Hoşgeldiniz!

uçan kuş

Sergen Yalçın'ın Spor Araba Sevdası 01:59
Sergen Yalçın'ın Spor Araba Sevdası 3.874 izlenme - 1 ay önce Ünlü futbolcu Sergen Yalçın televole muhabirlerine verdiği röportajda spor araba ve hız sevdasından bahsediyor.
Mankenlerin Futbolcu Değerlendirmeleri (1998) 01:25
Mankenlerin Futbolcu Değerlendirmeleri (1998) 863 izlenme - 2 hafta önce Aysun Kayacı ve Didem Erol, manken olarak futbolcuların nasıl poz verdiğini değerlendirmişler. 1998 yılı televole yılları...
Cem Özer'in Değişik Taklit Performansı 01:39
Cem Özer'in Değişik Taklit Performansı 2.034 izlenme - 4 ay önce Görüntüler 1998 yılından. Kıbrıs'ta yapılan etkinlikte sahne alan Cem Özer ünlü şarkıcılar İbrahim Tatlıses ve Seda Sayan'ın taklitlerini biraz değişik bir şekilde yapıyor.
Galatasaraylı Futbolcuların 1998 Yılı Katalog Çekimleri 03:55
Galatasaraylı Futbolcuların 1998 Yılı Katalog Çekimleri 1.807 izlenme - 2 ay önce 1999 yılı kataloğu için objektiflerin karşısına geçen Galatasaraylı ünlü futbolcular kamera karşısında eğlenceli bir gün geçiriyorlar. İçerik var mı diye baktım ama bulamadım.
Televole'nin Top 10 Futbol Şarkıları 05:33
Televole'nin Top 10 Futbol Şarkıları 1.187 izlenme - 4 ay önce Televole ünlü şarkıcıların futbol şarkılarını 10 dan geriye doğru sıralıyor. Top 10 'nin birincisi ise Mahsun Kırmızıgül oluyor. Eski yıllara götüren hoş bir video.
İmparator Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri (Aydemir Akbaş İçerir) 08:04
İmparator Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri (Aydemir Akbaş İçerir) 1.645 izlenme - 3 ay önce İbrahim Tatlıses ve Aydemir Akbaş'ın rol aldığı İmparator dizisinin set halleri. Koyu Galatasaray'lı Aydemir Akbaş ve Levent İnanır'ın Juve-Cimbom maçını izlerken aut'u gol, golü aut olarak gördüğü saçma görüntüler mevcuttur. (uçankuş tv'den alıntıdır)
Atilla Taş'ın Eğlenceli Dans Dersleri 02:41
Atilla Taş'ın Eğlenceli Dans Dersleri 2.116 izlenme - 6 ay önce Ham Çökelek şarkısı ile büyük çıkış yakalayan ünlü şarkıcı Atilla Taş bir sonraki klibi için dans dersleri alıyor.
Buray - Michael Kuyucu Röportajı 01:21:49
Buray - Michael Kuyucu Röportajı 475 izlenme - 2 ay önce 2015 yılının en başarılı çıkışlarından birine imza atan BURAY "Bir Şişe Aşk" albümü ve müzik kariyerinin nasıl başladığını Michael Kuyucu'ya anlatıyor. Uçan Kuş TV'de 2015 Kasımında yayınlanan program kaydı.
Uçankuş Farkıyla - Şok Ece Erken Kostümün Ağırlığından Canlı Yayında Yere Yuvarlandı 01:00
Uçankuş Farkıyla - Şok Ece Erken Kostümün Ağırlığından Canlı Yayında Yere Yuvarlandı 538 izlenme - 2 ay önce Melih Gökçek'in de canlı yayın konuğu olarak katıldığı sırada Ankara Kedileri'nin kostümünün üst kısmını giyen Ece Erken kıyafetinin ağırlığına dayanamayarak yere düşünce ilginç görüntüler ortaya çıktı. Magazin'in nabzını tutmak, son dakika magazin haberlerini öğrenmek için www.ucankus.com Uçankuş, Gecce ve Kelebek gibi sitelerle birlikte magazinin lideri!
uçan kuş furkan 03:04
uçan kuş furkan 4.145 izlenme - 4 yıl önce Videoyu yapan ''Maximus'' a Teşekkür Ederiz.TÜM HAKLARI SAKLIDIR.COPYRIGHT BY FURKAN HIRDAVAT
Rambo Okan'ın Tuğba Özay'ı Öpmesi 01:04
Rambo Okan'ın Tuğba Özay'ı Öpmesi 296 izlenme - 5 ay önce Fenerli Amigo Rambo'nun Tuğba Özay'a hallendiği görüntüleri izliyoruz. E hadi öp, hadi...
