Hoşgeldiniz!

uçakta

Zuhal Topal Uçakta Frikik 00:30
Zuhal Topal Uçakta Frikik 61.318 izlenme - 8 yıl önce
1 sigara için 03:21
1 sigara için 39.517 izlenme - 9 yıl önce kadın uçakta sigara içebilmek için neler neler yapıyor.
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 03:56
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 8.398 izlenme - 12 ay önce Uçakların tuvaletlerini kullanıyoruz ama biri de demiyor ki aga bunlar nereye gidiyor, uçak havadayken aşağı mı boşalıyor diye. Bakın yaptıklarınız nereye gidiyor.
Uçakta Kobrayı Salmak 00:53
Uçakta Kobrayı Salmak 6.904 izlenme - 2 yıl önce Chennai airport'ta arz-ı endam eden kobra izleyenlere tedirgin anlar yaşattı.
CiZGi FiLM Bugs Bunny Uçakta 08:50
CiZGi FiLM Bugs Bunny Uçakta 13.571 izlenme - 6 yıl önce Oyun bademoyun de Oynanır.
fenerbahçe uçakta şampiyonluk kutlamaları ... 03:08
fenerbahçe uçakta şampiyonluk kutlamaları ... 6.682 izlenme - 7 yıl önce fenerbahçe uçakta şampiyonluk kutlamaları 2010-2011
bu kadın ne yapıyor 02:58
bu kadın ne yapıyor 9.904 izlenme - 8 yıl önce vallahi şu melet insana neler yaptırıyor
Rus Kızların Bu Seferki Klibi Uçakta 05:23
Rus Kızların Bu Seferki Klibi Uçakta 5.218 izlenme - 5 yıl önce Rus Kızların Bu Seferki Klibi Uçakta
Uçakta Yoga Yapan Genç Kız 00:47
Uçakta Yoga Yapan Genç Kız 130 izlenme - 2 ay önce Acil kilo verip esnekleşmesi gereken hanım kızımız asla boş durmuyormuş her gittiği yerde yoga yapmaya devam ediyormuş. Hikayeyi uydurdum ama bence mantıklı.
Uçakta Zor Anlar 00:45
Uçakta Zor Anlar 4.069 izlenme - 9 yıl önce kızlar adamı öldürür
Tıklanma Rekoru Kıran Kızlar Şimdide Uçakta! 04:59
Tıklanma Rekoru Kıran Kızlar Şimdide Uçakta! 2.171 izlenme - 5 yıl önce Tıklayın...tıklayın..!!arabada Çektikleri Videodan Sonra Uçakta Ve Yine Bomba Gibiler..
Uçaktaki Tacizcisini Rezil Eden Kadın 02:03
Uçaktaki Tacizcisini Rezil Eden Kadın 441 izlenme - 3 yıl önce Olay Hindistan'da gerçekleşiyor.Kadın arkadaşımız uçakta taciz edilmiş ve bunu bir video vasıtası ile kayıt ediyor.Adamın utancı yüzünden okunuyor.
Uçakta Ceza İzleyin Çok Güleceksiniz 00:33
Uçakta Ceza İzleyin Çok Güleceksiniz 1.550 izlenme - 10 yıl önce
Uçakta Poşet İşe Yaramıyor 00:17
Uçakta Poşet İşe Yaramıyor 1.095 izlenme - 8 yıl önce midesinden rahatsız olan izlemesin
Uçakta Kaygı Yaşayan Kadının Çocuk Gibi Tepinmesi 00:58
Uçakta Kaygı Yaşayan Kadının Çocuk Gibi Tepinmesi 333 izlenme - 2 yıl önce Uçak korkusu yüzünden kendisini yere atarak tepinen ve isyan eden kadının görüntüleri.
Uçakta İnsanları Rahatsız Eden Adamın Yediği İbretlik Dayak 00:50
Uçakta İnsanları Rahatsız Eden Adamın Yediği İbretlik Dayak 221 izlenme - 11 ay önce Uyarılara rağmen rahatsızlık vermeye devam eden Pegasus Havayolları yolcususunun sözlü atışması kavgaya dönüştü. İki kişi arasında başlayan tartışma fiziksel eyleme dönüşünce adamın hareketlerinden rahatsız olan diğer yolcular da olaya karıştı. Ekşi Sözlük'te yer alan bilgiye göre; dayak yiyen adam başkası tarafından satın alınan koltuğa oturunca gelen uyarılara tepki göstermiş ve küfür etmeye başlamış. Sonrasında da fiziksel eylemde bulunca ibretlik dayağı yemiş...
komik video uçakta 01:38
komik video uçakta 693 izlenme - 7 yıl önce
messi thy uçakta kutlama 01:10
messi thy uçakta kutlama 709 izlenme - 7 yıl önce
Uçakta Kadınlar Birbirine Girdi 00:32
Uçakta Kadınlar Birbirine Girdi 197 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı Havayolu şirketi Spirit Airlines'ın Baltimore- Los Angeles uçuşunda 5 kadın yolcu birbirine girdi. Edinilen bilgiye göre, kavga sarhoş oldukları iddia edilen kadın yolcuların, müziğin sesini fazla açmaları sonucunda çıktı. Bir anda birbirlerine vurmaya başlayan kadın yolcuların kavga anı, diğer yolcuların cep telefonu kamerasına böyle yansıdı.
