Hoşgeldiniz!

Uçuk Videoları İzle

jackass ve kobe bryant 01:34
jackass ve kobe bryant 2.086 izlenme - 7 yıl önce jackass manyaklıkları ve kobe bryant'ın nefis basketi
En Uçuk Koreografi - Panathinaikos Taraftarı 09:15
En Uçuk Koreografi - Panathinaikos Taraftarı 646 izlenme - 2 yıl önce Pana Taraftar Grubu olan Gate13 ün yaptığı koreografi yuh dedirtecek cinsten. Bi de Açılan koreografiyi dalgalandırıyorlar ya yani insanın içi kıpırdıyor.
nurettin palak videoları 01:36
nurettin palak videoları 1.314 izlenme - 8 yıl önce
Absurdist Art ( Dikkat Çük İçerir) 02:27
Absurdist Art ( Dikkat Çük İçerir) 393 izlenme - 2 yıl önce Beni bu videoyu paylaşmaya iten cesaret, sitede pop art akımının ve farklı estetize edilmiş bir sanat arayışının önde gelen temsilcileri Andy Warhol, Marchel Duchamp gibi sanatçıların eserlerine yer verilmesidir. Ama biri çıkar da " Kardeşim otur oturduğun yerde. O videoları paylaşanlar admindi, sizden gelen bu tip içeriklere genellikle "Gönderdiğiniz içerik formata uygun olmasına rağmen yayınlanmak için yeterli olmadığı ya da biz değerini bilemedik gerekçesi ile kabul edilmemiştir notu yolluyoruz " derse, ona da şaşmam. Kendisini absurdist sanat akımı ekolünden biri olarak tanımlayan ve önüne taktığı devasa imitasyon çükle Newyork sokaklarını arşınlayan sanatçıya bunu Türkiye metrolarında denememesini tavsiye ederken sizleri "Big Dick rides the Subway" adlı çalışmasıyla başbaşa bırakıyorum. Diğer çalışmaları ve bilgi için : http://vimeo.com/livingston/videos
Fenaaa Sarhoşşşşş !! 01:53
Fenaaa Sarhoşşşşş !! 1.243 izlenme - 9 yıl önce
çok komik izle ve gör 01:11
çok komik izle ve gör 1.048 izlenme - 7 yıl önce bir,salağın,tipleri
Bursa'da Boa Yılanına Nefes Kesen Uçuk Operasyonu 06:00
Bursa'da Boa Yılanına Nefes Kesen Uçuk Operasyonu 8 izlenme - 1 hafta önce Bursa Hayvanat Bahçesi'nde dev boa yılanının ağzında çıkan yaraya müdahale edilmesi nefes kesti.
manyak komik 03:19
manyak komik 554 izlenme - 8 yıl önce makaraaaaa
Selçuk Şahin - Uçuk Kaçırık 04:21
Selçuk Şahin - Uçuk Kaçırık 424 izlenme - 5 yıl önce
En Uçuk Araba Modifiyeleri 10:47
En Uçuk Araba Modifiyeleri 27 izlenme - 5 ay önce Ne yapacaklarını şaşırmış insanların arabalarına yaptıkları birbirinden ilginç tasarımlar.
Biz de Cumhuriyet Üniversitesi İçin Çaldık - Dostum Dostum 07:24
Biz de Cumhuriyet Üniversitesi İçin Çaldık - Dostum Dostum 172 izlenme - 2 yıl önce Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojisi Anabilim Dalı Öğrt. El. Kürşat Taydaş ve öğrencilerince hazırlanan, klip çekimleri ve kurgusu CMYO Radyo TV Programcılığı Öğr. Gör. Onur Taydaş ve öğrencilerince tarafından yapılan " Biz de Cumhuriyet Üniversitesi için çaldık" isimli çalışmadır. Eser : Bin Cefalar Etsen Almam Üstüme (Dostum Dostum) Kaynak Kişi : Ali Sultan Derleyen : Mehmet Özbek Uzun Hava: Karlı Dağlar : Zaralı Halil
enterasan boyacı 03:13
enterasan boyacı 247 izlenme - 7 yıl önce izlemeden boya yapmayın
kelepir hamza 03:11
kelepir hamza 325 izlenme - 7 yıl önce deli deli küpeli
Kopan Servis 03:37
Kopan Servis 405 izlenme - 9 yıl önce böyle bir servis yok yeryüzünde... zaten böyle elemanlarda yok... :)
enterasan boyacı 2 04:46
enterasan boyacı 2 186 izlenme - 7 yıl önce ders 2
Bisikletle Yer Çekimine Kafa Tutmak 01:07
Bisikletle Yer Çekimine Kafa Tutmak 76 izlenme - 2 yıl önce bisikletçi Michal Kollbek arizona sedonada white line olarak bilinen alanda bisiklet kullanmış. resmen yer çekimine kafa tutmuş.
