Hoşgeldiniz!

uçan adam sabri

Uçan Adam Sabri 01:00
Uçan Adam Sabri 63.495 izlenme - 12 yıl önce tutmayın bu adamı bırakın çıksın kafesinden :))
Uçan Adam Sabri TVEM 00:59
Uçan Adam Sabri TVEM 5.810 izlenme - 7 yıl önce Uçan Adam Sabri lakaplı Sabri Yıldız konuk olduğu televizyon programında yine uçmaya çalıştı ama olmadı. Esra Ceyhan'ın programında uçtuğunu söyleyerek kendini yerlere atması ile tanınan Sabri Yıldız, TVEM ekranlarında yerinden kıpırdayamadı
Uçan Adam Sabri Yine Uçtu! 00:44
Uçan Adam Sabri Yine Uçtu! 1.805 izlenme - 6 yıl önce Eksantrik program çıkmaz sokakta uçan adam sabri katılımcıların kendisine psikolojik sorunlu yakıştırması yapması ve uçtuğunu kanıtlamasını istemeleri üzerine 2 kere uçuyor.
Uçan Adam Sabri Metroda 00:24
Uçan Adam Sabri Metroda 2.028 izlenme - 7 yıl önce Bu uçan adam sabrinin her yerde bayilikleri var sanki .. Tarz aynı tarz, hepside yerden havalanmaya çalışıyorlar . Götü sıkışınca uçarak meydandan uzaklaşmak istiyorlar ama 1 metreden fazla havalananı şimdilik görülmedi.
Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Ayfer 00:22
Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Ayfer 3.185 izlenme - 6 yıl önce Müge Anlı'yı çıkartın. Çıkarttınız mı? Yerine Esra Ceyhan'ı koyun. Feruzan teyze'yi çıkartın. Çıktı. Yerine Uçan Adam Sabri'yi koyun. Aha da aynısı. Farkları; uçarken Ellahhh yerine Ayförrr demesi ve tetikleyici kelimenin burada "halepte yetmiş arşın" yerine "alo" olması.
Uçan Adam Sabri Bu Kez Uçamadı 00:59
Uçan Adam Sabri Bu Kez Uçamadı 2.184 izlenme - 7 yıl önce 'Uçan Adam Sabri' bu kez uçamadı Katıldığı televizyon programlarında uçmaya çalışan Sabri Yıldız, katıldığı son programda yerinden kıpırdayamadı Katıldığı programlarda yaptığı ilginç hareketler ile gündeme gelen 'Uçan Adam Sabri' lakaplı Sabri Yıldız'ın konuk olduğu televizyon programında yine kendinden geçti. YERİNDEN KIPIRDAYAMADI Daha önceki canlı yayınlarda kendisini yerlere atan Yıldız, tvem ekranlarında yerinden kıpırdayamadı. Oturduğu yerden ilginç hareketler yapan Yıldız'a program konukları da tepki gösterdi.
Uçan Adam Sabri - 2015 Edition 00:59
Uçan Adam Sabri - 2015 Edition 1.011 izlenme - 6 yıl önce Daha önce havada kaldığını iddia eden sabri abimiz bu sefer uçamadı, lanetledi. Sabri Bey n'apıyorsunuz? iyi seyirler
Cem Yılmaz - Uçan Adam Sabri Yorumu 03:20
Cem Yılmaz - Uçan Adam Sabri Yorumu 1.075 izlenme - 6 yıl önce Uçan adam Sabriyi artık tanımayanımız yoktur.Kendisi kah uçtu kah debelendi yeri geldi krizlere girdi.Ntv'de Can Dündar'ın programında Cm Yılmaz'da Uçan Adam Sabri'nin ilk preformansını yorumladı.Şahşi fikrim çokta güzel yorumlardı.İzliyoruz efendim...
Uçan Adam Sabri  ve Din İstismarcısı 04:36
Uçan Adam Sabri ve Din İstismarcısı 646 izlenme - 6 yıl önce Uçan adam Sabri uzun bir süre sonra gene ekranlara çıkıyor ama bu sefer uçmak için değil sorunlarından kurtulmak için neyse efendim fazla uzatmaya gerek yok ortada bir şarlatan var ve bizim uçan adamı tedavi ediyor.