Uçakta Doğum Yaptı 04:55
Uçakta Doğum Yaptı 163 izlenme - 11 ay önce Türk Hava Yollarının (THY) Gine-Burkina Faso-İstanbul seferini yapan uçağında Gine asıllı Fransız vatandaşı hamile bir kadın doğum yaptı. Doğum yapan Nafi Diaby’ye (18) yolcular aralarında para toplayarak hediye etti. Ayrıca Nafi Diaby’nin doğum yapmasının ardından bir yolcu yeni doğan Kadiju ismini verdikleri çocuğun kulağına ezan okudu. Türk Hava Yollarının Yeni Gine- Burkina Faso- İstanbul seferini yapan Boeing 737-800 tipi TK 538 sefer sayılı uçağı Yeni Gine’den havalandıktan bir süre sonra uçakta bulunan Gine asıllı Fransız vatandaşı Nafi Diaby’nin (18) doğum sancısı tuttu. Olay yerine gelen THY kabin görevlileri ve Nafi Diaby’ye yardım etmek için koştu. Bu arada ayakta olan Nafi Diaby’nin doğumu başladı. Ayakta doğum yapan Nafi Diaby’nin bir kızı oldu. Yerden on bin metre havada doğum yapan Nafi Diaby’ye yolcular aralarında para toplayarak hediye etti. Ayrıca bir yolcu yeni doğan kız çocuğu Kadiju’nin kulağına ezan okudu. Nafi Diaby’nin doğumuna yardımcı olan ve göz yaşlarını tutamayan THY kabin memuru Bothnaya İnanır, “İki tane uçuşumuz vardı. Biz tam servisi bitirmiştik. Arkadaşımı ön tarafa gönderdim bir şeyler alması için. Sonra geldi. "Bir hanımefendi doğum yapıyor" dedi. Hemen elimdekileri bıraktım. Hanımefendiye doğru gittim. Doğum başlamıştı zaten. Yardımcı oldum. Biz görev bölümü yaptık. Birimiz CM okuduk. Birimiz ebeveyne destek verdik. Birisi malzemeleri getirdi. Diğeri insanları sakinleştirdi. Görevleri değiştirdik aramızda” dedi. Bu eğitimleri aldıklarını söyleyen Demet Hocaoğlu,”Bunun eğitimini aldık. Tatbikatta uyguladıklarımızın bire bir aynısıydı zaten. O yüzden zorlanmadık Sanki tatbikattaymışız gibiydik. Hiç zorlanmadık. Çok zayıftı. Orada hamile bir bayan oturduğunu biliyorduk. Sesleri duyup oraya doğru yöneldiğimizde fark ettim. Kimse 9 aylık hamile olduğunu anlayamazdı. Normalde aldığımız eğitimlerde doğum normal olarak gelişmeseydi de acil durumlarda da müdahale edecek bilgimiz vardı” diye konuştu. Doğumdan sonra ilk su istedi THY uçağında doğum yapan Nafi Diaby’nin kendine geldiğinde ilk olarak su istediğini söyleyen kabin memuru Bothnaya İnanır,” Susamıştı. Zaten doğum ayakta olmuştu. Ben gördüğümde ayağa kalkmış zıplıyordu. Biz ona elimizle destekleyerek, Fransızca bildiğim için destek olduk. Bazı yolculardan destek aldık. Ondan sonra bebek koltuğun üzerindeydi. Aldım onu kucağıma. Ben anne olduğum için. Bebeğin sağlık durumu çok iyiydi” dedi. Bebeğin Kulağına ezan okundu Nafi Diaby’nin doğumunun ardından bir yolcunun çocuğun kulağına ezan okuyarak adını söylediğini anlatan Ayşe Evrim Fidan “Bebek kız oldu. Kadiju ismi. Biz ona Hatice dedik. Daha sonrasında ezan okundu. Bir yolcumuz vardı. Oranın adetiymiş. Bizden izin istedi. Kulağına ezan okudu. Kulağına ismini okudu. Bir çok yolcu para verdiler. Ödül verdiler. Biz kordon bağını hiç ellemedik. Sadece kliplerimizi taktık. Hiç ellemedik. Eğitimlerde gördüğümüz gibi. Daha sonra sağlık görevlileri geldi. Onlar kesti.
komik video uçakta 01:38
komik video uçakta 571 izlenme - 7 yıl önce reindoz061@hotmail.com isteyenler ekleyebilir
Kokpiti Bırakıp Dans Eden Pilotlar 2 05:52
Kokpiti Bırakıp Dans Eden Pilotlar 2 416 izlenme - 3 yıl önce İnternet aleminde meşhur olan Hindistanlı Hostes ve Pilotların uçak havada iken dans ettikleri video. Pilotların lisansları askıya alınmış geçmiş olsun.
komik video uçakta(240p H 263 MP3) 01:38
komik video uçakta(240p H 263 MP3) 467 izlenme - 6 yıl önce
Uçakta Yanınıza İki  Bayan Oturursa Ne Yaparsınız? 00:46
Uçakta Yanınıza İki Bayan Oturursa Ne Yaparsınız? 470 izlenme - 5 yıl önce Hamza Cosuk
Uçakta Yaniniza Bayan Oturursa Ne Yaparsiniz?? 00:45
Uçakta Yaniniza Bayan Oturursa Ne Yaparsiniz?? 320 izlenme - 6 yıl önce
Nurgül Yeşilçay Uçakta Yolcuyla Tartıştı 01:13
Nurgül Yeşilçay Uçakta Yolcuyla Tartıştı 149 izlenme - 2 yıl önce Nurgül Yeşilçay Uçakta Yolcuyla Tartıştı
Hostese Uçakta Şaka 00:22
Hostese Uçakta Şaka 467 izlenme - 5 yıl önce Hostes öyle bir şakalandı ki..
uçakta yastık savaşı 00:42
uçakta yastık savaşı 321 izlenme - 8 yıl önce
komik video uçakta 01:38
komik video uçakta 171 izlenme - 7 yıl önce bu video www.lidaturkiye.net tarafından yüklenmiştir
komik video uçakta 01:39
komik video uçakta 135 izlenme - 6 yıl önce komik video uçakta