Hoşgeldiniz!

uçan memeli

Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 08:10
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 3.142 izlenme - 3 yıl önce British Airways taçalışan bu hosteslerin banyoda yaptıklarını youtube'a yüklemeleri ile birlikte 1 saat içinde 1 milyona yakın kişinin izlediğini belirtelim. Ben burdan bi serzenişte bulunmak istiyorum e ablacım hostes olmuşsunuzda paranız mı yok bu ne video kalitesi 6600'la mı çektiniz bu videoyu hd çekim yapan bi telefon alamadınız mı? Ha alamadıysanız yardımcı olabilirm yani
Bir Acayip Uçuş Güvenliği Videosu - Pegasus 03:37
Bir Acayip Uçuş Güvenliği Videosu - Pegasus 1.806 izlenme - 4 yıl önce Uçaklar kalkışa geçmeden önce adettir: ya kabin ekibi tarafından ya da bir video aracılığı ile uçuş güvenliği hakkında yolculara birtakım bilgiler verilir. Daha önce bünyesindeki çalışanların çocuklarıyla çektikleri güvenlik videosu ile bu işi muazzam bir şekilde yapan Pegasus Havayolları, bu güvenlik videosu ile biraz daha çizginin dışına çıkmış bulunmakta... Çekimlerin yapıldığı yer Sabiha Gökçen Havalimanı, uçak ise TC-AZP kuyruk kodlu, Maya isimli Boeing 737-82R(WL) uçağıdır.
Kelime Oyunu - Uçan Memeli! 01:22
Kelime Oyunu - Uçan Memeli! 973 izlenme - 3 yıl önce Soru: Memeliler takımının gökyüzündeki temsilcisi? Cevap:......(10.sn de ki kararlılığa dikkat...) Diğer ilgili içerikler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44019/bildigi-halde-cevaplamamak---kelime-oyunu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43411/kelime-oyunu---hevesi-kursaginda-kalmak
Bikinili Kızlarla Uçuş Güvenliği 04:10
Bikinili Kızlarla Uçuş Güvenliği 923 izlenme - 3 yıl önce Efendim, bir kaç yıl öncesine kadar hostes ablaların koridora serpişerek konuşmadan, arka sesle senkronize hareketlerle anlattığı uçuş güvenliği olayını bildiğiniz gibi artık firmalar çeşitli videolarla uygulamaya başladı. Misal bir firma (3 kuruş için yolcusuna bir su bile ikram etmeyen bu firmadan nefret ettiğimden mütevelletit pozitif reklam olmasın diye ismini yazmıyorum) çocuklarla yapmıştı bu videoyu. New Zealand Airlines de bikinili kızlarla yapmış! Altyazı yapmayı bilmediğimden videoyu bu haliyle yayınlıyorum kusuruma bakmayınız, zaten kızların vücud hareketlerinden ne demek istediklerini anlarsınız, yani İngilizce bilmiyorsanız bile bu video size uçağa bindiğiniz zaman faydalı olacak raat olun, efendim.
Korku Filmi Temalı THY Reklamı 00:55
Korku Filmi Temalı THY Reklamı 301 izlenme - 3 yıl önce İnsanları uçağa binmekten korkutacak, efsane reklam. reklamın ana teması olan "güvenmekte haklısınız" mottosu ile fondaki müzik birleşince ortaya garip bir reklam çıkmıştır. Uçak korkusu olmayan bir insana bile 1dk içinde uçak korkusunu aşılayabilir.
Soru Uçan Memeli-Cevap Hostes 01:22
Soru Uçan Memeli-Cevap Hostes 293 izlenme - 7 yıl önce soruuçan memeli-cevaphostes
60'larda Hostesler 02:41
60'larda Hostesler 142 izlenme - 3 yıl önce 60'lı hava ulaşımının en üst seviyeye hitap ettiği zamanlar.Tabi ona göre de hostes dediğin güzel olur lan düşüncesinin şekil aldığı zamanlardan hava yolu şirketlerinin tanıtımlarından ve hosteslerinden tatlı bir lounge müzik eşliğinde güzel görüntüler izliyoruz.