Hoşgeldiniz!

uçtu uçtu

Rumeli Ekrem- Pusti Pusti Babo-Yaşamalı Yar 02:48
Rumeli Ekrem- Pusti Pusti Babo-Yaşamalı Yar 3.116 izlenme - 2 yıl önce Rumeli Ekrem & Pusti Pusti Babo & Yaşamalı Yar Şarkı Sözü Rumeli Ekrem & Pusti Pusti Babo & Yaşamalı Yar Rumeli Ekrem & Pusti Pusti Babo & Yaşamalı Yar Rumeli Ekrem & Pusti Pusti Babo & Yaşamalı Yar Rumeli Ekrem & Pusti Pusti Babo & Yaşamalı Yar Rumeli Ekrem & Pusti Pusti Babo & Yaşamalı Yar
Yeni Türkü & Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 04:21
Yeni Türkü & Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 2.297 izlenme - 2 yıl önce 90 larımın ve bugünlerimin müzik ve sanat anlayışına yön veren iki büyük marjinal (!) üstadı iki büyük grubu birarada görmek dinlemek muhteşem. (Her Şey Dahil Elektrik Hariç programı) *Marjinal gençliğin ruh halini yansıtan sözler içerir.
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 03:36
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 1.304 izlenme - 3 yıl önce Söz-Müzik: Nejat Yavaşoğulları Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu Sabah oldu kalktım, Elim bosa gidiyordu. Gitarımın alt teli kopmus, Arayıp bulamıyordum. Aklımı tutamadım, kafatasımdan Uçtu uçtu. Helada iki musluk bozuk Cırıl cırıl cırlıyordu. Kalktım bi de ben cırlattım. Yok “çok sesli” yok “tek sesli”. Aklımı tutamadım, kafatasımdan Uçtu uçtu. Bak ellerim nasırlastı Ulasmaya uğrasmaktan. Parmaklarıma kan oturdu. Ve Selamünkavlenmürabbirrahim. Aklımı tutamadım, kafatasımdan Uçtu uçtu. Cep delik cepken delik, Cebimde yok bir metelik “bazen”. Ve beton yeşili deliyordu. Deliriyordum çok yoruyordu. Aklımı tutamadım, kafatasımdan Uçtu uçtu.
Sevinç Alhan - Uçtu Uçtu 04:21
Sevinç Alhan - Uçtu Uçtu 453 izlenme - 6 yıl önce
Uçtu Uçtu Şişme Kaydırak Uçtu 00:54
Uçtu Uçtu Şişme Kaydırak Uçtu 224 izlenme - 5 yıl önce
Pinhani - Uçtu Uçtu [bulutsuzluk Özlemi Cover] 03:50
Pinhani - Uçtu Uçtu [bulutsuzluk Özlemi Cover] 207 izlenme - 3 yıl önce Söz: Nejat Yavaşoğulları müzik : Nejat Yavaşoğulları pinhani - Uçtu Uçtu [bulutsuzluk Özlemi Cover] sabah Oldu Kalktım, elim Bosa Gidiyordu. gitarımın Alt Teli Kopmus, arayıp Bulamıyordum. aklımı Tutamadım, Kafatasımdan uçtu Uçtu. helada İki Musluk Bozuk cırıl Cırıl Cırlıyordu. kalktım Bi De Ben Cırlattım. yok “çok Sesli” Yok “tek Sesli”. aklımı Tutamadım, Kafatasımdan uçtu Uçtu. bak Ellerim Nasırlastı ulasmaya Uğrasmaktan. parmaklarıma Kan Oturdu. ve Selamünkavlenmürabbirrahim. aklımı Tutamadım, Kafatasımdan uçtu Uçtu. cep Delik Cepken Delik, cebimde Yok Bir Metelik “bazen”. ve Beton Yeşili Deliyordu. deliriyordum Çok Yoruyordu. aklımı Tutamadım, Kafatasımdan uçtu Uçtu.
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu Kaseti (1990 - 45 Dk) 45:07
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu Kaseti (1990 - 45 Dk) 133 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin en iyi rock müzik yapan gruplarından sevgili Bulutsuzluk Özlemi'nin 1990 yılında çıkardıkları ve içinde Sözlerimi Geri Alamam,Tepedeki Çimenlik ve Acil Demokrasi gibi klasik şarkıların da olduğu efsane "Uçtu Uçtu" albümüdür. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir: 0:00 Gün Başlıyor 3:54 Lagara Lugara 7:32 Tepedeki Çimenlik 12:09 Evet Evet 15:38 Beynim Zonkluyor 22:34 Cezaevinde Bayram Görüşmesi 25:53 Hiroşima 30:10 Şili'ye Özgürlük 35:09 Acil Demokrasi 38:04 Uçtu Uçtu 41:40 Sözlerimi Geri Alamam Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu efsane albümü paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
Nejat Yavaşoğulları - Uçtu Uçtu 03:39
Nejat Yavaşoğulları - Uçtu Uçtu 153 izlenme - 6 yıl önce
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 03:38
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 72 izlenme - 2 yıl önce Grubun 1990 yılında şarkıyla aynı adı taşıyan albümlerinde yer almıştır. şarkının bir kaç bölümü sansürlenmiş ve öyle yayınlanmıştır. Albümdeki tüm söz ve besteler Nejat Yavaşoğulları na aittir. " ve selamun kavlen min rabbir rahim "(ya da ona benzer bişey ) deyip iniş izni ister. son zamanlarda da duman grubu tarafından da coverlanıp ter içinde söylenmektedir. eğlencelidir.
