Hoşgeldiniz!

Uçan Kaykay Videoları İzle

Amerikan Ordusunda Uçan Kaykay Dönemi 02:24
Amerikan Ordusunda Uçan Kaykay Dönemi 3.526 izlenme - 6 ay önce Geçtiğimiz ay Frank Zapata, Flayboard Air (uçan kaykay) ile saniyede 150 kilometre hıza ulaşınca herkesin ilgisini çeken uçan kaykay, sahibi olduğu Implant Science a Department of Homeland Security, Amerikan ordusundan yüklü bir sipariş aldıklarını açıkladı.
Kompresörlü uçan kaykay 02:02
Kompresörlü uçan kaykay 8.586 izlenme - 2 yıl önce Ryan Craven isimli adam kendi çabalarıyla kompresör kullanarak hoverboard yaptı. Bilim kurgu filmleriyle beraber adını duymaya başladığımız hoverboard ya da Türkçe ismiyle uçan kaykay geçtiğimiz aylarda gerçek olmuştu. Hendo Hover isimli uçan kaykay Kickstarter'da hedef koyduğu fonu toplamıştı. Şimdi ise birçok kişi Hendo Hover'ın satışa çıkmasını bekliyor. Ancak görünüşe göre herkes Hendo Hover'ı bekleyecek kadar sabırlı değil. Texas'ta yaşayan Ryan Craven isimli adam uçan kaykayın satışa çıkmasını beklemek yerine kendi uçan kaykayını yapmış. Craven, uçan kaykayını 4 tane kompresörü bir tahtaya yerleştirerek oluşturmuş. Şu an bu kaykay hakkında pek bilgi vermeyen Craven, şimdilik bir tanıtım videosu yayınlamakla yetinmiş.
Dünyanın İlk Uçan Kaykayı: Hendo Hoverboard 00:59
Dünyanın İlk Uçan Kaykayı: Hendo Hoverboard 4.145 izlenme - 3 yıl önce Manyetik levitasyon teknolojisi kullanılarak yapılan ve henüz sokakta kullanıma uygun olmayan, uçabilen kaykay.
Uçan Kaykay Hendo 03:12
Uçan Kaykay Hendo 3.027 izlenme - 3 yıl önce Manyetik levitasyon teknolojisi kullanılarak yapılan ve henüz sokakta kullanıma uygun olmayan, uçabilen kaykay.
Geleceğe Dönüş Günü - 26 Yıl Önce Tam Bugün 00:55
Geleceğe Dönüş Günü - 26 Yıl Önce Tam Bugün 2.601 izlenme - 2 yıl önce 1989 yapımı Geleceğe Dönüş 2'de zamanda yolculuk yapan kahramanlar bir dizi teknolojik yenilikle karşılaştıkları 21.10.2015'e ışınlanmıştı. Dünyanın tartışmasız en iyi bilim kurgu film serisi olan Geleceğe Dönüş'te filmin kahramanları Marty McFly ve Dr. Emmett Brown zaman makinesiyle 1984 yılından 31 yıl sonrasına, yani 2015 yılına gitmişlerdi. Dr. Emmet Brown ile Martin McFly'ın özel yapım Delorean marka arabalarıyla geçmişten geleceğe filme göre 31 yıl, vizyon tarihine göre ise 26 yıl önce geçtikleri tarih bugün: 21.10.2015
Geleceğin Teknolojisi: Hoverboard 04:32
Geleceğin Teknolojisi: Hoverboard 2.821 izlenme - 3 yıl önce Huvr isimli firmanın üzerinde çalıştığı Hoverboard şimdiden önümüzdeki yılların en iyi icadı olmaya aday. Bugüne kadar bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz uçan kaykaylar acaba gerçek mi oluyor? Bunun cevabını önümüzdeki günlerde göreceğiz.
Geleceğe Dönüş 2 - Uçan Kaykay Test Çekimleri 00:58
Geleceğe Dönüş 2 - Uçan Kaykay Test Çekimleri 895 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılında geçen Geleceğe Dönüş 2 filminin en dikkat çekici ayrıntılarından biri olan uçan kaykay sahnelerinin prova çekimleri.