Kent Ozanları - Gökte Uçan Kuş Olsam 04:39
Kent Ozanları - Gökte Uçan Kuş Olsam 1.048 izlenme - 4 yıl önce
Erkan Petekkaya - Yorugunum Kaptan (Canlı Performans) 01:20
Erkan Petekkaya - Yorugunum Kaptan (Canlı Performans) 726 izlenme - 4 yıl önce Kanaltür'ün Yeni Programı Uçankş'un İlk Konuğu Erkan Petekkaya
kuşların dansı 01:01
kuşların dansı 1.353 izlenme - 6 yıl önce kuşların dansı
Mehmet Ali Erbil'in Özlem Yıldız'a Kızımız Olacaktı Diyip Ağlatması (10.05.2000) 00:16
Mehmet Ali Erbil'in Özlem Yıldız'a Kızımız Olacaktı Diyip Ağlatması (10.05.2000) 272 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Ali Erbil, Özlem Yıldız'dan ayrıldıktan sonra Sabah Şekerleri'ne telefonla bağlanıp Emirkan'dan İzel'in Kızımız Olacaktı şarkısını Özlem Yıldız'a gönderiyor. Özlem Yıldız da bunun üzerine ağlayarak stüdyoyu terk ediyor. Hatta yine Mehmet Ali Erbil'in sunuculuğunu yaptığı Çarkıfelek'te sözleşmesi gereği hosteslik yapmaya devam eden Özlem Yıldız o akşam Çarkıfelek'e de çıkmayacaktı.. İzliyoruz efenim..
 Kanat Çırparak Uçan Robot Kuş 05:12
Kanat Çırparak Uçan Robot Kuş 289 izlenme - 1 yıl önce Uçak mühendisi bir arkadaşla izledik bu videoyu öyle teknik ayrıntılar anlattı ki. Yani olay sadece iki kanat çırpma olayı değilmiş. Elin Cavuru hakkaten yapmış ağbi..
Azer Bülbül'ün Bjk - Gs Maçı Heyecanı - Televole 01:51
Azer Bülbül'ün Bjk - Gs Maçı Heyecanı - Televole 125 izlenme - 5 ay önce Şimdi Magazin Zamanı! Bundan yıllar önce; “Gündem Kanatlarımızın Altında” sloganıyla, hayatın içinden her konuyu ekrana taşıyan Uçankuş TV, tüm Türkiye’yi yepyeni ve bol eğlenceli bir dünya ile tanıştırmıştı. Aktüel, güncel, sosyal medya, müzik, magazin, dizi, moda, sinema, tiyatro, kültür-sanat, cemiyet hayatı, spor-magazin, eğlence sektörü, Türkiye’nin dört bir yanından canlı bağlantılar... Kısacası hayata dair eskilerden ve yenilerden dolu her şey, artık Türkiye’nin ilk ve tek sosyal yaşam kanalı “Uçankuş TV” YouTube kanalında. Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter: http://goo.gl/6KwBJd Facebook: http://goo.gl/Hjzl5z Insyagram: http://goo.gl/A57f3B Uçankuş.com: http://goo.gl/6uHkjn
Nihat Doğan Şaşırttı 00:55
Nihat Doğan Şaşırttı 573 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde, Twitter üzerinden sert tepki verdiği Fazıl Say, Levent Kırca ve Müjdat Gezen'den canlı yayında özür dileyen Nihat Doğan, Say'a yönelik bir de çağrıda bulundu: "Japonya'ya gidip de ne yapacaksın, orada köpek eti mi yiyeceksin, Türkiye'de kal"
İsmail YK - Michael Kuyucu Röportajı (2015) 01:17:19
İsmail YK - Michael Kuyucu Röportajı (2015) 96 izlenme - 10 ay önce İsmail YK , UÇAN KUŞ TV'de Michael Kuyucu'nun hazırlayıp sunduğu "Müzik Kuşu" programına 2015 Yılında yayınladığı "KIYAMET" adlı albümün hikayesini anlatıyor. İsmail YK'nın "Kıyamet" albümünde yer alan şarkılar ve onların hikayesi. Mart 2015
Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer'e Sürpriz (Uçankuş) 03:42
Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer'e Sürpriz (Uçankuş) 396 izlenme - 4 yıl önce Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer'e Sürpriz (Uçankuş)
Mirkelam Konseri ve Çılgın Hayranları 01:58
Mirkelam Konseri ve Çılgın Hayranları 78 izlenme - 8 ay önce Mirkelam'ın verdiği konserde bir hayranı adeta ona dokunabilmek için çıldırıyor Şimdi Magazin Zamanı! Bundan yıllar önce; “Gündem Kanatlarımızın Altında” sloganıyla, hayatın içinden her konuyu ekrana taşıyan Uçankuş TV, tüm Türkiye’yi yepyeni ve bol eğlenceli bir dünya ile tanıştırmıştı. Aktüel, güncel, sosyal medya, müzik, magazin, dizi, moda, sinema, tiyatro, kültür-sanat, cemiyet hayatı, spor-magazin, eğlence sektörü, Türkiye’nin dört bir yanından canlı bağlantılar...
İbrahim Erkal - Gavurun Kızı - Televole 01:47
İbrahim Erkal - Gavurun Kızı - Televole 42 izlenme - 5 ay önce İbrahim Erkal ikinci klibi için Milas'ta Şimdi Magazin Zamanı! Bundan yıllar önce; “Gündem Kanatlarımızın Altında” sloganıyla, hayatın içinden her konuyu ekrana taşıyan Uçankuş TV, tüm Türkiye’yi yepyeni ve bol eğlenceli bir dünya ile tanıştırmıştı. Aktüel, güncel, sosyal medya, müzik, magazin, dizi, moda, sinema, tiyatro, kültür-sanat, cemiyet hayatı, spor-magazin, eğlence sektörü, Türkiye’nin dört bir yanından canlı bağlantılar... Kısacası hayata dair eskilerden ve yenilerden dolu her şey, artık Türkiye’nin ilk ve tek sosyal yaşam kanalı “Uçankuş TV” YouTube kanalında. Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter: http://goo.gl/6KwBJd Facebook: http://goo.gl/Hjzl5z Insyagram: http://goo.gl/A57f3B Uçankuş.com: http://goo.gl/6uHkjn
Kanat Çırparak Uçan Robot Kuş 05:12
Kanat Çırparak Uçan Robot Kuş 63 izlenme - 9 ay önce Uçak mühendisi bir arkadaşla izledik bu videoyu öyle teknik ayrıntılar anlattı ki. Yani olay sadece iki kanat çırpma olayı değilmiş. Elin Cavuru hakkaten yapmış ağbi..
ilginç danscılar 02:13
ilginç danscılar 613 izlenme - 8 yıl önce hepsi burda :) :) :) :)
Davut Güloğlu'nu şaşırtan olay 02:07
Davut Güloğlu'nu şaşırtan olay 150 izlenme - 4 yıl önce Davut Güloğlu'nu şaşırtan olay 25 Temmuz 2012 Çarşamba
Ümit  Yılmaz - Gökte Uçan Kuş Olsam 05:16
Ümit Yılmaz - Gökte Uçan Kuş Olsam 50 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Sen Olmasan Çıkış Tarihi: 04.06.2003 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Su Üzerinde Uçanlar 03:47
Su Üzerinde Uçanlar 34 izlenme - 2 yıl önce Extreme spor tutkunlarının yeni gözdesi Flyboard, deneyenlere kendini süper kahraman gibi hissettiriyor.
İşte Kaza Anı 02:03
İşte Kaza Anı 26 izlenme - 2 yıl önce
Uçan Kuş 05.11.2012 PART 1 14:25
Uçan Kuş 05.11.2012 PART 1 8 izlenme - 9 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uçan Kuş - Erol Köse -Begüm Sürek Coşarer sunumuyla Bölüm 3 08:21
Uçan Kuş - Erol Köse -Begüm Sürek Coşarer sunumuyla Bölüm 3 7 izlenme - 8 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."