Uçan Adam Sabri Yine Yeni Yeniden 02:27
Uçan Adam Sabri Yine Yeni Yeniden 947 izlenme - 7 yıl önce Meşhur üçlemenin ikinci ve en can alıcı olanı. Kurgu kusursuz, görseller süper. Yakında vizyolarda. İlk performansı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6795/esra-ceyhanla-ucan-adam
Uçan Sabri Reklamı (Şafak Sezer İçerir) 00:39
Uçan Sabri Reklamı (Şafak Sezer İçerir) 633 izlenme - 6 yıl önce Vodafone'un yaratıcı reklamlarına hepimiz ekranlarda yada bir yerlerde denk gelmişizdir. Denizden babam çıksa , tatlı canı çeken adam vb. reklamları, kırmızı adı altında da Şafak Sezer'in ilginç reklam kuşağı vardı. İşte bu reklam kuşağının en sonuncusu geliyor; hem de Şafak Sezer'in o müthiş taklit yeteneği ile...
Uçan Adam Sabri - Nasıl Uçtuğumu Anlatacağım 02:25
Uçan Adam Sabri - Nasıl Uçtuğumu Anlatacağım 525 izlenme - 7 yıl önce Uçmasını canlı yayında "hipnotik trans" olarak tanımlayan uzmanlara tek başına savaş açan Sabri, Japonlar ın verdiği parayı da alamamıştır, zaten bu uçuşlar camide başlamıştır yoksa camide hipnotik trans filan olmamıştır.
Uçan Adam Sabri - Ben Seçilmiş Kişiyim 13:07
Uçan Adam Sabri - Ben Seçilmiş Kişiyim 684 izlenme - 6 yıl önce Sabri küçükken yaşadığı doğaüstü olayları,ağaçların dibinde enerjinin onu sarmasını ve bu enerjinin onu bir çeşit peygamber veya mehdi seçmesini Petek Dinçöz e anlattı..Sadece bunlar mı tabi ki hayır..Arada bir nasıl uçtuğu,Kanalizasyon filmindeki çaycının çocuğu,cinler,siyah-mavi gözlüler,sarışın kadınlar,Okan Bayülgen kısaca ne ararsan var..
The Flying Man (Altyazılı) 09:20
The Flying Man (Altyazılı) 417 izlenme - 6 yıl önce Marcus Alqueres'in 2013 yapımı ikinci kısa filmi. asıl mesleği animasyon ve özel efektmiş.
Uçan Sabri Reklamı 2 (Ece Erken İçerir) 00:39
Uçan Sabri Reklamı 2 (Ece Erken İçerir) 508 izlenme - 7 yıl önce Geçen gün televizyonu karıştırıyodum. Fox'da Ece Erken'in Rengarenk programında öve öve bitiremediği birazdan çok komik birşey izleyeceksiniz dediği bu videoyu izlemek için oturup bekledim. O günden beri ruh gibi yaşıyorum, hiçbir duygusal tepki göstermez oldum....Bir deli kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış.
Gta V - Crazy Turkish Dude - Uçan Adam Sabri 00:56
Gta V - Crazy Turkish Dude - Uçan Adam Sabri 559 izlenme - 6 yıl önce Uçan adam Sabri GTA IV'den sonra Uçan Adam Sabri GTA V'de çıktı, sayın Alkışlarla Yaşıyorum üyelerine sunuyorum yaptığım bu videoyu. (Not: Kamera HD kaydettiydi program kaliteyi düşürdü)
Uçan Adam Sabri  - The Tonight Show With Jay Leno 01:20
Uçan Adam Sabri - The Tonight Show With Jay Leno 673 izlenme - 7 yıl önce Hezarfen Ahmet Çelebi'nin varisi olduğuna başından beri çoğu insanın kanaat getirdiği planör sabri dünyaya açıldı... Bu cümleye hiç şaşırmamak gerek çünkü böylesine halka mal olmuş bir zatın sınırı aşması şaşılası bir durum değil ve de inanıyorum ki bunla sınırlı kalmayıp ünü bütün dünyayı sarıcak sen o stüdyoyu Allah Allah nidalarıyla inlettin ya... Bekleyelim izleyelim görelim ve de kulağımızı Cernden gelecek haberlere dikelim her an bi haller gelip büyük hadron çarpıştırıcısıyla çarpıştığı haberleri alabiliriz...
