarla cehenneme çevirmek ve kaçmalarına izin vermemek gerekir 7 izlenme - 5 ay önce PKK’lılar ormana kaçıyorsa orayı uçaksavarla cehenneme çevirmek ve kaçmalarına izin vermemek gerekir.
 Friendly Fire'ı Açık Unutan ÖSO'lular 00:54
Friendly Fire'ı Açık Unutan ÖSO'lular 51 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda silah kullanmasını bilmeyen öso mallarının kendi arkadaşlarını vurmasını izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uçaksavar Ve Tanksavar Bütün Karakollarda Olmalı. Çok Tedbir Alınırsa Darbe Girişimine Cesaret 01:58
Uçaksavar Ve Tanksavar Bütün Karakollarda Olmalı. Çok Tedbir Alınırsa Darbe Girişimine Cesaret 4 izlenme - 5 ay önce Uçaksavar ve tanksavar bütün karakollarda olmalı. Çok tedbir alınırsa darbe girişimine cesaret edemezler.
Uçaksavar ve roket sanayi Türkiye’nin en önemli ihtiyaçlarından biridir 03:06
Uçaksavar ve roket sanayi Türkiye’nin en önemli ihtiyaçlarından biridir 7 izlenme - 1 yıl önce Uçaksavar ve roket sanayi Türkiye’nin en önemli ihtiyaçlarından biridir.
Polisimizde Uçaksavar Ve Tanksavar Olursa Ne İçerden Ne De Dışardan Müdahale Olur 02:20
Polisimizde Uçaksavar Ve Tanksavar Olursa Ne İçerden Ne De Dışardan Müdahale Olur 4 izlenme - 10 ay önce Polisimizde uçaksavar ve tanksavar olursa ne içerden ne de dışardan müdahale olur Adnan Oktar’ın 18 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Mit Gibi Önemli Binalar Yeraltı Tünelleri İle Birbirine Bağlanmalı. Aynı Zamanda Uçaksavarla Korunma 01:25
Mit Gibi Önemli Binalar Yeraltı Tünelleri İle Birbirine Bağlanmalı. Aynı Zamanda Uçaksavarla Korunma 1 izlenme - 5 ay önce MİT gibi önemli binalar yeraltı tünelleri ile birbirine bağlanmalı. Aynı zamanda uçaksavarla korunmalı.
Uçaksavar Ve Tanksavar Bütün Karakollarda Olmalı Çok Tedbir Alınırsa Darbe Girişimine Cesaret Edemez 01:58
Uçaksavar Ve Tanksavar Bütün Karakollarda Olmalı Çok Tedbir Alınırsa Darbe Girişimine Cesaret Edemez 2 izlenme - 10 ay önce Uçaksavar ve tanksavar bütün karakollarda olmalı Çok tedbir alınırsa darbe girişimine cesaret edemezler Adnan Oktar’ın 26 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Polisimizde Uçaksavar Ve Tanksavar Olursa Ne İçerden Ne De Dışardan Müdahale Olur 03:58
Polisimizde Uçaksavar Ve Tanksavar Olursa Ne İçerden Ne De Dışardan Müdahale Olur 1 izlenme - 5 ay önce Polisimizde uçaksavar ve tanksavar olursa ne içerden ne de dışardan müdahale olur.