Lexus'un uçan kaykayı 00:37
Lexus'un uçan kaykayı 470 izlenme - 2 yıl önce Lüks otomobil üreticilerden Lexus'un geliştirdiği uçan kaykaydan ilk video geldi. Son zamanlarda uçan kaykay olarak nitelendirebileceğimiz Hoverboard için birçok teknoloji şirketi çalışmalara başladı. Uzun zaman önce gündeme Kickstarter'da destek toplayan Hendo Hover adlı uçan kaykay gelmişti. Bu sefer ise lüks otomobil üreticilerden Lexus'un geliştirdiği kaykay büyük dikkat çekti. Lexushover olarak adlandırılan uçan kaykay için kısa bir video yayınlandı. Videoda da görüldüğü üzere duman çıkaran kaykay, manyetik bir alan sayesinde havada durabiliyor. Şimdilik cihazın hakkında pek fazla bir bilgi bulunmuyor. Sadece kaykayın sıvı hidrojen soğutmalı ve mıknatıslı olduğu belirtiliyor. Öte yandan önümüzdeki hafta söz konusu kaykayın daha fazla videoları yayınlanacağı da açıklandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otomotiv Devinden Uçan Kaykay 00:37
Otomotiv Devinden Uçan Kaykay 341 izlenme - 2 yıl önce Lexus'un yayınladığı tanıtım videosunda uçan kaykaya dair ilk sinyal verildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Çekici Hatunun Hoverboard ile İmtihanı 00:29
Çekici Hatunun Hoverboard ile İmtihanı 35 izlenme - 2 ay önce Hoverboard, bilim kurgu filmlerinden esinlenerek icat edilen bir uçan kaykay prototipiydi aslında. Günümüzde ise, satışı fırtına gibi esiyor ama ona binmek gerçekten tecrübe istiyor.
Dünyanın ilk gerçek uçan kaykayı sürüldü 01:54
Dünyanın ilk gerçek uçan kaykayı sürüldü 581 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en ünlü kaykaycılarından Tony Hawk, ilk gerçek uçan kaykayı test etti. Bilim kurgu filmleriyle beraber adını duymaya başladığımız hoverboard ya da Türkçe ismiyle uçan kaykay gerçek oldu. Hendo Hover, dünyanın ilk 'gerçek' uçan kaykayını tasarladı ve hatta şu an bu proje için Kickstarter'dan fon toplamaya bile başladı. Bunun yanında geçtiğimiz günlerde ise dünyaca ünlü kaykaycı Tony Hawk, bu uçan kaykayı test etti. Yalnızca özel bir zeminde hareket edebilen uçan kaykay, Tony Hawk'un da beğenisini topladı.
Uçan Kaykay Yapıp Rekor Kırdı 01:16
Uçan Kaykay Yapıp Rekor Kırdı 251 izlenme - 2 yıl önce Uçan kaykay yapıp rekor kırdı Kanadalı Catalin Alexandru Duru, kendi yaptığı uçan kaykay ile 276 metre havada giderek Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
Geleceğe Dönüş'teki Uçan Kaykay Gerçek Oldu 00:57
Geleceğe Dönüş'teki Uçan Kaykay Gerçek Oldu 318 izlenme - 3 yıl önce Uçan kaykay', Geleceğe Dönüş filmiyle tanıştığımız bir teknolojiydi. California'daki bir şirketin geliştirdiği teknoloji Geleceğe Dönüş filmini, gerçeğe dönüştürdü. Jill ve Greg Handerson çifti tarafından geliştirilen sistem, hava yastığı teknolojisi kullanılan diğer araç ve cihazlardan farklı. Kullanıldığı araç gereci yerden kaldırmak, havalandırmak için hava değil, patenti alınmış yeni bir manyetik alan sistemi kullanılıyor. Handerson çifti, geliştirdikleri teknolojinin, iletken bir yüzey üzerinde olduğu sürece, çok küçük yüzeylere de büyük alanlara da uygulanabildiğini belirtiyor.
Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenmek 03:26
Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenmek 318 izlenme - 3 yıl önce Su Üstünde Suyun Gücüyle Uçan Kaykay İle Doyasıya Eğlenen Gençler.
Uçan Kaykay Hendo 02:54
Uçan Kaykay Hendo 324 izlenme - 2 yıl önce Uçan kaykay Hendo bu Uçan kaykay Hendo yu biraz daha geliştirdiklerinde çok süper ve eglenceli olacagına eminim.kesinlikle harika görünüyor.
Örümcek Adam'ın Baş Düşmanı Green Goblin'in Uçan Kaykayı 00:54
Örümcek Adam'ın Baş Düşmanı Green Goblin'in Uçan Kaykayı 5 izlenme - 3 gün önce Green Goblin'in meşhur uçan kaykayı, günümüzde birçok şirket tarafından geliştiriliyor. Daha önce Zapata Racing'in tanıttığı Flyboard'u görmüştük ve ağzımız açık izlemiştik. Yalnız Flyboard'u su üzerinde denenmişti. Bu defa ise karada da denenen uçan kaykay muazzam gözüküyor!
Uçan Kaykaylar Gerçek mi Oldu ? 04:32
Uçan Kaykaylar Gerçek mi Oldu ? 382 izlenme - 3 yıl önce HUVrTech adlı firma, yılların hayali olan uçan kaykayları "gerçeğe dönüş"türmüş gözüküyor. Gerçek olup olmadığına siz karar verin!