Jackass Presents: Bad Grandpa Fragmanı 00:18
Jackass Presents: Bad Grandpa Fragmanı 90 izlenme - 4 yıl önce Jackass Presents: Bad Grandpa TV Fragmanı. Uçuk kaçık 'Jackass' serisi dördüncü bölümüyle son sürat devam ediyor! Hikaye bu kez 86 yaşında kaçık ihtiyar Irving Zisman'ın etrafında gelişiyor. Irving'in Amerika genelinde çıktığı çılgın turda ona eşlik eden kişiyse sekiz yaşındaki torunu Billy! Irving ve Billy'nin mağazaları soyarak ya da düğünleri rezil ederek devam ettikleri bu yolculuk daha nice çılgın olaya sahne olurken, izleyiciyi gizli kameralarla çekilmiş deli dolu bir yol hikayesi bekliyor.
Uçuk tribi 00:06
Uçuk tribi 79 izlenme - 3 yıl önce
mc-tıtı -kafam uçuk 02:07
mc-tıtı -kafam uçuk 140 izlenme - 8 yıl önce mc tıtı dan bir bomba daha !!!
Uçuk Çıkma Sebepleri 00:06
Uçuk Çıkma Sebepleri 53 izlenme - 3 yıl önce uçuk çıkma sebepleri
Genital uçuk nasıl tedavi edilir? 02:24
Genital uçuk nasıl tedavi edilir? 35 izlenme - 2 yıl önce Genital bölgede çıkan uçuk ilk defa çıkıyorsa anti viral tedavi uygulanmalıdır. Anti viral tedavi virüsü tamamen yok edemez ama viral enfeksiyonun yayılmasını engeller. Kişide daha önce enfeksiyon olduysa ama belirtiler daha hafif ise doktor evde uygulanacak basit yöntemler ile hastanın kendi kendine tedavi olmasını sağlayabilir. Yılda altı defadan fazla tekrarlayan enfeksiyonlar farklı şekilde tedavi edilir.
Genital uçuk hangi yöntemlerle tedavi edilir? 01:17
Genital uçuk hangi yöntemlerle tedavi edilir? 19 izlenme - 2 yıl önce Genital uçuk, medikal yöntemlerle tedavi edilebilir. Antiviral tedavi uygulanır. Kişinin şikayetlerini azaltmak amaçlanır. Genital uçukların önlenmesi için bağışıklık sisteminin güçlü olması gerekiyor.
Dudak Uçuğu Nasıl Tedavi Edilir? 01:59
Dudak Uçuğu Nasıl Tedavi Edilir? 17 izlenme - 2 yıl önce Kronik uçuklar, antivirüs kremler veya haplarla tedavi edilir. Uçuğun ortaya çıkmasına yol açan faktörlerin belirlenip gerekli önlemlerin alınması büyük önem taşır.
Uçuk bir reklam 00:50
Uçuk bir reklam 33 izlenme - 5 yıl önce Uçuk bir reklam
Genital Uçuk Neden Kaynaklanır? 01:29
Genital Uçuk Neden Kaynaklanır? 14 izlenme - 2 yıl önce Genital uçuk, cinsel temas yoluyla bulaşabilir. Bağışıklık sisteminin yetersizliği de genital uçuklara sebep olabilir.
Dudağı Sık Aralıklarla Uçuklayan Kişi Ne Yapmalı? 01:39
Dudağı Sık Aralıklarla Uçuklayan Kişi Ne Yapmalı? 12 izlenme - 2 yıl önce Senede altı kereden fazla dudak uçuklaması, kronik vaka olarak kabul edilir. Dudağı sık uçuklayan kişinin öncelikle bu duruma yol açan faktörleri tespit etmesi gerekir. Koruyucu etkisi olan dudak kremleri kullanılabilir.
Sinan İlyas 00:42
Sinan İlyas 72 izlenme - 9 yıl önce uçuk ikili motodrag-otodrag .)
Uçuk Nissan Drift Oyunu Nasıl Oynanır? 02:07
Uçuk Nissan Drift Oyunu Nasıl Oynanır? 9 izlenme - 12 ay önce Oyunu Oyna: http://www.arabaoyun.com/ucuk-nissan-drift.html Drift Oyunları: http://www.arabaoyun.com/drift-oyunlari
Uçuk Pembeydi Hayallerimevren Güzel 02:10
Uçuk Pembeydi Hayallerimevren Güzel 32 izlenme - 6 yıl önce evren güzel şiir uçuk pembeydi hayallerimumarım beğenirsiniz
Gebelikte genital uçuk normal doğumu engeller mi? 01:35
Gebelikte genital uçuk normal doğumu engeller mi? 11 izlenme - 2 yıl önce Doğum yolu üzerinde genital uçuk bulunması, vajinal doğumu engelleyen bir durum.