Hoşgeldiniz!

uçan at

uçan at adamıda ucurdu :)) 00:28
uçan at adamıda ucurdu :)) 3.991 izlenme - 8 yıl önce at dan super hareket
Mekke'de Görülen Uçan At 00:43
Mekke'de Görülen Uçan At 1.741 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medya günlerdir o görüntüyü konuşuyor. Videoda şimşekler çakarken Allahuekber sesleri arasında anlık olarak gökyüzünde uçan bir at görülüyor. Peki meselenin aslı ne? Oldukça düşük kalitedeki kamera görüntüsünde, ışık hüzmelerinin karanlık gökyüzünü aydınlattığını ve bu esnada uçan at olduğu iddia edilen bir nesnenin göründüğünü, arkadan Arapça konuştuğu tahmin edilen bir adamın sesinden dinliyoruz. Adam bu sırada Kuran’dan ayetler okuyor. Çekimin kaynağı bilinmiyor. Ancak videonun geçmişi takip edildiğinde, 24 Kasım 2014’te, Filipinler’de Angel Louise Dela Cruz isimli bir kadının videoyu Facebook paylaşım sitesi üzerine yüklemesiyle başladığı bilgisine ulaşabiliyoruz. Ancak kadın ne videoyu kendisinin çektiğini iddia ediyor ne de nereden bulduğunu açıklıyor. Bu tarihten birkaç gün sonra, video “Cidde, Suudi Arabistan’da Uçan Siyah At” ve “Mekke’de Uçan At Görüldü” başlıklarıyla Youtube’a yüklendi ve en az bir milyon kişi izledi.
Mekkede Uçan At Görüntülendi 00:42
Mekkede Uçan At Görüntülendi 655 izlenme - 3 yıl önce Mekke'de Kaydedilen Uçan At Görüntüleri, Montaj, Shop Olma İhtimali Bulunmaktadır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/Canerdemirci5696 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uçan At Gören Adam 02:06
Uçan At Gören Adam 322 izlenme - 6 yıl önce
Mekke'de Görülen Uçan At 00:43
Mekke'de Görülen Uçan At 180 izlenme - 3 yıl önce Mekke'de Gökyüzünde Uçan AT görüldü. Rivayete göre mehdi a.s mekkede atın üstünde tüm dünyaya kendini gösterecek ve bugün bu olay gerçekleşmiştir... Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ama, olayı biraz araştırdığımızda yine de ürperten bir görüntü olduğunu anlayabiliriz. Pür dikkat izliyoruz.
Uçan At Gören Adam - At Bizim Bilgisayarlarımızı Kesti 02:06
Uçan At Gören Adam - At Bizim Bilgisayarlarımızı Kesti 183 izlenme - 3 yıl önce Bandırma'da sanayi işçilerinin anlattıklarına göre uçan at memleketimize gelmiş bulunmakta. Sanayi istikametine doğru yoluna devam eden bu uçan at şimdilerde şekerleme yapıyordur diye tahmin edilmekte.