Hoverboard İle Sema Yapan Semazen 00:22
Hoverboard İle Sema Yapan Semazen 83 izlenme - 7 ay önce Bir alışveriş merkezinde sema yapan semazene, uçan kaykay olarak bilinen hoverboard üzerinde sema yaptırıldı.
Otomotiv Devinden Uçan Kaykay 00:37
Otomotiv Devinden Uçan Kaykay 177 izlenme - 2 yıl önce Otomotiv Devinden Uçan Kaykay Lexus'un yayınladığı tanıtım videosunda uçan kaykaya dair ilk sinyal verildi.
Lexus Uçan Kaykayı Hoverboard'u Tanıttı 02:12
Lexus Uçan Kaykayı Hoverboard'u Tanıttı 137 izlenme - 2 yıl önce Back To The Future'ın hayal ürünü uçan kaykaylar gerçek oldu. Lexus'un profesyonel olarak kullanım videosunun 5 Ağustos'ta çıkacağını duyurmasının ardından bizlerde bugünü iple çekmiştik. Sözünde duran şirket bugün yayınladığı video ile bir kez daha Hoverboar'a hayran kalmamızı sağladı.l
Geleceğe Dönüş'ün Uçan Kaykayının Gerçek Olması! 04:32
Geleceğe Dönüş'ün Uçan Kaykayının Gerçek Olması! 197 izlenme - 2 yıl önce Geleceğe Dönüş filminde gördüğümüz hava kaykayı sonunda gerçek oldu. izliyoruz. Hello viral.
Uçan Kaykay ile İnsanları Hayattan Soğutmak 03:26
Uçan Kaykay ile İnsanları Hayattan Soğutmak 286 izlenme - 3 yıl önce Günler geçmiyor ki Devin Graham yeni videolar çekerek bizleri hayattan soğutmasın. Bu sefer su üzerinde uçan kaykay ile bizleri PC başında terlemiş kaselerimizi başbaşa bırakıyor sevgili Alkışdaşlar...
Geleceğe Dönüş Filminin Uçan Kaykayının Nasıl Üretileceğini Gösteren Animasyon 01:01
Geleceğe Dönüş Filminin Uçan Kaykayının Nasıl Üretileceğini Gösteren Animasyon 104 izlenme - 1 yıl önce Herkesin merakla beklediği uçan kaykayların hala piyasaya çıkmamış olması bir çoğumuz için hayal kırıklığı yarattı. Peki "Hoverboard gerçekte üretilseydi fabrikası nasıl olurdu?" diye düşünen Garth Lee, üretim hattını modelleyip kısa bir animasyon hazırladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayal Ürünü Uçan Kaykay Gerçek Oldu! (Hoverboar) 02:12
Hayal Ürünü Uçan Kaykay Gerçek Oldu! (Hoverboar) 134 izlenme - 2 yıl önce Lexus’un uçan kaykayı sonunda havalandı Ve sonunda gerçek oldu. Ha uçtu ha uçacak derken Lexus uçan kaykayını resmen görücüye çıkardı. Ancak hemen belirtelim; henüz “geleceğe dönecek” kıvamda değiliz ancak yine de gerçek ve sürülebilir bir uçan kaykayla karşı karşıyayız. Daha önce belirttiğimiz gibi Lexus’un uçan kaykayı süper iletkenler ve mıknatıslar yoluyla çalışıyor. Aşırı ısınmayı önlemek için sıvı nitrojen kullanılan uçan kaykay, yerden ne yazık ki birkaç santim yüksekte durabiliyor. Hatta üzerinde insan varken çoğu zaman yere temas da ediyor. Biz mi çok doyumsuzuz bilemiyoruz ancak uçan kaykayı test eden profesyonel kaykaycı Ross McGouran çocukluk hayalinin gerçekleştiğini belirtiyor. Lexus tasarımcıları ise daha iddialı: “Zoru başarırız, imkansız zaman alır.” Sonuç olarak Lexus’un bir yılını alan “imkansız” serüven başarılı bir şekilde sonlanmış durumda.
Muhabir Uçan Kaykay Kurbanı Oldu 00:18
Muhabir Uçan Kaykay Kurbanı Oldu 193 izlenme - 3 yıl önce Kaykaycılarla ilgili bir program yapan Avustralyalı muhabir, başına gelecekleri öngöremedi. 7News kanalının Amerika’daki büro şefi Mike Amor, kafasına kaykay isabet eden Amor, uzun süre kendine gelemedi.