Bulutsuzluk Özlemi - Lagara Lugara (1990) 03:42
Bulutsuzluk Özlemi - Lagara Lugara (1990) 68 izlenme - 2 yıl önce 1984'te kurulan rock grubu Bulutsuzluk Özlemi'nin 1990'da çıkardığı ikinci albümleri 'Uçtu Uçtu'da yer alan pek manalı şarkıları. Bizden tüm bilmeyi istemeyen, bilmekten korkan, lagara lugara ve sigarayla çaydan başka bir şey bilmeyenlere gelsin. Keyifli dinlemeler. Bir sürü kişi Sanki bir uykuda Korkunç bir uğultu vardı Uyutucu, uyutucu Oturmuşlar kalkmıyorlar Her zaman bile bile Hep aynı şekilde Hep aynı hep aynı Lagara lugara Lagara lugara lagara Sigara sigara çay sigara Lagara lugara Lagara lugara lagara Sigara sigara çay sigara Hepsi bu Kaçacağım buradan birazdan Hepsi bu Kaçacağım buradan birazdan Bilmeyi istemeden! Ve bilmekten korkarak! Zaman önemsiz miydi sanki! Hep aynı hep aynı...
Acil Demokrasi - Bulutsuzluk Özlemi 02:50
Acil Demokrasi - Bulutsuzluk Özlemi 52 izlenme - 2 yıl önce 80'lerde nyapılmış doksanlarda klibi çekilmiş 2010'larda güncelliğini koruyan bir şarkı. Şarkı bulutsuzluk özlemi grubunun ikinci albümü olan uçtu uçtu albümünün b kısmında sondan üçüncü şarkıdır.
Uçtu Uçtu Denizlili Gazeteciler Uçtu 03:51
Uçtu Uçtu Denizlili Gazeteciler Uçtu 84 izlenme - 5 yıl önce Gazeteci Erol Kes - Resul Cengiz Ve Salih Ergül'ün pamukkale ,karahayıt Ören Yerlerini, uçan Halı İle ziyareti.
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu / #akustikhane #sesiniac 03:36
Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu / #akustikhane #sesiniac 11 izlenme - 2 yıl önce Bulutsuzluk Özlemi- Uçtu Uçtu Sabah oldu kalktım Elim boşa gidiyordu Gitarımın alt teli kopmuş Arayıp bulamıyordum Aklımı tutamadım kafatasımda Uçtu uçtu Helada iki musluk bozuk Cırıl cırıl cırlıyordu Kalktım bi de ben cırlattım Yok çok sesli yok tek sesli Aklımı tutamadım kafatasımda Uçtu uçtu Bak ellerim nasırlaştı Ulaşmaya uğraşmaktan Parmaklarıma kan oturdu Selamünkavlenmürabbirrahim Bismillahirrahmannirrahim Aklımı tutamadım kafatasımda Uçtu uçtu Cep delik cepken delik Cebimde yok bir metelik bazen Ve beton yeşili deliyordu Deliriyordum çok yoruyordu Aklımı tutamadım kafatasımda Uçtu uçtu Söz-Müzik: Nejat Yavaşoğulları Bu program Kia Türkiye sponsorluğunda çekilmektedir. http://www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Bu program Extreme Audio'da çekilmektedir.
Pinhani - Uçtu Uçtu 04:50
Pinhani - Uçtu Uçtu 18 izlenme - 3 yıl önce Pinhani...
Cici Kızlar - Uçtu Uçtu / Sev Sev Sev (45'lik) 06:43
Cici Kızlar - Uçtu Uçtu / Sev Sev Sev (45'lik) 3 izlenme - 4 ay önce CİCİ KIZLAR - UÇTU UÇTU / SEV SEV SEV (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1976) Şarkı Listesi: 1.Uçtu Uçtu 00:00 2.Sev Sev Sev 03:27 Download Linkleri: TTNET Müzik: https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/339515 iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/uctu-uctu-single/id794023190?l=tr
Pinhani - Uçtu Uçtu [Bulutsuzluk Özlemi Cover] / #akustikhane #sesiniac 03:50
Pinhani - Uçtu Uçtu [Bulutsuzluk Özlemi Cover] / #akustikhane #sesiniac 3 izlenme - 2 yıl önce Pinhani- Uçtu Uçtu Sabah oldu kalktım Elim boşa gidiyordu Gitarımın alt teli kopmus Arayıp bulamıyordum Aklımı tutamadım kafatasımda Uçtu uçtu Helada iki musluk bozuk Cırıl cırıl cırlıyordu Kalktım bi' de ben cırtlattım Yok çok sesli yok tek sesli Aklımı tutamadım kafatasımda Uçtu uçtu Cep delik cepken delik Cebimde yok bir metelik Ve beton yeşili deliyordu Deliriyordum çok yoruyordu Aklımı tutamadım kafatasımda Uçtu uçtu Söz: Nejat Yavaşoğulları Müzik : Nejat Yavaşoğulları http://www.akustikhane.com http://www.twitter.com/akustikhane http://www.facebook.com/akustikhanepe...