Yangın Tüpüyle Uçan Türk 00:22
Yangın Tüpüyle Uçan Türk 415 izlenme - 6 yıl önce Efendim pratik Türk zekasının alkolle karıştığında yapamayacağı şey yoktur. Bu vidyoda izleyeceğiniz arkadaş her ne kadar sarı saçlarıyla Ruslara benzese de Kore'de öğretimine devam eden bir Türk kardeşimizdir. Bu hareketiyle Rus kanallarında haberlere konu olmuştur. İyi seyirler.
Uçan Adam Sabri - Amerikan Dublaj 00:59
Uçan Adam Sabri - Amerikan Dublaj 183 izlenme - 4 yıl önce Son dönemde izleyicilerin oldukça beğenisini toplayan Amerikan Dublaj videolarının yaratıcısı Veysel Zaloğlu'nun "Uçan Adam Sabri" videosu sizlerle.
Uzayda Hayat Var mı - Çıkmaz Sokak 04:36
Uzayda Hayat Var mı - Çıkmaz Sokak 133 izlenme - 6 yıl önce Araştırmacı gazetecilerin buluştuğu çıkmaz sokakta bu sefer uzayda hayat olup olmadığı tartışıldı. Sonuç uzayda 3 memeli karılar varmış. Beybiled sabri bu 3 memeli memelilerin ortadaki memesini emerken aldığı enerjiyle uçmuş aya konmuş aya konan sabriyi medyumun biri dünyaya ay ile birlikte indirmiş ve 950 yıl birlikte yaşamışlar. sonra esra seyhanla sabri reiz evlenmiş.
Flying Man Sabri Tarikatı 03:56
Flying Man Sabri Tarikatı 258 izlenme - 7 yıl önce Halen din adamları tarafından incelenen fakat sonuç alınamayan sapık bir tarikat. Allah islah etsin.
Hepimiz Uzaydan Geldik Ömrümüz 950 Yıl 09:27
Hepimiz Uzaydan Geldik Ömrümüz 950 Yıl 125 izlenme - 6 yıl önce Evet Ayı yere indiren medyuma atarlanan sesi kısık araştırmacı yazarımız diyorki rüyadayız ölünce uyanacağız. İnş diyorum maşallah diyorum ve siktir olup gidiyorum
Arapça Bilen Karizma mı Oluyor? Çıkmaz Sokak 02:28
Arapça Bilen Karizma mı Oluyor? Çıkmaz Sokak 98 izlenme - 6 yıl önce Evet gene evimizin eski neşesi çıkmaz sokak karşımızda bu sokağa giren çıkamıyor. Konuşulan konular ve araştırmacı gazeteci tipler süper. Orda olmak isterdim ama olmadım ama ruhumu metafizik gücüyle oraya gönderip kendimi ordaymışım gibi hissetmiştim zamanında
Kapıdan Girip Bacadan Çıkmak 00:35
Kapıdan Girip Bacadan Çıkmak 91 izlenme - 7 yıl önce İnsanlar kıyafetleriyle karşılanırlar, bilgileriyle ağırlanırlar, konuşmalarıyla uğurlanırlar. Bu yüzden Latin Amerika'da bakkala, kasaba artistlik yapmayın.
Dj Issı & Dj Sabri & Ahmet Bey 05:08
Dj Issı & Dj Sabri & Ahmet Bey 49 izlenme - 6 yıl önce Educatedear'den inanılmaz bir çalışma daha. Dj ıssı ve dj sabri atışıyorlar araya Ahmet bey giriyor. En son ray ray kasım atışmaya katılacağının sinyallerini veriyor.