Hoşgeldiniz!

uçan daire

Çinli İcadı Ev Yapımı Uçan Daire 06:24
Çinli İcadı Ev Yapımı Uçan Daire 6.546 izlenme - 4 yıl önce Çinli İcadı Ev Yapımı Uçan Daire
Fifa 2000 - Uzaylı Çıkarması 01:35
Fifa 2000 - Uzaylı Çıkarması 1.145 izlenme - 2 yıl önce Janisery adlı arkadaşımız bana "ben eklicektim ama sana yollayayımm sen ekle" diyerek bu videoyu eklememi istedi, ben de kırmadım ekledim. Hepimizin severek oynadigi Fifa 2000'inde bir ispanyol arkadaşımızın oyuncusunu uzaylılar kaçırıyor. Fifa 2000 oynayan herkesin başina gelmistir mutlaka. Ama gene de hakettigini düşünüyorum. Sen hem o güzelim jenerigi izlemeden geç hem de o guzelim şarkıyı yarıda kesersen uzaylıların ds senin oyuncunu kaçırması müstehaktır. Allah taş etmedi oyuncularını, sen ona dua et.
Mucit Yılmaz - Türk İşi Uçan Daire 03:57
Mucit Yılmaz - Türk İşi Uçan Daire "TURP" 614 izlenme - 3 yıl önce Hayatını; Dünyanın en ekonomik ve en hızlı uçan dairesini yapmaya adayan Mucit Yılmaz Abi' mizin, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği teknoloji harikası aracı.Alkışlarla ekibi olarak; bu çılgın projeyi senden izinsiz çalacak uyanıkları sürüm sürüm mahkemelerde süründürmeye yemin ettik Yılmaz Başgaaann!!!
Mucitlerin Muciti Yılmaz Kafalıoğlu - Işık Hızı ve Ufo Yapımı 07:36
Mucitlerin Muciti Yılmaz Kafalıoğlu - Işık Hızı ve Ufo Yapımı 432 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden Türk işi uçan daire(TURP) yapımında gördüğümüz mucit Yılmaz abi bu sefer Einstein'ın neleri unutuğunu bizlere anlatırken tüm bildiklerimizi unutturup hepimizi Einstein yapıyor. Ben inanıyorum Yılmaz abi birkaç videoya o uçan daire uçacak.
Amatör Ufo Videosu 01:16
Amatör Ufo Videosu 430 izlenme - 5 yıl önce SavunmaTURK-İzafiyet 6-7 yıl önce bizzat çektiğim ufo videosu.
Uçan Dairenin Ardından Su Dökmek - Homoti 02:04
Uçan Dairenin Ardından Su Dökmek - Homoti 129 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Müjdat Gezen ve Perran Kutman'ın paylaştıkları 1987 yapımı Homoti filmi, insanımızın misafirperverliği hakkında örnek teşkil etmektedir. Sonuçta her ne kadar cam macunundan da yapılmış olsa uzaylı uzaylıdır,sevgiyle yaklaşılmalıdır, daha sonra bir daha gelir belki...