Lexus’un Uçan Kaykayı 5 Ağustos’ta Havalanıyor! 00:19
Lexus’un Uçan Kaykayı 5 Ağustos’ta Havalanıyor! 91 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz ay yayınladığı sürpriz bir videoyla uçan kaykay geliştirdiğini tüm dünyaya duyuran Lexus, sonunda gizemli cihazını tüm detaylarıyla tanıtacağı tarihi açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 Ağustos’ta hep beraber geleceğe dönüyoruz! Lüks otomobil üreticisi gizemli kaykayı hakkında şimdiye kadar yalnızca videolarla konuştu. Dolayısıyla uçan kaykay hakkında çok az şey biliyoruz. Bunların arasında cihazın gerçekten çalışır ve sürülebilir olduğu, ancak çok büyük ihtimalle Hendo gibi özel bir zeminde çalışacağı ve profesyonel kaykaycı Ross McGouran tarafından test edildiği gibi bilgilerden ibaret. Videolarda gördüğünüz uçan kaykaydan çıkan dumanlar ise bunun sıvı hidrojen soğutmalı bir cihaz olduğunu gösteriyor. Tarihe tanıklık etmek için 5 Ağustos’u ajandalarınıza not edin!
Muhabir Uçan Kaykay Kurbanı Oldu 00:38
Muhabir Uçan Kaykay Kurbanı Oldu 143 izlenme - 3 yıl önce Kaykaycılarla ilgili bir program yapan Avustralyalı muhabir, başına gelecekleri öngöremedi. 7News kanalının Amerika’daki büro şefi Mike Amor, kafasına kaykay isabet edince uzun süre kendine gelemedi.
Uçan Kaykay ile En Uzun Mesafe Rekoru 01:32
Uçan Kaykay ile En Uzun Mesafe Rekoru 98 izlenme - 2 yıl önce Geleceğe dönüş serisinde bir çoğumuz "hoverboard"ları (Uçan kaykay) şaşkınlıkla ve ilgiyle izlemişizdir. Her ne kadar filmde bu ürünlerin üretildiği tarihler geçmiş olsa da günümüz teknolojisi uçan kaykay üretmekten çok da geri durumda değil. Bu konuda zaman zaman bir çok deneme yapılsa da önemli bir rekor Kanada'dan geldi. Catalin Alexandru Duru mucit geliştirdiği prototip ile Quebec gölünün üzerinden karşıya geçmeyi başardı. Filmdekine oranla oldukça yüksekten uçan kaykayın olası bi kaza durumunda daha güvenli bir düşüş yaşaması için deneme göl üzerinde yapıldı. Test sırasında herhangi bir problem yaşanmazken yaklaşık 305 metrelik göl aşılarak bu konudaki dünya rekoru kırılmış oldu.
Tony Hawk Uçan Kaykayı Test Etti 01:54
Tony Hawk Uçan Kaykayı Test Etti 113 izlenme - 3 yıl önce --Günde Tek Hamle Yapmaya İzin Veren Oyun (Slow Games) >> http://www.izlesene.com/video/gunde-tek-hamle-yapmaya-izin-veren-oyun-slow-games/7930574 --Kolları Olmayan Adam Araç Kullanıyor! >> http://www.izlesene.com/video/kollari-olmayan-adam-arac-kullaniyor/7930515 Son zamanların en heyecan verici teknolojik gelişmelerinden biri olan uçan kaykay, önümüzdeki sene satışa çıkmaya hazırlanıyor. Hendo imzalı uçan kaykayı test eden dünyaca ünlü kaykaycı Tony Hawk, oldukça keyifli bir cihazın bizi beklediğini gözler önüne serdi. “Bildiğiniz her şeyi unutun” diyen Tony Hawk, uçan kaykayda da marifetlerini çekinmeden sergiledi. Şu anda uçan kaykayın kullanılabildiği tek alan olan Los Gatos’taki parkurda çekilen videoda Hendo’nun nasıl hareket ettiği detaylı bir şekilde görülebiliyor. Bu arada tüm yüzeylerde kullanılamadığı Hendo’nun yalnızca kendi özel zemininde hareket ettiğini belirtelim. Kickstarter’da beklediği desteği alarak çıkışı kesinleşen cihaza destek vermeye devam edebilirsiniz. Ancak üretilen ilk 10 uçan kaykayın tükendiğini hatırlatmakta fayda var. Yine de Hendo’nun geliştirici sürümlerine sahip olabilmek mümkün. İyi Seyirler...
Hendo  - HoveBoard (Uçan Kaykay) 02:24
Hendo - HoveBoard (Uçan Kaykay) 117 izlenme - 2 yıl önce ABD’nin California eyaletindeki Arx Pax şirketi, 25 yıllık bir efsaneyi hayata geçirdi. Şirket, 1989 yapımı ‘Geleceğe Dönüş 2’ filmiyle akıllara kazınan uçan kaykayı icat etmeyi başardı. ‘Hendo Hoverboard’ isimli uçan kaykay, şimdilik sadece metal zemin üzerinde yerden 2.5 santimetre yukarıda uçabiliyor. Kaykayın manyetik alanda çalışan dört motoru bulunuyor. CUMHURİYET GAZETESİ